Америка или Русия?

Америка или Русия?

  • Америка

    Votes: 45 39.1%
  • Русия

    Votes: 70 60.9%

  • Общо гласове
    115
От: Америка или Русия?

Хора, които не живеят в държавата, не би трябвало да имат право да определят каквото и да е в нея.

ДПС съществува благодарение на любимия ти строй
Кой лобира за създаването на ДПС в началото на "прехода"?
 
От: Америка или Русия?

Айде да не почваме тоя спор. На всеки е ясно защо и от кой е създадена тази партия и кой обслужва. Само като и погледнеш кадрите и всичко е ясно.

Всички независимо къде живеят, ако плащат данъци могат да гласуват. Ако тотално са скъсали с България и не допринасят с нищо, тогава вече съм съгласен да нямат право на вот. Ако трябва да е справедливо, ако се отнема правото на глас на живеещите в чужбина да се отнеме и на необразованите, които живеят в БГ, защото е г/д еднакво неадекватен. Защото иначе покрай сухото, ще изгори и мокрото.
 
Последно редактирано:
От: Америка или Русия?

Всички независимо къде живеят, ако плащат данъци могат да гласуват.
И как по-точно плащат данъци хора, които живеят в други държави, ще ме светнеш ли. Могат да плащат данъци единствено за някаква собственост в България.
 
От: Америка или Русия?

И как по-точно плащат данъци хора, които живеят в други държави, ще ме светнеш ли. Могат да плащат данъци единствено за някаква собственост в България.

Това имам предвид. Могат да плащат данъци и ако имат бизнес тук но живеят другаде.
 
От: Америка или Русия?

Това имам предвид. Могат да плащат данъци и ако имат бизнес тук но живеят другаде.
T.e. всички "българи" от Турция, които не са стъпвали тук по различно време от избори трябва да бъдат с отнети права :)
 
От: От: Америка или Русия?

Е вече съм убеден, че си комунистче. Даже и от ирония не разбираш.. на мен ми плаща сорос не на теб. :D ДПС съществува благодарение на любимия ти строй. Никой не защитавам, гледам реално а не по бай ганьовски, като теб. И двете страни са избивли хора но едната специално е причинила много смърт в България. Аз това гледам, кой какво е причинил на нас.



А така, признай си че си искаш да е като "едно време".

В анкетата даже не съм гласувал, тя като цяло е малоумна.. няма нужда да сме с нито една от двете страни.

ПП Айде и теб да те питам, като си голям анти-демократ. Предложи по-добра система.

ТРОЛ, видя се че не ми отговори свястно на 10 поста. Ирония викаш, така ли стана когато не ни изнася, казваме че поста ни е бил ирония. Смешник, абсолютен при това. Един свестен отговор не даде. Къде гледаш реално бе момче, ти и демокрацията я виждаш, разбираш ли от страни колко си смешен, просто не е истина. Няма как да не си в лагера на една от двете държави дадени в анкетата, налей си го в главата, сам самичка държава в днешно време, ще умре за по-малко от ден.

Не очаквай вече да водя дискусия с теб, след като ми се правиш на бавно развиващ.
 
От: Америка или Русия?

Иронията беше само за Сорос. Определено си неадекватен. По-добре наистина спри да пишеш, че нямам време да разгадавам несвързаните ти писания. Лагера вече сме си го избрали, дали ти харесва на теб на никой не му пука.
 
От: Америка или Русия?

Кои ние сме си го избирали бе? Точно пък ти не си избирал абсолютно нищо. Виждам колко си адекватен. ТРОЛ платен.
 
От: Америка или Русия?

Не приемам съвети от тролове. Ходи си прибери хонорара, че краят на месеца е близо.
 
От: Америка или Русия?

Обама се опитва да попута Раул Кастро по гърба:

[video]http://img-9gag-fun.9cache.com/photo/aGx2GB0_460sv.mp4[/video]
 
От: Америка или Русия?

Обама се опитва да попута Раул Кастро по гърба:

[video]http://img-9gag-fun.9cache.com/photo/aGx2GB0_460sv.mp4[/video]

Доста жалък президент е Обама. Другият път, пак да си изберат негър за президент.
 
От: Америка или Русия?

ГПродължавам да смятам, че русия е враг номер едно в съвременнот развитие на България. Искат винаги да си останем бедни и зависими от тях за да си ни използват като магистрала на политиката им към запада. Явно това ме прави американовфил.

:-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o

България = 1 милион черни мангали, 600 000 примитивни "турци", 2 милиона пенсионери и около 2 милиона качествени работоспособни хора ! Русия има интерес тези 2 милиона да са бедни и неразвити, тъй като имат потенциал да владеят целия свят :roll:

Ти знаеш ли, че в Русия може да си пласираме 95 % от производството, което може да осигури що-годе добър живот на хората. Тия западни боклуци ни ликвидираха всичките пазари и индустрия и ни връчиха евро-гей ценностите :) Смяташ ли, че руснаците предпочитат да внасят селскостопански продукти (за пример) от Турция вместо от България ? България сега можеше да цъфти, ако тия боклуци в управлението ги бяха разстреляли при раждане.
 
От: Америка или Русия?

България не цъфти заради идиотското управление на боклуците, управлявали до 89та. Къде какво се пласира зависи от интереса на бизнеса. Щом не е решил да изнася в Русия, значи не му е изгодно. Пазари не сме имали никога, индустрията се ликвидира сама.
Колкото до руснаците, да имат троянски кон в ЕС за тях е безценно.
 
От: Америка или Русия?

България не цъфти заради идиотското управление на боклуците, управлявали до 89та. Къде какво се пласира зависи от интереса на бизнеса. Щом не е решил да изнася в Русия, значи не му е изгодно. Пазари не сме имали никога, индустрията се ликвидира сама.
Колкото до руснаците, да имат троянски кон в ЕС за тях е безценно.

И сам не си вярваш, когато пишеш тези неща.
 
От: Америка или Русия?

В какво аз вярвам не е от значение. Важното е, че всичко написано по-горе е факт, достатъчно лесно доказуем.
 
От: Америка или Русия?

В какво аз вярвам не е от значение. Важното е, че всичко написано по-горе е факт, достатъчно лесно доказуем.

Не се хаби да пишеш на тоя трол, за него доказателствата (особедно към думите му) са тема табу.
 
От: Америка или Русия?

В какво аз вярвам не е от значение. Важното е, че всичко написано по-горе е факт, достатъчно лесно доказуем.

С комунисти не се хаби да говориш, то и баща му политически емигрант, не може го убеди, че има сбъркани вярвания, та ти ли?
 
Последно редактирано:

Горе