Американският посланик и още трима убити в Либия.

От: Американският посланик и още трима убити в Либия.

Дано връщат повече ковчези в Щатите, за да се откажат от политиката си на империализъм и ограбване богатствата на други държави.
На тези които ръководят щатите, хич не им дреме какви ковчези връщат.
 
От: Американският посланик и още трима убити в Либия.

Това което пишете само един ограничен човек може да го напише. Не мога да повярвам че може да мислите така. Ако вие живеехте в подобни условия в Либия, Афганистан, Ирак при Кадафи, Садам... шяхте да се молите за американците. Това е диктатура която някой рано или късно трябва да е спре. Америка се е намесила в случая да помогне на невинните хора които загиват ежедневно без причина там. Тези които са загинали по време на войната са загинали с надеждата да осигурят по добро бъдеще на невинните хора там.
Да бъдем искрени и ние. Не казвайте, че не искате и вие да видите разпънати на кръст на центъра на София всички наши мишоци като Михайлова, Костов, Станишев, Доган и другите които ни крадяха и продължават да крадат...
На тях поне има кой да им помогна, а на нас никой...
 
От: Американският посланик и още трима убити в Либия.

На тези които ръководят щатите, хич не им дреме какви ковчези връщат.

Не съм съгласен. Първо това настройва гражданите на САЩ срещу политиката на правителството и второ показва нов начин за изливане на гнева на масите върху Щатите, като демонстрира уязвимостта на последните, за ужас на Coolice. Случилото се е една голяма победа за всички, които мразят САЩ и политиката им.
 
От: Американският посланик и още трима убити в Либия.

Сами си го набиха. Защо по времето на Кадафи не го гръмнаха посланика, ама така е, като си врът носа и правят революции


По времето на Кадафи нямаше американски посланик в Либия... :)
 
От: Американският посланик и още трима убити в Либия.

На тези които ръководят щатите, хич не им дреме какви ковчези връщат.

Тези в ковчезите са съгласни с тях и са там доброволно.
 
От: Американският посланик и още трима убити в Либия.

Не съм съгласен. Първо това настройва гражданите на САЩ срещу политиката на правителството и второ показва нов начин за изливане на гнева на масите върху Щатите, като демонстрира уязвимостта на последните, за ужас на Coolice. Случилото се е една голяма победа за всички, които мразят САЩ и политиката им.

Тъкмо ще си имат поводи за още войни.
 
От: Американският посланик и още трима убити в Либия.

Това което пишете само един ограничен човек може да го напише. Не мога да повярвам че може да мислите така. Ако вие живеехте в подобни условия в Либия, Афганистан, Ирак при Кадафи, Садам... шяхте да се молите за американците. Това е диктатура която някой рано или късно трябва да е спре. Америка се е намесила в случая да помогне на невинните хора които загиват ежедневно без причина там. Тези които са загинали по време на войната са загинали с надеждата да осигурят по добро бъдеще на невинните хора там.
Да бъдем искрени и ние. Не казвайте, че не искате и вие да видите разпънати на кръст на центъра на София всички наши мишоци като Михайлова, Костов, Станишев, Доган и другите които ни крадяха и продължават да крадат...
На тях поне има кой да им помогна, а на нас никой...

Ще те контрирам с този линк »

http://www.youtube.com/watch?v=uAluyt5_kic#t=107s

ЦИТИРАМ:
Арабите - "GO HOME YANKEES, GO HOME YANKEES!"
Американецот с промития мозък - "WE ARE HERE FOR YOUR FUCKING FREEDOM, SO BACK OFF RIGHT NOW."

Всеобщата истина е, че американците създават воини само и единствено заради природните ресурси и никои не ги иска в собствената си държава. Защо не атакуват Сомалия например? Нали е фул с пирати там, терорити и т.н., които създават истински геноцит? А се изсипаха на Либия, които просто бяха решили повече да не използват долара като парична единица за търговия с петрол. Кадафи беше предложил на ООН да въведат златото като основна парична единица, но т'ва означава, че Америка и целия западен свят ще фалира, защото например Либия имаШЕ повече злато на глава от населението дори в сръвнение с Великобритания. За това скалъпиха тия "бунтове" и я изравниха със земята.. Тва ли ти е демокрацията?
 
От: Американският посланик и още трима убити в Либия.

... живеехте в подобни условия в Либия, Афганистан, Ирак при Кадафи, Садам... шяхте да се молите за американците. Това е диктатура която някой рано или късно трябва да е спре.
Живял ли си по тези места? Колко време? Какви са условията - разкажи, интересно е?
Или мислиш и пишеш под указанията на CNN и БТВ.......

Америка се е намесила в случая да помогне на невинните хора които загиват ежедневно без причина там.
Мда! То и Съветския Съюз се намеси да ни освободи от германците...
Пък малко преди това Хитлер се опита да освободи Сибир. И нямаше как да заобиколи Варшава, Минск и Москва...


А бе, ти да не си някой американски пропагандатор?! :twisted:
 
От: Американският посланик и още трима убити в Либия.

Не съм живял по тези места, но съм слушал и гледал новини да. Интервюта от хора които живеят там. Сега недей да ми казваш че медиите биле измислица и какво ли не... На мен ми е ясно както на цял свят че американците имат други изгоди там, но една от причините да спасят хората е достатъчно основателна.
Много подигравателно се отнасяш към темата Вискяре.... дано не ни се налага да живеем като тези хора там..


zealot designs Това което смяташ като причина, ако е вярно мислиш ли че цял свят ще стои и ще гледа САЩ какви ги върши ?
 
От: Американският посланик и още трима убити в Либия.

Някой да даде бан на gioiello за спам, в следствие на умствена недоразвитост.
 
От: Американският посланик и още трима убити в Либия.

3689_3724148546187_1005124898_n.jpg
 
От: Американският посланик и още трима убити в Либия.

Това което пишете само един ограничен човек може да го напише. Не мога да повярвам че може да мислите така. Ако вие живеехте в подобни условия в Либия, Афганистан, Ирак при Кадафи, Садам... шяхте да се молите за американците. Това е диктатура която някой рано или късно трябва да е спре. Америка се е намесила в случая да помогне на невинните хора които загиват ежедневно без причина там. Тези които са загинали по време на войната са загинали с надеждата да осигурят по добро бъдеще на невинните хора там.
Да бъдем искрени и ние. Не казвайте, че не искате и вие да видите разпънати на кръст на центъра на София всички наши мишоци като Михайлова, Костов, Станишев, Доган и другите които ни крадяха и продължават да крадат...
На тях поне има кой да им помогна, а на нас никой...
Глупако, демокрацията значи само едно - КРЪВ и войни на религиозна основа. На тези хора им трябва диктатура, просто защото светът им е друг. За каква демокрация говориш, къде? В Египет, където по време на бунтовете 50 човека БРУТАЛНО ИЗНАСИЛИХА АМЕРИКАНСКА ЖУРНАЛИСТКА насред площад в Кайро или в Либия, където на власт са ислямисти и си режат главите като пилци. Да учиш ислямисти на демокрация е все едно да дадеш на средновековен рицар един лаптоп и да го накараш да сърфира в нета. Благодарение на "демократизацията" в тия държави се събориха диктатурите, които бяха до някъде светски и сега е хаос ръководен от ислямисти.
 
От: Американският посланик и още трима убити в Либия.

Не съм живял по тези места, но съм слушал и гледал новини да. Интервюта от хора които живеят там. Сега недей да ми казваш че медиите биле измислица и какво ли не... На мен ми е ясно както на цял свят че американците имат други изгоди там, но една от причините да спасят хората е достатъчно основателна.
С интервюта мога да ти докажа, че столицата на България е в Суринам. Те и Косово и прочие освободиха, стреляйки с ракети по православни манастири, болници и сгради на телевизията - все сериозни военни обекти със силно стратегическо и тактическо предназначение. За мостовете по Дунав няма да говоря.


Много подигравателно се отнасяш към темата Вискяре.... дано не ни се налага да живеем като тези хора там..
Саркастично, по-скоро.
Не си падам по макдоналдскухнята, предпочитам местни селски гозби. Както и "освободените", сигурен съм.
 
От: Американският посланик и още трима убити в Либия.

Redum глупако... нали това се опитах да обясня, властта на тези хора не трябва да е от исляма... Промяната настъпва с демокрацията... докато при тях има диктатор на власт ще е такова положението и това американците искат да променят.
Вискяр - и какво стана с Косово ? Милошевич го събориха и какво се разбра в краен случай ? Диктатура! Преди месеци какво се разбра за генерала ? 50 човека разсрелял без да му мигне окото.... и какво стана в момента? Можеш да минеш без лична карта през Сърбия, ходиш си купуваш цигари за 1 евро. Сега Сърбия не е ли по добре, от преди? Аз тук май си общувам с 12 годишни които са родени по време на войната в Косово...
Стига глупости сме приказвали американците какво правили и какво не.
Да не говорим за Либия и за нашите медици колко години ги държа правителството им под напрежение за смъртни присъди. Трябва да се съборят в цял свят тези правителства според мен, за да се научат и те да живеят..
Виж тук Harkon4o дет майка му и баща му са живяли по комунизма и са ходили до морето и обратно понеже е нямало как да видят повече без паспорт.. как се е образовал за демокрация и съди и беси..
Тук сте някакви деца в пубертета които не знаят нищо за комунизъм и диктатура.
На харкончо и другите изнежени дечица - "Като отидете в казарма" - тогава обсъждайте такива теми. За сега докато сте изнежени и спите до 11 ч. на обед не съдете американците кво прайли и кво не...
 
От: Американският посланик и още трима убити в Либия.

Трябва да се съборят в цял свят тези правителства според мен, за да се научат и те да живеят..
120mm-figure-spanish-conquistador-1520--large-msg-1112792362-2.jpg
 
От: Американският посланик и още трима убити в Либия.

Redum глупако... нали това се опитах да обясня, властта на тези хора не трябва да е от исляма... Промяната настъпва с демокрацията... докато при тях има диктатор на власт ще е такова положението и това американците искат да променят.
Ти си толкова тъп, че не можеш да проумееш, че американците докараха ИСЛЯМА на власт в тия държави. Демокрация и араби е несъвместимо понятие. Не можеш да хванеш някакъв човек с тотално различно ценностна система, който ще убие дъщеря си с камъни, защото говорила с момче и да го правиш демократ. Когато има диктатор на власт, диктаторът мачка ислямистите, американците и въобще НАТО подпомогнаха радикалните ислямисти, които в момента са на власт и в Либия, и в Египет. Преди имаше диктатура, но нямаше радикален ислям, сега има свободия, свинщина и радикален ислям.
 
От: Американският посланик и още трима убити в Либия.

tumblr_m8hwwidcSs1r3f9ymo1_250.gif
tumblr_m8hwwidcSs1r3f9ymo2_250.gif
 
От: Американският посланик и още трима убити в Либия.

Да бъдем искрени и ние. Не казвайте, че не искате и вие да видите разпънати на кръст на центъра на София всички наши мишоци като Михайлова, Костов, Станишев, Доган и другите които ни крадяха и продължават да крадат...
На тях поне има кой да им помогна, а на нас никой...

Ия помисли малко... Пропускаш един човек който първи трябва да бъде сред тези хора... Ия се сети кой е той ? Батко Бойко дека го забравяш ?


Вискяр - и какво стана с Косово ? Милошевич го събориха и какво се разбра в краен случай ? Диктатура! Преди месеци какво се разбра за генерала ? 50 човека разсрелял без да му мигне окото.... и какво стана в момента? Можеш да минеш без лична карта през Сърбия, ходиш си купуваш цигари за 1 евро. Сега Сърбия не е ли по добре, от преди? Аз тук май си общувам с 12 годишни които са родени по време на войната в Косово...
Стига глупости сме приказвали американците какво правили и какво не.
Да не говорим за Либия и за нашите медици колко години ги държа правителството им под напрежение за смъртни присъди. Трябва да се съборят в цял свят тези правителства според мен, за да се научат и те да живеят..
Виж тук Harkon4o дет майка му и баща му са живяли по комунизма и са ходили до морето и обратно понеже е нямало как да видят повече без паспорт.. как се е образовал за демокрация и съди и беси..
Тук сте някакви деца в пубертета които не знаят нищо за комунизъм и диктатура.
На харкончо и другите изнежени дечица - "Като отидете в казарма" - тогава обсъждайте такива теми. За сега докато сте изнежени и спите до 11 ч. на обед не съдете американците кво прайли и кво не...

Говориш за казарма ли ? Пишещите в тази тема са били в казарма до един! А аз бях в най гадната казарма - тригълника на смъртта Дебелт Вътрешни войски 6-ти наказателен батальон за офицери и старшини, които са били провинени за извращения в други поделения, и откомандировани там в Дебелт и дори писах в отделна тема една малка част от офицерските гаври и извращения с нас войниците, и слагаха под общ знаменател стари кучета и новобранци, а аз бях в химически кашишки взвод.

Като прочетох за Сърбия се подразних защото знам истината спрямо Милошевич, Радован Караджич и генерал Радко Младич! До сега не бях споменавал, но това ми даде повод да го кажа: след като се уволних от казармата през 1998 г. Януари, по собствено желание отидох в южна Босна с един руснак, но не под командването на USA, а на братята сърби. Съпорт на сърбите по лесно казано. Бях за 6 месеца. Научих сръбски. Научих и друго - че това са 100 пъти по големи патриоти от нас които си защитават родината от тия ненормални фанатизирани ислямисти. И не е вярно че сърбите извършвали геноцид - първи започват ислямистите. И не е вярно че Милошевич и генерал Радко Младич вършели военни престъпления - най големите военни престъпления го вършат американците. Япония, Корея, Виетнам, Конго, 1991 г. в Персийския залив, 1993 г. в Сомалия, 2003 г. Ирак, Афганистан, после Либия, сега искат и Сирия и от там Иран - целта им е да заобградят Русия и да имат около тях бази за по лесно..... :wink:

Косовските мюсюлмани знаеш ли че имаха танкове, бронетранспортьори, МТ-ЛБ, и въоражени до зъби с РПГ-та ? От къде тези пари според теб, кой ги спонсорира ? Знаеш ли че косовари са клали живи хора като телета ? И въпреки това обвиниха Милошевич в "геноцид и военни престъпления" - пиша го в кавички защото не е вярно. Американците знаят само да съдят в Хага този и онзи и набързо им приписват "обвиняем за военни престъпления и геноцид". Само сърбите убивали ? А щото ислямистите не са ? Искали автономия чрез насилие и агресия. Ако на твоята врата дойде някой да чука с цел да те нападне няма ли да си защитиш дома и семейството ?

Не съм участвал в преки бойни сражения и престрелки там, давах само наряди ( въоражен караул ) до като обезвреждаха минните полета и патрулен наряд да съпровождам придвижващите се камиони с провизии.

Не е тук мястото да пиша за това, но просто не е това което казват по новините че сърбите били "жестоки, убийци" и какви ли не ги изкараха.

Бях много против дето нашите политици дадоха коридор на US-самолетите да минават от тук и да ги удрят. Разбиха им мостовете на хората и какво ли не още.

И понеже USA защитават мюсюлманите, та сега с техните камъни по техните глави.

На Косово признаха независимост. Това може да даде стимул и на българските ислямисти да си поискат автономия и половината от България да се отцепи. Това с признаването на Косово е много сериозен факт, който не бива да се подценява. Разумиш ( преведено от сръбски - "разбираш ли" ) ?

П.С. Мислех да приложа снимки от Босна когато бяхме там с руснака и давахме отцепващи и автопатрулиращи наряди, но се отказах и ги изтрих по някои съображения. :)
 
Последно редактирано:
От: Американският посланик и още трима убити в Либия.

Дали са ги убили с хамериканско оръжие? :lol:

А дали не е бил Американец, с Американско или не...оръжие. Нотка на съмнение има - Винаги, щом се заговори за белият "шитър".
 
От: Американският посланик и още трима убити в Либия.

390libya0912.gif

Какви неща се разпространяват из нета, ц, ц, ц :)
 

Горе