Американски президент

Кой подкрепяте?


  • Общо гласове
    48
  • Poll closed .
Пхахахахаха. Чакам някой от защитниците на тоя олигофрен да пише, ама нещо още не можете да се опомните.

Това, че Тръмп е казал някакви неща сексуално за жени, като всеки нормален мъж и това се преекспонира с политически цели

ИЛИ

записи как Хилари е защитавала изнасилвач на 12 годишно момиче и как се смее за факта, че е бил оправдан, как е заплашвала изнасилени жени от съпругът ѝ Бил ЛИНК1 и ЛИНК2 ?

ИЛИ

как Барак Обама, пак като нормален мъж, е говорил като по-млад подобни цинизми?

Политическото двуличие си е е*** мамата.
Мий си краката и си лягай, че надали майка ти ти дава да стоиш до късно, че да гледаш 2рия дебат.
 
Последно редактирано:
Изнасилвачът не е бил оправдан, а осъден, но не са могли да му дадат справедливо наказание, защото основното доказателство е унищожено от некадърниците, които е трябвало да се погрижат да получи справедлива присъда. Второто видео пък е дума срещу дума. Няма никакви реални доказателства за никое от твърденията.
 
Изнасилвачът не е бил оправдан, а осъден, но не са могли да му дадат справедливо наказание, защото основното доказателство е унищожено от некадърниците, които е трябвало да се погрижат да получи справедлива присъда. Второто видео пък е дума срещу дума. Няма никакви реални доказателства за никое от твърденията.

Цялата кампания е точно ДУМИ( какво бил казал Тръмп и кой се е обидил от това), ДЕЛА (какво е направила Хилари и колко живота е съсипала с тях - Либия, Бенгази, класифицирани мейли, защитничка на изнасилвачи като мъжа си) Щото да ти правят тръби в Овалния офис и след това да лъжеш за това е мнооого за пример от един президент :)
 
Това, че Тръмп е казал някакви неща сексуално за жени, като всеки нормален мъж и това се преекспонира с политически цели

ИЛИ

записи как Хилари е защитавала изнасилвач на 12 годишно момиче и как се смее за факта, че е бил оправдан, как е заплашвала изнасилени жени от съпругът ѝ Бил ЛИНК1 и ЛИНК2 ?

ИЛИ

как Барак Обама, пак като нормален мъж, е говорил като по-млад подобни цинизми?

Политическото двуличие си е е*** мамата.
Мий си краката и си лягай, че надали майка ти ти дава да стоиш до късно, че да гледаш 2рия дебат.
Не ти се оттдава да извърташ темата. Плюс това за Обама ли говорим или за Тръмп? Айде обмисли малко нещата преди да се изразяваш компетентно.
 
Снощният дебат бе УНИКАЛЕН. Тръмп срина Хилари

Енджой!:D:D:D


И за справка, нека видим някои от нещата, които е направила Хилари.

1. Хилари Клинтън гласува за войните на Буш (Ирак и Афганистан) - и двете пълен провал, довели до дестабилизацията на един регион 2ро десетилетие близо вече

2. Хилари Клинтън гласува за Wall Street бейлаута

3. Хилари Клинтън започна войната в Либия и се хвалеше как е убила техния президент 0- резултатите виждаме днес - Либия е в гражданска война, бежанци, т.н.

4. Хилари Клинтън започна войната в Йемен с неправомерни дрон атаки... които пък убиват американски тийнейджър

5. Хилари Клинтън започна войната в Сирия и я дестабилизира до такава степен, че доведе до глобална хуманитарна бежанска криза.

6. Хилари Клинтън използва властта си като ДЪржавен Секретар, за да фасилитира сделка за уранова мина в Узбекистан, която докара 30 $ млн. на нейната фондация, а сега РУското правителство притежава мините, като използват урановата руда за да ъпдейтнат ядрения си арсенал.

7. Хилари Клинтън задвижи вкарването на оръжия през Бенгази, за да въоръжи "умерените" бунтовници в Сирия.

8. Хилари Клинтън отказа на Посланика на САЩ в СИрия желаната защита (военен персонал), след което той умира при терористична атака на посолството .

9. Хилари Клинтън създава в своя дом собствена мейл система, за да избегне законите "Свобода на информацията" (Freedom of Information)

10. Хилари Клинтън изпораща и получава класифицирана информация на нейния домашен, незащитен имейл сървър

11. Хилари Клинтън заедно с ръководството на Демократичния Национален Съвет (DNC) накланят везните в нейна полза при предварителните избори (горкия Бърни Сандърс)

12. Хилари Клинтън получава много дарения от Wall Street + Е дала множество речи за тях на цени от над 200 000$ - Линк към текстовете им

13. Хилари Клинтън е взела над $100 млн. от Саудитски принцове през нейната фондация


Оборете това, моля ви и тогава ще говорим за това как Тръмп използвал цинизми по адрес на някоя жена. :)
 
Оборете това, моля ви и тогава ще говорим за това как Тръмп използвал цинизми по адрес на някоя жена. :)
Че защо е нужно да се оборва? Единият има дълъг стаж в политиката - греши там. Другият има стаж в бизнес фалитите и бъркането под полите на леки женки - излага се на този фронт. Apple and Oranges, както се казва в тяхната родина.
Ясно е, че и двамата кандидати са кофти избор, но по-далновидно е да се избере този с опит в политиката, а не клоунът, който не знае къде се намира, пък камо ли как ще управлява най-влиятелната държава в света. :)
 
Че защо е нужно да се оборва? Единият има дълъг стаж в политиката - греши там. Другият има стаж в бизнес фалитите и бъркането под полите на леки женки - излага се на този фронт. Apple and Oranges, както се казва в тяхната родина.
Ясно е, че и двамата кандидати са кофти избор, но по-далновидно е да се избере този с опит в политиката, а не клоунът, който не знае къде се намира, пък камо ли как ще управлява най-влиятелната държава в света. :)

Такъв "опит" в политиката ли искаш????

Значи бъркането под поли се равнява на това да разрушаваш страни и региони?!?! Да подлагаш на риск стотици /хиляди хора с начина по който се борави с класифицирана информация? Уау!

Какво ти става, момиче?!?!

Война САЩ - РУсия искаш , може би?:

Hillary Clinton: “You’ve seen the reports. Russia’s hacked into a lot of things, China’s hacked into a lot of things. Russia even hacked into the Democratic National Committee. Maybe even some state election systems? So we gotta step up our game. Make sure we are well defended and make sure we are able to take the fight to those who go after us. As president I will make it clear that the United States will treat cyber attacks just like any other attack. We will be ready with serious political, economic and military responses.
 
Ти можеш ли да гарантираш, че Тръмп няма да осере пейзажа още по-лошо? Можеш ли с ръка на сърцето да твърдиш на 100%, че ако Дони имаше достъп до властовите инструменти, щеше да се представи по-добре от Килъри? Изобщо, трябва ли да бъдеш толкова наивен, за да мислиш, че лошата политика на САЩ се дължи на едноличните решения на президента? Какво ти става, бе момче? ;)
 
Ти можеш ли да гарантираш, че Тръмп няма да осере пейзажа още по-лошо? Можеш ли с ръка на сърцето да твърдиш на 100%, че ако Дони имаше достъп до властовите инструменти, щеше да се представи по-добре от Килъри? Изобщо, трябва ли да бъдеш толкова наивен, за да мислиш, че лошата политика на САЩ се дължи на едноличните решения на президента? Какво ти става, бе момче? ;)

Аз ти зададох няколко върпоса, на които ти не отговори. И ми връщаш с други от типа "Ама ти...." Не така, или връщаш с аргументи или не коментираш. Достатъчно "чувства" и "мисли" в политическа тема. Затова нещата са на това дередже.

Виж им track record-a. Прочети кой какво е натворил. Разбирам ,че е трудно да се аргументираш, но все пак. Виж кой накъде клони. Едната към война с Русия, другият към диалог с тях.

Наивно е твърдението, че искаш човек от 30 години в политиката, който нищо не е подобрил за този период, но както обещава сега по време на кампанията, с безброй нанесени щети (изброени по-горе) и с безброй скандали. Продължавай да вярваш в розови еднорози :)
 
Аз ти зададох няколко върпоса, на които ти не отговори. И ми връщаш с други от типа "Ама ти...." Не така, или връщаш с аргументи или не коментираш. Достатъчно "чувства" и "мисли" в политическа тема. Затова нещата са на това дередже.
Не знам за кои въпроси говориш, но които и да са, не виждал смисъл да им отговарям.Все пак е делничен ден и отделям достатъчно време от работата си, за да си поспорим. :)

Ти сравняваш несравними неща и ме упрекваш в ''чувства и мисли'' - не че второто е толкова вредно, все пак. ;) Това е все едно ти да си бил цял живот автомонтьор, а аз балерина и да очакваш имаме еднакъв брой предизвикани автомобилни произшествия. Ти си емоционален, приятелю. На мен не ми пука кой ще управлява света в следващите 4 години, просто преценявам кандидатите трезво и логично.
Колкото до политиката на САЩ спрямо Русия - не слушай предизборната пропаганда на никой от двамата. Всеки казва това, което електоратът му иска да чуе, а не това, което реално ще направи. ;)
 
Последно редактирано:
Не знам за кои въпроси говориш, но които и да са, не виждал смисъл да им отговарям.Все пак е делничен ден и отделям достатъчно време от работата си, за да си поспорим. :)

Ти сравняваш несравними неща и ме упрекваш в ''чувства и мисли'' - не че второто е толкова вредно, все пак. ;) Това е все едно ти да си бил цял живот автомонтьор, а аз балерина и да очакваш имаме еднакъв брой предизвикани автомобилни произшествия. Ти си емоционален, приятелю. На мен не ми пука кой ще управлява света в следващите 4 години, просто преценявам кандидатите трезво и логично.
Колкото до политиката на САЩ спрямо Русия - не слушай предизборната пропаганда на никой от двамата. Всеки казва това, което електоратът му иска да чуе, а не това реално ще направи. ;)

Именно, гледам делата, а не думите и по тази причина + горния пост, изборът е ясен!

И за справка, нека видим някои от нещата, които е направила Хилари.

1. Хилари Клинтън гласува за войните на Буш (Ирак и Афганистан) - и двете пълен провал, довели до дестабилизацията на един регион 2ро десетилетие близо вече

2. Хилари Клинтън гласува за Wall Street бейлаута

3. Хилари Клинтън започна войната в Либия и се хвалеше как е убила техния президент 0- резултатите виждаме днес - Либия е в гражданска война, бежанци, т.н.

4. Хилари Клинтън започна войната в Йемен с неправомерни дрон атаки... които пък убиват американски тийнейджър

5. Хилари Клинтън започна войната в Сирия и я дестабилизира до такава степен, че доведе до глобална хуманитарна бежанска криза.

6. Хилари Клинтън използва властта си като ДЪржавен Секретар, за да фасилитира сделка за уранова мина в Узбекистан, която докара 30 $ млн. на нейната фондация, а сега РУското правителство притежава мините, като използват урановата руда за да ъпдейтнат ядрения си арсенал.

7. Хилари Клинтън задвижи вкарването на оръжия през Бенгази, за да въоръжи "умерените" бунтовници в Сирия.

8. Хилари Клинтън отказа на Посланика на САЩ в СИрия желаната защита (военен персонал), след което той умира при терористична атака на посолството .

9. Хилари Клинтън създава в своя дом собствена мейл система, за да избегне законите "Свобода на информацията" (Freedom of Information)

10. Хилари Клинтън изпораща и получава класифицирана информация на нейния домашен, незащитен имейл сървър

11. Хилари Клинтън заедно с ръководството на Демократичния Национален Съвет (DNC) накланят везните в нейна полза при предварителните избори (горкия Бърни Сандърс)

12. Хилари Клинтън получава много дарения от Wall Street + Е дала множество речи за тях на цени от над 200 000$ - Линк към текстовете им

13. Хилари Клинтън е взела над $100 млн. от Саудитски принцове през нейната фондация
 
Ти можеш ли да гарантираш, че Тръмп няма да осере пейзажа още по-лошо? Можеш ли с ръка на сърцето да твърдиш на 100%, че ако Дони имаше достъп до властовите инструменти, щеше да се представи по-добре от Килъри? Изобщо, трябва ли да бъдеш толкова наивен, за да мислиш, че лошата политика на САЩ се дължи на едноличните решения на президента? Какво ти става, бе момче? ;)

Аз като човек прочел 5 книги от Тръмп смятам че няма да осере пейзажа толкова зле... (като какъв човек го описва "свободната" преса въобще няма нищо общо) (мога и дълго обяснение да напиша кой какво и защо (но това при желание и като имам време)

dd.jpg


Смятам че фореинг полиси са прави в тази статия че Руснаците искат Fair Deal

Moscow prefers Trump not because it sees him as easily manipulated, but because his “America First” agenda coincides with its view of international relations. Russia seeks a return to classical international law, in which states negotiate with one another based on mutually understood self-interests untainted by ideology. To Moscow, only the predictability of realpolitik can provide the coherence and stability necessary for a durable peace.
 
Аз като човек прочел 5 книги от Тръмп
Наистина ли смяташ, че той ги е написал? Целият бизнес модел на Тръмп се основава на това да си поставя името на разни неща без почти никакъв друг принос. Книгите не правят изключение.
 
Аз като човек прочел 5 книги от Тръмп смятам че няма да осере пейзажа толкова зле... (като какъв човек го описва "свободната" преса въобще няма нищо общо)
Съдиш за автора по написаните от него книги? Има логика... ;)

niki2-new22.gif


Знаеш ли, че Яворов, който е написал едни от най-нежните любовни стихове е бил слабохарактерен фустогонец? Да не говорим пък за морала на светила от световна величина. Честно казано знам малко за Тръмп, не че знам повече за Хилъри. Просто не ми харесва тоя човек. Изглежда ми като американската версия на пищова. Който и да изберат американците, ние сме все на пангара, така че... все ми е тая, наистина. :)
 
Хилъри какво е написала? Освен 33 000 мейла, които след това е изтрила?

Може да отричате успехите на Тръмп колкото си искате, но фактите са си факти.

Политическия апаратчик Хилари, която е във властта повече от 30г. по един или друг начин, не може да донесе никаква промяна, нито в политиката, нито в икономиката, в нищо.

Единият е изкарал пари чрез бизнес, другата е изкарала пари:

- през своята фондация (Саудитска Арабия и т.н. са главните донори), ползвайки властта която е имала като Държавен секретар.
- говорейки пред Wall Street (после се обявява, че е за средната класа и бедните)
 
Последно редактирано:
@RealMoney, като гледам с какъв патос се бориш за имиджа на американския пищов, започвам да подозирам, че работиш за щаба му. ;) Спокс, на него не му пука...
 

Горе