Американски президент

Кой подкрепяте?


  • Общо гласове
    48
  • Poll closed .
Ако не е бил баща му е щял да почиства кофите на някоя обществена сграда, ако си достатъчно добре информиран с биографията му и причинно-следствените връзки в "кариерата му".
Докажи го.
 
Дай на cross 1 млн. $ и след една година пак ще поства теми във форума (под друг ник, естествено) как инсталира WP за 10лв. :D:D:D
 
Тръмп има още 4 братя и сестри. Не съм чувал обаче за никой от тях.
 
Тръмп няма как да спечели за съжаление. Цялата медийна машина в щатите е впрегната да го очерня. Всеки ден измислят по нещо ново.
А хората определено се влияят от медиите.
 
Тръмп няма как да спечели за съжаление. Цялата медийна машина в щатите е впрегната да го очерня. Всеки ден измислят по нещо ново.
А хората определено се влияят от медиите.
А защо си мислиш, че е така? Да не би като на Гугъл да е платила, за да го очернят?
 
 
Да изключиш възможността някой да е кретен, само защото е направил пачка е кретения на квадрат. По тая ''логика'' Джъстин Бийбър и сестрите Кардашия са нобелови лауреати. :)
Когато липсват аргументи става наистина забавно....
 
Да изключиш възможността някой да е кретен, само защото е направил пачка е кретения на квадрат. По тая ''логика'' Джъстин Бийбър и сестрите Кардашия са нобелови лауреати. :)
Когато липсват аргументи става наистина забавно....
Какво значи "кретен"? Изключваме възможността да е глупав. Сестрите Кардашиан са реалити звезди и не управляват милиарден бизнес. Бийбър е певец. Едно е да си шоумен, друго е да си бизнесмен. Много шоумени имат пари, които след това губят. Примери колкото искаш.
 
Какво значи "кретен"? Изключваме възможността да е глупав. Сестрите Кардашиан са реалити звезди и не управляват милиарден бизнес. Бийбър е певец. Едно е да си шоумен, друго е да си бизнесмен. Много шоумени имат пари, които след това губят. Примери колкото искаш.
Това са подробности. ;)
Идеята ми беше, че съдите за умствения багаж на един човек по ''финансовите му качества'', а това е най-тъпият критерий, по който можеш да прецениш един човек. Капиталът не го прави нито умен, нито добър по душа, нито далновиден, нито дипломатичен, какъвто трябва да бъде лидерът на държава №1 в света. С това, ''държава №1'' нямам за цел да четкам янките. Факт е, че не са иконимическа сила, но в политически аспект все още те дърпат конците.
 
Това е форум за млади бизнесмени и бизнесдами :D Нормално е човек, който е спечелил милиарди да ни впечатлява положително.
 
Това са подробности. ;)
Идеята ми беше, че съдите за умствения багаж на един човек по ''финансовите му качества'', а това е най-тъпият критерий, по който можеш да прецениш един човек. Капиталът не го прави нито умен, нито добър по душа, нито далновиден, нито дипломатичен, какъвто трябва да бъде лидерът на държава №1 в света. С това, ''държава №1'' нямам за цел да четкам янките. Факт е, че не са иконимическа сила, но в политически аспект все още те дърпат конците.

Извинявай, как се разбира кой е умен, и добър по душа? :D
 
Това е форум за млади мами и малки келеши безхаберници :D Нормално е човек, който е спечелил милиарди да ни отвращава.

@redrum поправих ти изказването, за да рефлектира на реалността.

"Проблемът с богатите хора е, че не съм от тях" :D
 
Извинявай, как се разбира кой е умен, и добър по душа? :D

Ако наистина не знаеш, не съм сигурна, че мога да ти помогна с каквото и да е. :)
 
@redrum поправих ти изказването, за да рефлектира на реалността.

"Проблемът с богатите хора е, че не съм от тях" :D
Всъщност, това е твърде елементарно схващане и се надявам, че в действотелност не мислиш така. ;)
Аз лично нямам проблем с богатите хора. Имам проблем само когато някой се смята за добър по презумпция, понеже е натрупал пари. :)
В случая и двамата опоненти са достатъчно заможни, така че не виждам логика в аргументите ви.
 
Нормално е човек, който е спечелил милиарди да ни впечатлява положително.

Ако милиардер (недай боже) ти изнасили детето, ще продължиш ли да се впечатляваш положително от него? Не ми отговаряй.. Наистина, съжалявам за гадния пример, но се налагаше...

Това е форум за млади бизнесмени и бизнесдами :D
Колко млади? Има ли възрастово ограничение? :)
 
Ако милиардер (недай боже) ти изнасили детето, ще продължиш ли да се впечатляваш положително от него? Не ми отговаряй.. Наистина, съжалявам за гадния пример, но се налагаше...:)

Отново женски тип-емоционален "аргумент". Вкарване на подобни "примери" убива нормалния дебат, било то политически или друг.

Ако бежанци(мигранти) изнасилват деца в Швеция (тру стори) ще продължаваш ли да си ЗА тяхното пускане в Европа?
 
aGD3NNn_460s.jpg
 
Ако наистина не знаеш, не съм сигурна, че мога да ти помогна с каквото и да е. :)

Ама ти си готов политик, как ловко бягаш по тъча. Как разбираш на база медийни изяви и интернет, дали един човек е умен и добър по душа?

И още нещо, което очевидно избягваш.

Забавно е, понеже липсват аргументи, защо Тръмп е неподходящ за президент на САЩ.

Хайде спри с хипотезите и ако-тата. Изложи аргументите си които доказват, че Тръмп е неподходящ за президент на САЩ.
 

Горе