Акцията "нарежи си дървата - ядосай съседите" продължава!

От: От: Акцията "нарежи си дървата - ядосай съседите" продължава!

две големи колони с усилвател, дръпнах от нета колекцията с класическа музика Forever Classic и залепих колоните до тяхната стена.
Като спомена класическа музика се сещам за Карузо на Павароти, една от лубимите ми е като съм в джаза преди спане :) Бакшишите се лудват с мен като им го искам да ми го пуснат, че не знаят какво е това:). Ама нали съм по-дълъг курс и траят.
 
  • Like
Реакции: Sky
От: Акцията "нарежи си дървата - ядосай съседите" продължава!

Аз като рок фен им пусках редовно например Metallica и също с яки колони, макар че Cannibal Corpse щеше да е по-успешно, но самата аз не бих ги изтърпяла. Ефект никакъв.

Ясно, до колкото разбирам са напатени хора, и се опитват по някакъв начин да си разнообразят живота. А за групите - едно време Cannibal Corpse, Gorefest и Carcass ми бяха любими групи. :) Но това беше до към 1995 г. след това преминах на Cyber Industrial, Goa Trance и Psychedelic Trance и от тогава до днес си ги слушам тия стилове. :)
 
От: От: Акцията "нарежи си дървата - ядосай съседите" продължава!

Като спомена класическа музика се сещам за Карузо на Павароти, една от лубимите ми е като съм в джаза преди спане :) Бакшишите се лудват с мен като им го искам да ми го пуснат, че не знаят какво е това:). Ама нали съм по-дълъг курс и траят.

Аз като изпадна в делириум също ме избива на тази песен, само че в изпълнение на Дала и двамата Далесио, имат един уникален концерт в Неапол преди 6-7 години. Въобще италианската музика ми е много на сърцето. Особено младите изпълнители, като Жижи Далесио.
 
От: От: Акцията "нарежи си дървата - ядосай съседите" продължава!

Аз като изпадна в делириум също ме избива на тази песен, само че в изпълнение на Дала и двамата Далесио, имат един уникален концерт в Неапол преди 6-7 години. Въобще италианската музика ми е много на сърцето. Особено младите изпълнители, като Жижи Далесио.

Охооо... :D Аз от италианската музика съм фен на Eros Ramazzotti Имам всичките му албуми, а пък харда ми е пълен с клипове и концерти. :)
 
От: Акцията "нарежи си дървата - ядосай съседите" продължава!

Някои започна да си реже дървата с моторна резачка в 9 без 10 вечерта! Нямам думи вече.
 
От: Акцията "нарежи си дървата - ядосай съседите" продължава!

Как няма да режат хората,то даже по телевизията гледам върви реклама за резачки,в която единият съсед услужва на другия с резачката или нещо подобно...ебаси простотията :)
 
От: Акцията "нарежи си дървата - ядосай съседите" продължава!

Където и да отидеш да живееш, съседът с бормашината ще те открие и ще купи съседния апартамент. :wink:
 
От: От: Акцията "нарежи си дървата - ядосай съседите" продължава!

Където и да отидеш да живееш, съседът с бормашината ще те открие и ще купи съседния апартамент. :wink:
:D :lol: :|
 
От: Акцията "нарежи си дървата - ядосай съседите" продължава!

Съседите ни са уникални - готвят на печка на дърва всеки божи ден. Първо си мислех, че правят зимнина, но те не са консервна фабрика все пак.

Димът влиза у нас, ако реша да проветря и не съм проучила готвят ли, не готвят ли в този момент... Разбирам, че хората гледат да спестят, но ежедневно сме обгазявани. Нямаше да го изтърпя, ако имах дете.
 
От: Акцията "нарежи си дървата - ядосай съседите" продължава!

Е как тъй ще влиза у вас? За къща ли става въпрос? По принцип няма как от комин да пуши на съседи, ако е направен според правилата. Ако сте в блок и не ви е изолиран общият комин или имате дупка някъде комшиите не са виновни.
 
От: От: Акцията "нарежи си дървата - ядосай съседите" продължава!

Е как тъй ще влиза у вас? За къща ли става въпрос? По принцип няма как от комин да пуши на съседи, ако е направен според правилата. Ако сте в блок и не ви е изолиран общият комин или имате дупка някъде комшиите не са виновни.

В къща, да. Готвят на двора си - до нашата ограда - и димът плува към нашия двор на талази. :( За прасетата, които гледат, чак не ми се говори.
 
Днес до офиса един кретен си разширяваше гаража с флекс. Тъпото копеле иска да побере миниван в гараж за обикновена кола. И цял ден флекс режи плочи, после къртач разбива стени. А за развръзката - поставянето на нови железни врати не останах. И какво да видя като се поддам, типична българска сцена - 2ма прости бачкатора си наливат един на друг акъл, което ясно говореше, че никой не си разбира от това, което прави, а в същото време собственика седи отстрани и гледа като пребозал, защото си мисли през цялото време "Абе тия щом се питат толкова, май не знаят какво правят и като цяло се прецаках" и ще е прав за това. Не знам що за кретения се случи днес, но цял ден оня не спря да кърти и реше, даже и момента с 2-4 часа не се отрази. Но след като изкараш основно и прекъснеш на някъде при средното, няма много значение какво правиш. Всичко, което изисква мозък, не е в неговата категория. Закърнял е още преди 30 години.

И тук не говорим за несъобразителност и общо възпитание, просто не стига до мозъка какво реално причиняваш на цялата сграда и работещите офиси в него. Нямаше да ми е криво, ако беше го направил събота и неделя, все пак говорим за работна седмица, където се предполага, че всичко работи и то се настройва за седмицата - шибан понеделник е, нали? И как аспириноподобния му мозък реши, че гража е малък, при положение, че вкарва миниван с размерите на микробус. Народът тотално деградирва. :) Не го вярвах, докато не го видях това. Все едно да си купиш анални свещички и да не си уцелиш размера, тогава нещо трябва да се изкърти или изпипва, за да няма болезнено триене, което явно идиота си е причинил на колата, за да стигне до това гениално хрумване. :)
 
От: Акцията "нарежи си дървата - ядосай съседите" продължава!

И ако го питаш, за чий ще вкарва вана в гараж, едва ли ще ти даде смислен отговор.
 
Re: От: Акцията "нарежи си дървата - ядосай съседите" продължава!

И ако го питаш, за чий ще вкарва вана в гараж, едва ли ще ти даде смислен отговор.
Не знае, но знае, че го иска. То това му е достатъчно. :)

Да не споменавам, че идиота има само едно дете, а не 3-4 и повече. Чак се чудя и се вайкам. Но обвинявам не само него, а масовото затъпяване, което залива населението ни. Лошото е, че не изглеждаше, вчера, да е приключил и днес пак ще се повтори това, което се случи преди един ден.

Вярвам, че и други имат какво да споделят, с изключение на тези, които живеят в къща и нямат съседи-идиоти. :)
 
От: Re: От: Акцията "нарежи си дървата - ядосай съседите" продължава!

Вярвам, че и други имат какво да споделят, с изключение на тези, които живеят в къща и нямат съседи-идиоти. :)

Абе то и съседи идиоти имам, но поне се траят, за сега. Обаче със сигурност има строители идиоти. В момента правят и прекарват мръсния канал за градската канализация, през нашата улица, дълбочината е голяма - около десетина метра. Цялата улица разкопана, багери, камиони, тротоарите заети, не може се минава... Слагат колони през няколко метра, и ги забиват. Багера пълни кофата с пръст, за да тежи и забива колоната отгоре. След това слагат между колоните готови страници - същата процедура по забиването. Това са външните стени на кофража. Когато ги забиват всичко се тресе - къщите, леглата, библиотеки, чаши... все едно е земетресение от 3-4 степен. Почват сутрин от 7 часа, събота и неделя се работи.
Някакъв ужас е.

И като капак на това - уличното осветление не работи, късмет е, че никой не се е забил с автомобила си.
 
От: Акцията "нарежи си дървата - ядосай съседите" продължава!

преди 3 години си купих къща в един от кварлите на Пловдив, който преди време са били село - кв. Прослав... квартала е супер - много по спокоен е от други квартали в Пловдив...стига да не виждаш козите по улиците... а и да ... в съседните къщи... тия дни просто се разбира с тия дърва... от ляво ми цепят.. от дясно ми режат... по цял ден... луди хора и при тва на години.. вместо да даде още 5лв отгоре да ти ги нарежат и нацепат и да ти ги докарат готови те... пред тях... аз така направих 10 кубика ми ги докараха нацепени и нарязани и за 1 ден всички беше подредено..а не като тях - по 3 дена да ми режат и цепат!
 
Re: От: Re: От: Акцията "нарежи си дървата - ядосай съседите" продължава!

И като капак на това - уличното осветление не работи, късмет е, че никой не се е забил с автомобила си.
Абе и при нас не работи и то от доста време. Няма светлина на улицата, както и на тротоарите, на които има коли и счупени плочки. Трагедията е пълна. Или казано с няколко прости думи - това не е нещо, което е странно, просто е от общия пайзаж. И за капак и съседите ти са леко луди и всичко в комбинация се получава доста добре, направо жив да не бях. :)

При нас освен всичко влизат и тирове, защото е пряко. Да не говорим за кретените, които бутат малките, набъбващи дървета по тротоарите, които нямат шанс да станат големи. Качил се с ниска кола на 10-15 см. от земята, на тротоара. Не знам какво го е накарал точно там да паркира, но много ми е благо, като видя как след като е начупил плочките и прекършил дърветата как ми пада я задна, я предна броня, слизайки от тези височини. :) Направо няма такова задоволство, защото виждам, че наистина има баланс в природата и той работи.
 
От: Акцията "нарежи си дървата - ядосай съседите" продължава!

Блинки, ''инженерите'' с гаража махнаха ли се:)
 
Re: От: Акцията "нарежи си дървата - ядосай съседите" продължава!

Блинки, ''инженерите'' с гаража махнаха ли се:)
Хахаха, днес ги няма, но влизат некви големи машини да леят бетон от време на време. Всеки ден явно е с различна програма. :)
 

Горе