Америка или Русия?

Америка или Русия?

  • Америка

    Votes: 45 39.1%
  • Русия

    Votes: 70 60.9%

  • Общо гласове
    115
От: Америка или Русия?

Е що, ако изборите не променят нищо, тогава някой ще мета милиони, за да ги манипулира?
Изорбите не променят нищо, защото не са честни по презумция. За да ги спечлиш ти трябват финанси. Трябва ти подкрепа и гръб, и пак не е сигурно, защото могат да ги фалшифицират и пак да те изкарат губещ. По простичко от това не мога да ти го напиша. Но извинявай, забравих, че ти си радател за е-гласуването :D
 
От: От: Америка или Русия?

На мен пък ми е хрумвало да печеля като за двама, а жена ми да си седи в къщи и да си гледа децата и домакинството. Най-малкото не ми е приятно да сменям памперси, да мия чинии и тн. женски работи. То затова като малки момченцата си играят на войници, а момиченцата преобличат кукли. Тебе като те влече занимавай се с несвойствени за мъжа работи, аз не мога. Вече съвсем те разбрах къв си, чехльо :) Жена му го вързала да й върши работата, оня много щастлив от тая работа, че се и изтъква. Ебати балъка... Явно другите докато са си играли на стражари и апаши, ти се се гримирал с на майка си червилото обут с обувките й на токчета :)

Чак па безсънни нощи. Колики, и след това зъби. Въпрос на късмет, в повечето случаи са две-три седмици. Да ти е хрумвало, че гледането на децата не е само женска работа и могат двамата родители да го правят, и така да им остава горе-долу еднакво време за останалите неща?
 
От: Америка или Русия?

Жалък, жалък, ама ни чиния мия, ни пера, ни гладя, ни деца преобличам, нито чистя, нищо подобно не правя. Понякога готвя, но само когато аз искам. Като се прибера в къщи се чувствам цар, нямам ангажименти, ни пране ме чака, ни чинии :lol: Кой жалък, еба ли го :)

Подметка, бегай бе, жалък си :wink:
 
От: Америка или Русия?

Проданов, май е време да ходиш да кърмиш малкия. :lol: Метни една баница за утре сутрин, да може мъжа в семейството като се събуди да може да си почеше чатала и с гуреливи очи да натъпче търбуха :oops:
 
От: Америка или Русия?

Само не знам как такива царе мрънкат колко трудно било да се отглеждат деца, какво самоотрицание и безсънни нощи. Впечатляващо :lol:
 
От: Америка или Русия?

Изорбите не променят нищо, защото не са честни по презумция. За да ги спечлиш ти трябват финанси. Трябва ти подкрепа и гръб, и пак не е сигурно, защото могат да ги фалшифицират и пак да те изкарат губещ. По простичко от това не мога да ти го напиша. Но извинявай, забравих, че ти си радател за е-гласуването :D

Както има подкрепа и финанси за боклуците, така може да има и за свесните хора.
 
От: Америка или Русия?

Не съм цар на, а съм цар ЗА децата си, жена си, папагала и на тея дето им плащам заплатите, проблем!? Ти няма ли да си лягаш, утре не ми се мисли колко работа имаш, все пак е неделя! Чистене, пране, гладене...

Цар бе, цар.. НА ЖЕНА СИ?!!! Ебахти царя :D :lol:
 
От: Америка или Русия?

Царчок, аз съм от тия, за които битовизмите са леко в миналото и не считам гледането на деца за драма. За останалото си има чистачки и подобни, ама ти от царуване не си успял да се сетиш.
Ебаси якото ще е да работиш за Цар, дето е Цар само за тия, които зависят от него. :lol:
 
От: Америка или Русия?

Чудиш се как да се измъкнеш, ама все по-жалък ставаш:) В моя свят, не само съм цар, господ съм, така да ти го кажа, че да те стресирам още повече. Чистачки и гледачки съм предлагал на жена ми, категорично не пожела, повече от това нямам какво да направя. Как така битовизмите са ти в миналото!::shock: Ти дрехи не сменяш, у вас не се яде и не се цапа, така ли? Или се се къпал само в миналото:lol:

Доколкото се сещам имаш едно дете малко, аз имам две, кажи-речи големи, тъй че не виждам къде се буташ при батковците.


Царчок, аз съм от тия, за които битовизмите са леко в миналото и не считам гледането на деца за драма. За останалото си има чистачки и подобни, ама ти от царуване не си успял да се сетиш.
Ебаси якото ще е да работиш за Цар, дето е Цар само за тия, които зависят от него. :lol:
 
От: Америка или Русия?

Проданов, я кажи, сигурен ли си, че ти не си бременен с третото ви дете? :shock:
 
От: Америка или Русия?

Чудиш се как да се измъкнеш, ама все по-жалък ставаш:) В моя свят, не само съм цар, господ съм, така да ти го кажа, че да те стресирам още повече. Чистачки и гледачки съм предлагал на жена ми, категорично не пожела, повече от това нямам какво да направя. Как така битовизмите са ти в миналото!::shock: Ти дрехи не сменяш, у вас не се яде и не се цапа, така ли? Или се се къпал само в миналото:lol:

Доколкото се сещам имаш едно дете малко, аз имам две, кажи-речи големи, тъй че не виждам къде се буташ при батковците.


Колкото се сещаш, толкова ти е и целото представяне тук. Умен, та дрънка.
Колкото до битовизмите, нещо не ти разбрах - в 21ви век технологиите са ни дали достатъчно, за да можем да не робуваме на битовизмите. Но щом за теб и къпането е битовизъм, то, определено съм впечатлен.

Редче, мен не ме мисли, ти си тоя с безсънните нощи. Как става, при положение, че като истински мъж си метнал всичко на жена ти, не знам, но явно се оправяш страхотно с повече от едното ти дете.
 
От: Америка или Русия?

Да, за децата те обърках, съжалявам, не си ми толкова важен, че да ти помня биографията в подробности. Чакаш трето знам! Как ще гледаш три деца... ти си знаеш, две си изгледал, всичко ти е ясно :) Можеш да помолиш жена ти да ти помага понякога :)

Както и да е, изложи се достатъчно, сега върви си лягай, че утре работа те чака!


Колкото се сещаш, толкова ти е и целото представяне тук. Умен, та дрънка.
Колкото до битовизмите, нещо не ти разбрах - в 21ви век технологиите са ни дали достатъчно, за да можем да не робуваме на битовизмите. Но щом за теб и къпането е битовизъм, то, определено съм впечатлен.

Редче, мен не ме мисли, ти си тоя с безсънните нощи. Как става, при положение, че като истински мъж си метнал всичко на жена ти, не знам, но явно се оправяш страхотно с повече от едното ти дете.
 
От: Америка или Русия?

Аз спя в друга стая бе Проди, не се занимавам с женски работи посред нощите ;) Вземи лягай, че утре трябва да станеш да направиш закуска на малките.
 
От: От: Америка или Русия?

Само не знам защо лъжеш?

Чудя се сам на себе си, защо питам след като комунистите са освен безродственици и лъжци по природа.

Виж какво си писал за баща си:


Ето ти и скрийншотче да не кажеш, някоя поредна лъжа:

1zd2ikj.png


Е комунистче, чудно ми е какъв го дириш в този форум?

Ти нормален ли си ? Казах, че между политически и икономически емигрант има огромна разлика Баща ми е политически, поради лични причини.....
 
От: Америка или Русия?

Мисля че ни послуша и отиде си легна най-после:)


Аз спя в друга стая бе Проди, не се занимавам с женски работи посред нощите ;) Вземи лягай, че утре трябва да станеш да направиш закуска на малките.
 
От: От: От: Америка или Русия?

Щото ги мързи да работят.

Гърция що са в това положение. Щото в Гърция отглеждат само това дето си расте само и не иска грижи.

:lol: :lol: :lol:

Не. Прочети договорите на ЕС за селското стопанство спрямо Испания и Португалия, а Гърция просто и приложиха старата хватка. Още 2011 много добре знаеха, че ще е на същото положение след няколко години ;) Наскоро четох, че 60 % ключови туристически летища в Гърция са купени от Френски и Немски компании, а те май бяха и основните кредиторите на Гърция, случайност ? Просто Гърция не е соц. страна и подходиха по различен начин.
 
От: Америка или Русия?

Мисля че ни послуша и отиде си легна най-после:)

Не бе, нали кърмя... :lol:
Не съм като царете, дето пуфтят колко е тежко да отгледаш дете, но иначе са богове в жалкия си свят.
 

Горе