Акушерката пребила новоредното в Софиямед - видяхте ли този изрод?

От: Акушерката пребила новоредното в Софиямед - видяхте ли този изрод?

лошото на тези viral клипчета е, че интересът е голям в началото и след това нищо. Пример е и тази тема :( в началото голям ентусиазъм, чуваха се призиви за смърт, за доживотна присъда и още какво ли не...явно всичко е било от типа "ФБ протестър".

п.п. прочетох, че вече няма опасност за живота на детенцето.
 
От: Акушерката пребила новоредното в Софиямед - видяхте ли този изрод?

Най-интересното е че клиниката се дистанцира от случилот се, а все пак е нейн работник акушерката. НЕ е оправдание, но е давала 24-часови смени, редно е и за клиниката да има последствия
 
Re: От: Акушерката пребила новоредното в Софиямед - видяхте ли този изрод?

Най-интересното е че клиниката се дистанцира от случилот се, а все пак е нейн работник акушерката. НЕ е оправдание, но е давала 24-часови смени, редно е и за клиниката да има последствия

Да, именно точно тя трябва да застане зад това като виновник. Тя жената си е обикновен бачкатор, които явно малко са я поинапънали последните дни, и е изтрещяла. Нещо ненорамално, но още по ненормално е, че скапаната болница не взе никакво отношение, компенсации и каквото и да е. Пълен шит. И имам много родили около мен, но сефте чувам и там да има родилно и някой от познатите ми да е раздал там. Баси локала, дано закрият това отделение. Този локал частен ли е?
 
От: Re: От: Акушерката пребила новоредното в Софиямед - видяхте ли този изрод?

Да, именно точно тя трябва да застане зад това като виновник. Тя жената си е обикновен бачкатор, които явно малко са я поинапънали последните дни, и е изтрещяла. Нещо ненорамално, но още по ненормално е, че скапаната болница не взе никакво отношение, компенсации и каквото и да е. Пълен шит. И имам много родили около мен, но сефте чувам и там да има родилно и някой от познатите ми да е раздал там. Баси локала, дано закрият това отделение. Този локал частен ли е?

Моя позната роди там в началото на миналия месец и се оказа, че в тая прехвалена болница заразяват новородените с хепатит. Не съм сигурна за вида на инфекцията, но определено е вътреболнична и очевидно там не се спазват елементарни правила за хигиена в детското и родилно отделение.
Болницата е частна, собствениците са турци, доколкото знам. Раждането там е 2500лв - срещу които ако не ти пребият детето, поне ще ти го заразят - всички екстри на прехвалените, скъпи болници.

Колкото до случая с психопатката - болницата е виновна наравно с нея. Допуснали са го, опитали са се да го прикрият, а ако наистина не са разбрали какво се е случило с детето (както твърдят), тогава още по-лошо, защото това означава, че лекарите им са некомпетентни и небрежни.
 
В белите държави щяха да спукат болницата да я разнасят по съдилища. Дори тя веднага щеше да се свърже с родителите, за да оправят ситуацията, защото умните мениджъри знаят какво следва след като нещо такова излезе публично. Но уви тук като всеки мишок е криеш в дупката си и се дистанцираш от случката. Поредния БГ шити бизнес. И не знам на какво основание искат тези пари като аз за сефте чувам, че там имало и такова отделение, че и не малко пари взимат за израждане. В другите трудно може да надхвърлиш 1000 лева (избор на екип + други разходи, може би без ВИП стая и някакви други глезотии), знам, че в Щерев е към 2К. А тия точно с тази слава не знам как ще продължат да взимат тези кинти вече. Дано и успеят да ги осъдят, защото това е нормалния развой на нещата по света. Поне по цивилизования цвят. ;)
 
От: Акушерката пребила новоредното в Софиямед - видяхте ли този изрод?

„Не се чувствам виновен, а отговорен”, коментира случая той, като допълни, че е бил в екипа, който е израждал бебето. „Една българка извършва едно нечовешко, необосновано деяние”, посочи Колчаков, като допълни, че „25 процента от българите са с психични заболявания, 90% са с депресии, а те може да преминават в агресия”.

ето един, който трябва да лежи в затвор
 
И този е един от тези 25% повредени. :) Явно говори от първо лице. ;)

Доста шум се вдигна и с право. То какво излиза? Че ако детето ти не го помете на пътя някой пиян идиот, който е с куп нарушения в шофьорския си стаж, ще го претрепат още като се появи на бял свят в родилното. Тотално са му изпусняли края тия нашите убавци. Сега трябва тази да влезе за до живот, болницата да мине една тежка проверка + обещетение за семейството и дебела административна глоба. И говоря за суми от по милиони, че да им увисне сопола...Аз ако бях щех да ги спукам от съдене...нямаше да си поемат въздух. И нямаше да е тук, защото сигурно и тази бизнес система си плаща на точните хора. ;)
 
От: Акушерката пребила новоредното в Софиямед - видяхте ли този изрод?

остави глобата за административни нарушения, остави и обещетението, което би присъдил съда на пострадалите, никой не търси наказателна отговорност на цялото ръководство над тази мед. сестра, този буквално се самоуличава - по света има луди, има луди, които работят за нас, има побъркали се от работа хора, и те работят за нас, ние го знаем и нищо няма да направим по въпроса, още по-лошото е, че не само няма да платят за грешките си, а и няма да се поучат от грешките си и всичко ще продължи по старому до следващото побъркване...
 
Re: От: Акушерката пребила новоредното в Софиямед - видяхте ли този изрод?

остави глобата за административни нарушения, остави и обещетението, което би присъдил съда на пострадалите, никой не търси наказателна отговорност на цялото ръководство над тази мед. сестра, този буквално се самоуличава - по света има луди, има луди, които работят за нас, има побъркали се от работа хора, и те работят за нас, ние го знаем и нищо няма да направим по въпроса, още по-лошото е, че не само няма да платят за грешките си, а и няма да се поучат от грешките си и всичко ще продължи по старому до следващото побъркване...

Да, всеки път едно и също. Минава, заминава и след има няма известно време пак същия казус. Точно като тъпите мухи, които се блъскат в прозорец. Една и също грешка с много зачестено повторение водещо до цялостна деградация и болка. ;) Може да благодарим на нашите управници и велики вождове, които явно и те са на нивото на тези насекоми щом позволяват някой отново на мине през акъла през главата. ;)
 
От: От: Re: От: Акушерката пребила новоредното в Софиямед - видяхте ли този изрод?

Моя позната роди там в началото на миналия месец и се оказа, че в тая прехвалена болница заразяват новородените с хепатит.
Да не би да става въпрос за физиологична жълтеница?
 
От: От: Re: От: Акушерката пребила новоредното в Софиямед - видяхте ли този изрод?

Да не би да става въпрос за физиологична жълтеница?

Не, разбира се. :) Даже аз знам, че бебетата карат жълтеница, като се родят.
Някаква инфекция е, но не разбрах точно каква - случило се е и на други бебета, родени там по това време.
 

Горе