Аман от нещастници....

Moko

Well-Known Member
Заглавието + линка = правете си изводите
Код:
http://www.violleta.com/index.php

Честно казано на мен ми е писнало от такива тарикати... Какво е вашето мнение по въпроса?
 
От: Аман от нещастници....

Нямаше да се намеся, ако тази тема не гъмжеше от нелестни определения...

От една страна, момиче (жена, дама), правещо сравнително добри сайтове на Joomla. Сравнително евтини цени, но всеки се ориентира според пазара.
От друга страна, поредният предприемчив корифей, гледащ в чуждата паничка. Вероятно създал дузина блогчета на WP и оценил справедливо труда си на 5 лева месечно.

"Аман от нещастници..." (цитат)
 
От: Аман от нещастници....

Браво на Виолетка!!!!
Аз съм ЗА!!!

Иначе аман от нещастниците, които правят саайтове за 15 лева и лого дизайн за 7,50, че после пак ние им оправяме бакиите.....
 
От: От: Аман от нещастници....

Иначе аман от нещастниците, които правят саайтове за 15 лева и лого дизайн за 7,50, че после пак ние им оправяме бакиите.....


аман ама ако няма бакии за оправяне вие готините и безгрешните какво толкова ще правите :)
 
От: Аман от нещастници....

Moko не мога да разбера какво ти е направило момичето, сайта и е супер, цените също, това че ползва Joomla не мисля че е проблем :(
 
От: Аман от нещастници....

Не разбрах за какви нещастници говорите. Хубаво е при такова заглавие да има повече пояснения. Аз лично видях сайт предлагащ услуги правене на сайтове. Цените са си напълно реални ако дизайнът и програмният код са уникални.
 
От: Аман от нещастници....

Да, много некоректна тема. Дори и да имаш забележки или съвети, можеш да споделиш, но така агресивно да споделяш мнение????

Не видях, къде е проблема тук и че да заслужава отделна тема?!!!
 
От: Аман от нещастници....

Да, много некоректна тема. Дори и да имаш забележки или съвети, можеш да споделиш, но така агресивно да споделяш мнение????

Не видях, къде е проблема тук и че да заслужава отделна тема?!!!

Ами примерно http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=9382 този сайт е правен от тази "виолета" и е супер зле самия сайт. Човека казвам излезе ми 1000 лв. Е за хиляда лева да му сложиш джумла с готов темплейт..... http://pazaruvane.info/templates/rt_hyperion/ ...... Ти прецени къде е проблема.
 
От: От: Аман от нещастници....

Ами примерно http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=9382 този сайт е правен от тази "виолета" и е супер зле самия сайт. Човека казвам излезе ми 1000 лв. Е за хиляда лева да му сложиш джумла с готов темплейт..... http://pazaruvane.info/templates/rt_hyperion/ ...... Ти прецени къде е проблема.

Добре, нали тя е платила за това? Или нещо не съм разбрала?
 
От: От: Аман от нещастници....

Ами примерно http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=9382 този сайт е правен от тази "виолета" и е супер зле самия сайт. Човека казвам излезе ми 1000 лв. Е за хиляда лева да му сложиш джумла с готов темплейт..... http://pazaruvane.info/templates/rt_hyperion/ ...... Ти прецени къде е проблема.

Който се е опарил знае!
Пък на другите ще кажа - къде ви е акъла бе, хора?! Как може да казвате "ХУБАВО" на нещо, което иначе е БЕЗПЛАТНО!! Ами и аз ще направя такъв сайт и ще пусна цени от 200 лева, за да подбия въпросната Виолетка... ТА ТЯ ПРЕДЛАГА JOOMLA С ТЕМПЛЕЙТИ, КОИТО СА БЕЗПЛАТНИ!!!!! ТОВА ЛИ Е ХУБАВО?!! Или вие не сте У ред или аз вече съм патладясал от "дузина блогчета на WP и оценил справедливо труда си на 5 лева месечно." [ и аз мога да цитирам!! да живей корифея, дето може да цитира!! урааа!!! ]

Ето пояснение към темата, упътване за влизане и оценка на сайта от линка, и инструкции как да псувате :

Въпросния сайт " моторетка.ком/индекс.пхп/урл-на-джумла " или нещо такова, предлага да ви направи сайт за скромната сума от 700 лева. Какво притежава сайта? Сайта притежава абсолютно всички спецификации на Joomla! Странно!! Ама как ще е странно? Та тая пичка ви слага една Joomla с темплейт, който е намерила от там, дето всички си търсим темплейти за Joomla и ви взима скромна сума... Но като подарък, за милите глупаци, мадамата подарява и 1 година хостинг и домейн... О, колко е хубаво! О, колко е щедра! О, света Божия майко, възможно ли е да има толкова благородни хора?!

tr00shit
 
От: Аман от нещастници....

Както казах, тези цени са реални, но само за уникална система с уникален дизайн. Обикновенно умните хора подписват някакъв договор и тези неща ги включват като изисквания в него.
Кьорав карти не играе.
 
От: От: Аман от нещастници....

Както казах, тези цени са реални, но само за уникална система с уникален дизайн. Обикновенно умните хора подписват някакъв договор и тези неща ги включват като изисквания в него.
Кьорав карти не играе.

За уникална система и уникален дизайн е сравнително евтино даже! Ама тука е безплатна платформа с безплатен темплейт...

Най ми е интересно, колегата куровей, strana за колко ли си оценява труда, ако няма дузина wp блогчета? [да, не се бъркаш, да, заяждам се в момента]
 
От: Аман от нещастници....

За толкова пари поне дизайна трябва да е уникален.....


Просто нямам думи за тази.. Виолета...
 
От: Аман от нещастници....

Всъщност темата е насочена към една щасливка (а не нещастница) - Виолета, която без почти никакъв труд е глътнала няколко стотачки. Ето защо ми се вижда заглавието леко сбъркано.
 
От: От: Аман от нещастници....

Всъщност темата е насочена към една щасливка (а не нещастница) - Виолета, която без почти никакъв труд е глътнала няколко стотачки. Ето защо ми се вижда заглавието леко сбъркано.

Аз като гледам е зела няколко хилядарки..
 
От: Аман от нещастници....

Едно нещо струва толкова, колкото е готов някой да плати за него. Щом й плащат за такива сайтове, значи цената е реална. Това се нарича пазарна икономика. За да печелиш от какъвто и да е бизнес трябва да имаш поне елементарни познания за това как действа пазарната икономика.
 
От: Аман от нещастници....

Гледах едно интервю преди време за едни пичове дето с една идейка / нищо особенно / изкарали към 500 К долара.

Извод: МОГАТ - ПРАВЯТ

И VOIP-a в скапа е някакаво революционно откритие... ;)
 
От: Аман от нещастници....

то по принцип е така - не е луд този който яде баницата ами този който му я дава ама още малко ще почнете да оправдавате кражби , измами и всякакви други престъпления с това , че сме в пазарна икономика
 
От: Аман от нещастници....

Вместо да завиждате си сядайте на задниците и бачкайте, че да изкарате и вие такива пари. Къде има измама и престъпление? Труда струва пари и няма значение дали за основа се ползва софтуер с отворен код. Джумлата я пишат десетки програмисти в продължение на много години. Ти ли ще напишеш нещо по-добро, сама за 2 месеца? Що трябва хората да откриват топлата вода, след като може направо да я използват? Чуждата кокошка патка се вижда. До гуша ми е дошло от завистливи българи. Това е една от най-лошите ни черти.
 
От: Аман от нещастници....

VtoriChepik че кой на кого е завидял в случая ?! Труда си е труд , кой спори , че трябва да се плаща ...нали говорим по принцип как да не е измама ако ти вземат пари , а не ти свършат работата или пък ти се искат пари за нещо безплатно .

Moko e видял нещо в услугите които предлага момата -бизнесменка или не не знам , не я познавам , което го е подразнило и пуска тема ........само дето малко грубичко го обясни ...ама трябва ли заради това и вие да сте груби .
 

Горе