Американски президент

Кой подкрепяте?


  • Общо гласове
    48
  • Poll closed .
Ааааа, само че нейният екип обявява това с пневмонията СЛЕД среща с лекаря ѝ, което се случва непосредствено преди да се прегръща с момичето. Издишат ти аргументите! Друго?
риъл мъни, ти честно ли падаш толкова ниско да спориш с 15годишен на политически теми ? :D
 
риъл мъни, ти честно ли падаш толкова ниско да спориш с 15годишен на политически теми ? :D
Oчаквах известна компетентност, но се вижда, че такава липсва... все пак е фън като гледаш безпомощността :D
 
Наистина е фън човек, претендиращ за интелигентен и дори за ФИНАНСИСТ да ме убеждава чрез разни сайтчета... Виждам, че вече и доктор стана? Ок, така да е - ще звънна тук-там и скоро ще пиша.
 
Наистина е фън човек, претендиращ за интелигентен и дори за ФИНАНСИСТ да ме убеждава чрез разни сайтчета... Виждам, че вече и доктор стана? Ок, така да е - ще звънна тук-там и скоро ще пиша.

Почети, проучи и тогава пак заповядай да се изкажеш по-компетентно, а сега бягай с подвита опашчица :D
 
Последно редактирано:
Щом е болна от пневмония защо прегръща това малко момиче вчера, не знае ли ,че поема риск да я зарази?
Пневмонията е функционално състояние на белите дробове, което може да бъде причинено по много различни начини. Не всички са заразни. Освен това на тая снимка тя от три дни вече приема антибиотици и със сигурност не е заразна. За всички останали конспиративни теории по въпроса също има логично обяснение, но нямам никакво намерение да си губя времето да обяснявам тук.

И да има Паркинсон, това също не е проблем. Просто вицепрезидентът ще стане президент и готово. Лично за мен това пак е по-приемлив вариант от Тръмп. И двамата кандидати за президент са 70-годишни дъртаци, които са в пенсионна възраст. Няма как да са здрави като по-младите.
 
Последно редактирано:
14358844_1222819047759741_473181579827930622_n.jpg
 
Клинтън е аут. Американците няма да я изберат. Не мисля, че демократите имат време да реагират. Новият президент ще се казва Доналд Тръмп. Пожелавам му два мандата в които да унищожи цялата либерална сволоч плъзнала по високите политически етажи из цял свят.
 
Тръмп не е алтернатива на либералите. Той е бизнесмен, по време на кампанията ще каже без задръжки всичко, което е нужно, за да спечели, а след като победи ще прави каквото му наредят, защото той самият нищо не разбира от политика. Тръмп е давал огромни дарения и на двете партии, включително и на самата Клинтън, и идеологиите изобщо не го интересуват. В САЩ отдавна вече няма значение кой точно е президент. Вътрешната и външната политика не се променят.
 
За тези, които не гледаха дебата снощи, кратко резюме:

* Тръмп започна да разгромява Хилари (първите 30мин.) по редица въпроси (търговия, НАФТА, управлението на гетата от страна на Демократите и т.н.)
* Дебатът стана прекалено политически и отегчителен за повечето хора , повтаряйки едно и също от нещата които чувахме досега...
* Към края Хилари започна да се осъзнава, Тръмп направи няколко грешки като говореше повече за данъците които плаща отколкото, например, за имейлите на Хилари
* Накрая Хилари каза, че има повече опит от Тръмп. Като Тръмп отговори, че на Америка не ѝ трябва такъв опит, ужасен и провален опит.
 
Хилари направо размаза Тръмп като муха на стена. И социологическите проучвания след дебата го показват. Но това не е изненада и всички го очакваха.
 
Хилари направо размаза Тръмп като муха на стена. И социологическите проучвания след дебата го показват. Но това не е изненада и всички го очакваха.

Ххахахахахах

Добре щом казваш значи трябва да е така ! Само левичарите от CNN, които ясно покаха пристрастия и чрез модератора на дебата дават различен резултат хахах

NY Post
Boston Herald


82965.jpg




82394_1.jpg


78298.jpg
 
Интересно е и, че при източниците които аз съм дал има брой гласували, докато тези които ти си дал или нямат или са някакви скалъпени статии от привърженици на Килъри :)

EDIT: В анкетата на СNN семпъла е бил 41% демократ и 26% Републиканци, като общия брой, забележете е бил 512 (петстотин и дванадесет) човека. Хахах

CtX5SswUAAAv5BC.jpg



The People have spoken. Хората вече губят вяра в мейнстрийм медиите и техните клакьори
 
Последно редактирано:

Горе