Аматьорски футболен турнир - бихте ли участвали?

Бихте ли участвали?


  • Общо гласове
    226
И аз съм за.

Само как ще съберем повече отбори защото няма да е интересно ако няма поне 5-6 отбора.

Предлагам да пуснем темата и по други форуми и всеки форум да е със отбор.
 
Е ние ще ги бием всичките. Кви са тия програмисти дето ще ритат футбол... сигурно има ама са малко :)
аз съм за!
 
:)

За тази лига срока за подаване на документи е 14.09.2007г. Тоест има 2 седмици. Като започне турнира има по 4-5 мача на месец. Има такса от 70 лева на мач, която покрива залата, съдии, медицински контрол и постоянно отразяване в медиите. Мачовете са петък вечер, събота или неделя. Сезона продължава до юни. Мачовете са по правилата на футзал 4+1 с 2 полувремена по 20 мин.
Това е информацията която получих. Участвал съм в много турнири по футзал и съм тренирал, и знам, че определено ще е интересно. Аз предлагам отбора да е от около 14 човека. На всеки може да се наложи да отсъства (аз примерно 1 път на месец ще отсъствам). Трябва да има поне 10 играча за да ни стига въздух :)
На месец ще излиза по 20-25 лева на човек което мисля, че не е много.
До тук с общите приказки :) Който се интересува да пише конкретно дали е съгласен и колко човека ще се запишат от негова страна. Аз мисля да държим отбора на 14 човека, така че ще запълваме местата по реда на записване.
Давайте хора :)
 
Добре аз съм съгласен, парите не са много. Пишете ме мене. Само да питам защо не включите и фирми и сайтове и тн ???
нещо като футболна аматиорска лига на интернет :)
 
:)

Ами всеки може да си запише отбор при организираторите предполагам. Аз примерно не мога да събере повече от 2-ма човека от моята фирма :D
Като станем 14 ще се съберем да се говорим, да се организираме и да се запишем.
 
да не може ли да го направим с мини отбори, тоест с по 6 човека например
 
:)

1. За сега сме само 2-ма :D
2. Правилата не ги определяме ние ами организаторите и минималното е 4+1 на игрището. От там нататък може и 8 и 20 човека да сме.
3. Ако не се съберем поне 10... няма смисъл да участваме!
 
Щеше да е хубаво да обясниш по подробно какъв е тоя турнир, къде се провежда, какви са условията.
Никакво инфо не си дал, не се прави така.
 
Забележката не е тъпа. Така както си представил нещата и 2-ма човека са много. Както казах не се прави така. Не се обиждай
 

Горе