Алтернатива на AdSense за микронишови сайтове?

fifi

Well-Known Member
Да знаете случайно някаква програма-алтернатива, която се доближава като цена на цък до противния Адсенс и е подходяща за микронишови сайтове?

Благодаря предварително! :)
 
От: Алтернатива на AdSense за микронишови сайтове?

Алтернатива са микро нишови сайтове за дадени продукти и афилиейт продажби през тях
Друга свястна алтернатива май няма
 
Adsense е най-доброто, няма спор. И все пак другите популярни алтернативни решения са clicksor, bidvertiser и chitika. За България съответно - Adwise, EasyAds и E-Target.
 
  • Like
Реакции: fifi
Adsense е най-доброто, няма спор. И все пак другите популярни алтернативни решения са clicksor, bidvertiser и chitika. За България съответно - Adwise, EasyAds и E-Target.

Нищо не става от тия. За читика не знам, ама успех там да ти одобрят мнс :)
 
  • Like
Реакции: fifi
От: Алтернатива на AdSense за микронишови сайтове?

Да знаете случайно някаква програма-алтернатива, която се доближава като цена на цък до противния Адсенс и е подходяща за микронишови сайтове?

Благодаря предварително! :)

smowtion.com
Проверено и имам изплащани суми от тях! Обаче първо кандидатствай с друг сайт, за да те одобрят и после си добавяш
в акаунта останалите - нишовите.
 
  • Like
Реакции: fifi
От: Алтернатива на AdSense за микронишови сайтове?

Аз бих добавил buysellads.com, но за жалост искат да си доста посещаван сайт, но пък е на импресийки. Повече инфо: buysellads.com/publishers

Може да обсъдим и този вариант. Но както и при големите, иска се в задачата голям трафик. ;) Няма какво да си говорим. Не е изключено един микронищов да се класира за добри пари, но все пак. ;)
 
От: Алтернатива на AdSense за микронишови сайтове?

Amazon affiliate, ако сайта е за направен за техни продукти, скоро ще пусна една статия за Амазона, колкото и да не се харесва, като афф програма :)
 
От: Алтернатива на AdSense за микронишови сайтове?

Аз бих добавил buysellads.com, но за жалост искат да си доста посещаван сайт, но пък е на импресийки. Повече инфо: buysellads.com/publishers

Може да обсъдим и този вариант. Но както и при големите, иска се в задачата голям трафик. ;) Няма какво да си говорим. Не е изключено един микронищов да се класира за добри пари, но все пак. ;)

Ми моята дума (инглиш) е за 20 долара на цък, но с месечни търсения между 1 000 и 3 600. Като сумата за е за UK и USA. Така, че вероятно няма да се получи с тази програма - щом трябва повечко трафик. А аз съм още във фаза "експерименти". Явно ще търся рода да се регне във адсенс. :)
 
От: Алтернатива на AdSense за микронишови сайтове?

Ми моята дума (инглиш) е за 20 долара на цък, но с месечни търсения между 1 000 и 3 600. Като сумата за е за UK и USA. Така, че вероятно няма да се получи с тази програма - щом трябва повечко трафик. А аз съм още във фаза "експерименти". Явно ще търся рода да се регне във адсенс. :)
Аха, да говорим за малко големички масиви трафик все пак. Ето нещо интересно за BuySellAds, ако все пак решиш, че може да ти бъдат от помощ поне в някой празни позиции:

[video=youtube;4aFkorogtFI]http://www.youtube.com/watch?v=4aFkorogtFI[/video]

Интересно е и една статистика за блогове, който правят не лоши пари от реклама - http://www.incomediary.com/top-earning-blogs - това е за надъхвне. :) Хаахах.
 

Горе