Акушерката пребила новоредното в Софиямед - видяхте ли този изрод?

redrum

Well-Known Member
Гледахте ли видеото как бие 4 дневното бебенце? Не мога да повярвам, че някой е способен да измъчва по такъв брутален начин едно невинно същество. Да видим какво ще е наказанието за този урод в човешка кожа.
 
От: Акушерката пребила новоредното в Софиямед - видяхте ли този изрод?

Къде може да се гледа видеото?


п.п. Сега го видях :shock: това е нечовешко :shock:

Тая ако не е луда, трябва смъртна присъда, такова животно не заслужава да живее...
 
Последно редактирано:
От: Акушерката пребила новоредното в Софиямед - видяхте ли този изрод?

На тия глупаци дето пуснаха видеото им е паднал сайта. Къде го гледа?

Иначе, тоя урод, трябва да има мъчителен край. Не помня някога да съм изпитвал по-голяма погнуса от човешко същество.
 
От: Акушерката пребила новоредното в Софиямед - видяхте ли този изрод?

https://www.youtube.com/watch?v=0QYMQ5z60qI
Освен жената, смятам че трябва да се търси отговорност и от самата клиника. Все пак това се случва при тях и отговорен е техен служител. Напоследък се появиха много подобни случаи на насилие именно заради камерите. Представям си какви зверства са се случвали и преди, но не са заснети.
 
От: Акушерката пребила новоредното в Софиямед - видяхте ли този изрод?

Аз нямам обяснение, как така изведнъж прежасваш и пребиваш малко беззащитно бебе?
Разбирам да си изнервен да строшиш нещо, да удариш някой възрастен, ама бебе, трябва да имаш сериозен психически проблем, но пък, ако я освидетелстват, че е с психични проблеми, клиниката ще дава обяснения, как е наела такъв служител, но те Lufthansa са позволили на психо да кара самолет, та тука...
За мен тая жена е изкукала напълно, което не я оневинява.

Има още нещо, тя го прави някак си рутинно и ми се струва, че е възможно това да си е практика в родилните.
 
От: Акушерката пребила новоредното в Софиямед - видяхте ли този изрод?

Ииии пак нещата отиват към на никъде....
Адвоката казал че може друго лице да е изпуснало бебето и да му е пукнало черепа, пък и тая и се отключило някакво психично заболяване...... Мамка им дееба на такива боклуци ебани.
 
От: Акушерката пребила новоредното в Софиямед - видяхте ли този изрод?

Освен жената, смятам че трябва да се търси отговорност и от самата клиника.
Много ясно, тя е техен служител, отделно е карала някакви зверски смени, което си е предпоставка за превъртането.
 
От: Акушерката пребила новоредното в Софиямед - видяхте ли този изрод?

Големи сте лицемери :) толкова деца са жертва на насилие всяка минута, а вие за един случай оревахте света
разбирам, сега имате храна (видео) и затова сте толкова "възмутени". Виж, ако хилядите родители които бият и изнасилват децата си не правят видео - няма проблем.
 
От: От: Акушерката пребила новоредното в Софиямед - видяхте ли този изрод?

Аз нямам обяснение, как така изведнъж прежасваш и пребиваш малко беззащитно бебе?
Карала е 24 часа смяна и е изпушила. Някакъв психиатър беше коментирал, че бебешкият плач е един от най-дразнещите звуци. Това, в съчетание с умората, вероятно е отключило неадекватното поведение.
 
От: Акушерката пребила новоредното в Софиямед - видяхте ли този изрод?

Нищо не оправдава такова поведение. Тази трябва да се метне в циганска махала, да я изнасилят едно хубаво. След това да се пребие и накрая да се убие с камъни.
 
От: От: Акушерката пребила новоредното в Софиямед - видяхте ли този изрод?

Големи сте лицемери :) толкова деца са жертва на насилие всяка минута, а вие за един случай оревахте света
разбирам, сега имате храна (видео) и затова сте толкова "възмутени". Виж, ако хилядите родители които бият и изнасилват децата си не правят видео - няма проблем.
Ами, не се сещам за случай в който акушерка е пребила новородено. Според теб, подобни новини трябва да приемаме със спокойствие? Деца нямаш ли?
 
От: Акушерката пребила новоредното в Софиямед - видяхте ли този изрод?

Според експертна справка, представена от обвинението, Ковачева не страда от психично заболяване.

С една дума това е изрод, който не трябва да излиза жив от затвора
 
От: Акушерката пребила новоредното в Софиямед - видяхте ли този изрод?

С една дума това е изрод, който не трябва да излиза жив от затвора

По-добре да й се даде доживотна и да я турмозят всеки ден. Смърта е лесно отърване.
 
От: От: Акушерката пребила новоредното в Софиямед - видяхте ли този изрод?

Ами, не се сещам за случай в който акушерка е пребила новородено. Според теб, подобни новини трябва да приемаме със спокойствие? Деца нямаш ли?

акушерка няма право да пребива деца, а родителите имат? така ли?
наскоро един баща уби малкото си дете - тогава защо не ревахте по форумите?
 
От: От: От: Акушерката пребила новоредното в Софиямед - видяхте ли този изрод?

акушерка няма право да пребива деца, а родителите имат? така ли?
Никой няма право да пребива деца! В случая допълнителното шокиране идва от факта, че пребилата детето е такава, която го е изкарала на бял свят и че детенцето е на 4 дни. Не можеш да оправдаваш едно престъпление с друго. Да не говорим, че съм убеден, че подобно престъпление през последните десетилетия просто няма - някой да пребие до смърт новородено и то да изпадне в кома. Освен това, всеки гледал видео материала е нормално да реагира по-емоционално.
 
От: Акушерката пребила новоредното в Софиямед - видяхте ли този изрод?

Значи уникалните (*"подобно престъпление през последните десетилетия просто няма") ни шокират, а нормалните (убийства, изнасилвания и друг вид насилие) ги приемаме за нормално. Спокойно! Ако и някоя друга акушерка полудее, ще го приемеш по-малко...как беше, а да: "емоционално".

Просто няма логика... да приемате едно, а друго подобно - не.
 
От: Акушерката пребила новоредното в Софиямед - видяхте ли този изрод?

Кой ти казва, че приемаме каквото и да е убийство или издевателство над невинни - били те малки или големи? Просто едно е някой да пребие новородено, друго е някой да пребие теб. И двата побоя ще са побоя, но това да млатиш с шише мекичката глава на новородено бие по бруталност повечето престъпления, за които съм чувал последните години. Освен това, има видео, както ти писах. Едно е да чуеш за нещо, друго е да го видиш. Сигурен съм, че хората биха реагирали толкова бурно и ако видят филмирано изнасилване, не мислиш ли?
 
От: От: Акушерката пребила новоредното в Софиямед - видяхте ли този изрод?

Такъв шум се вдигна, все едно няма друго насилие над деца в България - това имах предвид.
Наистина двата фактора които се използват и в рекламата дадоха своя принос:
- уникалност
- видео


някой да пребие до смърт новородено и то да изпадне в кома.
първо детето е живо и второ не съм сигурен дали е изпаднало в кома. Прочетох само, че вече е в стабилно състояние. (ако имаш по-актуална информация, може да дадеш линк).

Освен това, има видео, както ти писах.

и аз ти писах:
сега имате храна (видео) и затова сте толкова "възмутени".

Скоро ще забравите за случая, ще дойде друг и по-уникален. А промяна ще има ли? какъв ще е смисъла от тази тема?
освен обществено осъждане на акушерката (което неминуемо ще се отрази и на нейните близки и деца), вие отнехте функцията на съда. Но това е ФБ поколението - както казах - трябва да постваш само уникално съдържание и за предпочитане - видео :oops:

Айде чао и до следващата сензация
 
Последно редактирано:
От: От: Акушерката пребила новоредното в Софиямед - видяхте ли този изрод?

Карала е 24 часа смяна и е изпушила. Някакъв психиатър беше коментирал, че бебешкият плач е един от най-дразнещите звуци. Това, в съчетание с умората, вероятно е отключило неадекватното поведение.

за което трябваше да се погрижи управителя на тая болница, а клатикурата трябва да му потърси солидарна отговорност, шизофренията не се появява от днес за утре, чудно през кой век са провеждали медицински и психологически изследвания на работещите, кога са ги водили на антистрес терапии, офф размечтах се нещо...
 

Горе