Америка или Русия?

Америка или Русия?

  • Америка

    Votes: 45 39.1%
  • Русия

    Votes: 70 60.9%

  • Общо гласове
    115
От: Америка или Русия?

Научи се да четеш, трол. Ако си свикнал жена ти да ти пуфти, не си пренасяй проекциите във форума ;)
 
От: Америка или Русия?

Какво направи за закуска на семейството?

Не бе, нали кърмя... :lol:
Не съм като царете, дето пуфтят колко е тежко да отгледаш дете, но иначе са богове в жалкия си свят.
 
От: Америка или Русия?

Какво направи за закуска на семейството?
Сигурно е обрал краставиците сутринта :lol:
 
От: Америка или Русия?

Дискусията на шизофрениците...

Даже не е и жалко, просто е тъжно.
 
От: Америка или Русия?

Изорбите не променят нищо, защото не са честни по презумция. За да ги спечлиш ти трябват финанси. Трябва ти подкрепа и гръб, и пак не е сигурно, защото могат да ги фалшифицират и пак да те изкарат губещ. По простичко от това не мога да ти го напиша. Но извинявай, забравих, че ти си радател за е-гласуването :D

Напротив - единствения начин за промяна е чрез избори.

Изборите променят, макар и много бавно.
 
От: Америка или Русия?

Дори не е бавно. Реда мисли като типичен роден избирател. Политикът обаче мисли прагматично - имам гласуващи мангали, значи ще се занимавам с тях. И после тарикатите, дето не гласуват мрънкт, че мангалите им висят на социалната система...
Лесно е, ама е нужна мисъл...
 
От: Америка или Русия?

Да, тъжно е, като видя мъж, който се мисли за жена и на мен ми става тъжно. От друга страна в такива времена живеем - мъжете стават жени, жените мъже :) Според ценностната ти система, няма проблем, според моята има. Забелязал съм, че всички защитаващи тези като твоите, имате подобни виждания относно еманципацията. Странно...

Кажи какво ще готвиш днес? :)

Дискусията на шизофрениците...

Даже не е и жалко, просто е тъжно.
 
От: От: Америка или Русия?

@АдашКТЗ май си забравил за едни над 30 000 виетнамци.



Интересно ако твои майка/сестра/брат/баща бяха избрали пътя към чужбина, пак ли щеше да смяташ така. Даже съм почти сигурен, че имаш приятели навън ама съм и почти убеден, че това не си им го казвал. И пак стигаме до лицемерието. :)

30 000 виетнамци викаш а? А колко са африканците в една Франция? Нямам приятели навън, но ако имам без проблем ще им кажа, че е малоумно да имат право на глас, след като не живеят тук. Това се отнася и за турците поддръжници на ДПС, ама ти забравяш този факт или просто си ТУРЧИН?!?!?
 
От: Америка или Русия?

Да, тъжно е, като видя мъж, който се мисли за жена и на мен ми става тъжно. От друга страна в такива времена живеем - мъжете стават жени, жените мъже :) Според ценностната ти система, няма проблем, според моята има. Забелязал съм, че всички защитаващи тези като твоите, имате подобни виждания относно еманципацията. Странно...

Кажи какво ще готвиш днес? :)

Тъжно е, когато видя примат, който си мисли, че е мъж. Когато си е въобразил, че е цар и всички в къщи го слушат. За радост, тия драми приключват твърде бързо - един ден мъжът се събужда от измисления си свят, жена му му е била камшика, и го е осъдила да плаща издръжка за децата, които не са негови. Такава е съдбата на родния псевдомъжествен примат.

Едно не разбрах обаче - тук точно пищящите за казарма, мъжествените воини, дето твърдят, че казармата те учи на самостоятелност, в един момент се оказва, че уменията им стигат да седят като резани турци на дивана в стил Ал Бънди и всяко действие се оказва непосилно, трудно, водещо до безсънни нощи и себеотрицание. Ей богу..
 
От: Америка или Русия?

Ти домакинска работа нямаш ли си?


Тъжно е, когато видя примат, който си мисли, че е мъж. Когато си е въобразил, че е цар и всички в къщи го слушат. За радост, тия драми приключват твърде бързо - един ден мъжът се събужда от измисления си свят, жена му му е била камшика, и го е осъдила да плаща издръжка за децата, които не са негови. Такава е съдбата на родния псевдомъжествен примат.

Едно не разбрах обаче - тук точно пищящите за казарма, мъжествените воини, дето твърдят, че казармата те учи на самостоятелност, в един момент се оказва, че уменията им стигат да седят като резани турци на дивана в стил Ал Бънди и всяко действие се оказва непосилно, трудно, водещо до безсънни нощи и себеотрицание. Ей богу..
 
От: От: От: Америка или Русия?

30 000 виетнамци викаш а? А колко са африканците в една Франция? Нямам приятели навън, но ако имам без проблем ще им кажа, че е малоумно да имат право на глас, след като не живеят тук. Това се отнася и за турците поддръжници на ДПС, ама ти забравяш този факт или просто си ТУРЧИН?!?!?

Значи нямаш нищо против утре да приемем 30 000 бежанци, щом това за теб не е нищо? Турците поддръжници на ДПС в Турция, познай пак защо са там и защо са поддръжници на ДПС и защо ДПС се разцепи и още много защо-та. Умно момче си... знам че ще се справиш.
 
От: От: От: От: Америка или Русия?

Значи нямаш нищо против утре да приемем 30 000 бежанци, щом това за теб не е нищо? Турците поддръжници на ДПС в Турция, познай пак защо са там и защо са поддръжници на ДПС и защо ДПС се разцепи и още много защо-та.

Започна се с наслагване на чужди думи в моята уста.. Къде съм го казал? Ако са само 30 000 виетнамци, нека дойдат, това са само някакви си 30 000 души, които дори са няколко идеи по-развити от маймуните живеещи в С.Арабия или Катар. В момента 2 000 000 чалмии са готови всеки момент да ни залеят, а ние единствено разчитаме на добрата воля на Турция.

Ако ще и от ядрен апокалипсис да бягат, изобщо не ме интересува. Като българин нямам такива евро-атлантически просташки нива на толерантност и съчувствие спрямо хора, които дори не се доближават до нас културно, езиково и религиозно.

За турците изобщо те не са турци първото, което ще ти кажа. Ти си просто момче и няма да се сетиш сам. Ако имаш познат или приятел, който владее турски език (ОФИЦИАЛЕН ТУРСКИ ЕЗИК, КОЙТО СЕ ИЗПОЛЗВА В ТУРЦИЯ), а не смешния местен диалект, той няма да разбере какво си говорят тези хорица в Родопите. Думите в този диалект са остарели и езика не е подлежал на модернизация и т.н.

Второ, демократ. Защо са там? Ами след като се тарикати и ползват облагите и земята на МОЯТА страна, която ги е хранела, но не спазват конституцията, е време за екскурзия. ( В Турция още миналия век се приема закон всички имена на градове и т.н, да са турски, всички граждани са обявени за турци и т.н. Тука ни натрапват, че сме нацисти и т.н. ) Пак повтарям, не спазват закона, да се махат завинаги.

И това е супер смешната работа в сравнение с ужасите извършени над българи от гърци и сърби. Да се радват, че са живи тия прасета, не да лаят срещу България. Защо говоря с такава злоба ли? Ако имаш грам мозък, преди да ми отговориш, прочети кой извърши реално баташкото клане. Пак повтарям, да се радват, че са живи прасетата и да си траят и да не се обаждат, че са страдали, защото нямат никакво морално право!

И трето, защо се разцепи ДПС ли? Да ти приличам на учител, да ти разяснявам всичко? "Ти си просто момче и няма да се сетиш сам." След като си ми задал този въпрос, или наистина потвърждаваш, това което съм казал или просто РАЗМИВАШ. Размиваш, защото няма какво да ми отговориш. Защо не отговори, ти реално какъв си? Българин, Грък, Помак, Турчин?

Послепис: Само недей сега да ми минаваш с евтиния номер на улична жрица на любовта, колко тежко съм те обидил с думата прост.

А и забравих да ти отговоря, защо онези малоумници са поддръжници на ДПС. Ами, защото са малоумници, дето явно никоя система не може да ги образова и направи човеци. Колко системи се смениха и пак си останах идиоти. Стават само за камикадзета и да викат Алах Абкер или каквото там викат. Сега новите поколения живеещи тук по-мязат на хора, ала не познавам лично турчета (помаци или там както се зоват) на моята възраст, нямам и желание.
 
От: Америка или Русия?

и двете държави има един и същи интерес... факт е, че и двете държави са в много добри отношения, защото са световни сили. Всичко е пунт и пластика и всичко е пари.... И в двата случея ще те ебават както си могат те...
 
От: От: От: От: От: Америка или Русия?

Започна се с наслагване на чужди думи в моята уста.. Къде съм го казал? Ако са само 30 000 виетнамци, нека дойдат, това са само някакви си 30 000 души, които дори са няколко идеи по-развити от маймуните живеещи в С.Арабия или Катар. В момента 2 000 000 чалмии са готови всеки момент да ни залеят, а ние единствено разчитаме на добрата воля на Турция.

Ако ще и от ядрен апокалипсис да бягат, изобщо не ме интересува. Като българин нямам такива евро-атлантически просташки нива на толерантност и съчувствие спрямо хора, които дори не се доближават до нас културно, езиково и религиозно.

За турците изобщо те не са турци първото, което ще ти кажа. Ти си просто момче и няма да се сетиш сам. Ако имаш познат или приятел, който владее турски език (ОФИЦИАЛЕН ТУРСКИ ЕЗИК, КОЙТО СЕ ИЗПОЛЗВА В ТУРЦИЯ), а не смешния местен диалект, той няма да разбере какво си говорят тези хорица в Родопите. Думите в този диалект са остарели и езика не е подлежал на модернизация и т.н.

Второ, демократ. Защо са там? Ами след като се тарикати и ползват облагите и земята на МОЯТА страна, която ги е хранела, но не спазват конституцията, е време за екскурзия. ( В Турция още миналия век се приема закон всички имена на градове и т.н, да са турски, всички граждани са обявени за турци и т.н. Тука ни натрапват, че сме нацисти и т.н. ) Пак повтарям, не спазват закона, да се махат завинаги.

И това е супер смешната работа в сравнение с ужасите извършени над българи от гърци и сърби. Да се радват, че са живи тия прасета, не да лаят срещу България. Защо говоря с такава злоба ли? Ако имаш грам мозък, преди да ми отговориш, прочети кой извърши реално баташкото клане. Пак повтарям, да се радват, че са живи прасетата и да си траят и да не се обаждат, че са страдали, защото нямат никакво морално право!

И трето, защо се разцепи ДПС ли? Да ти приличам на учител, да ти разяснявам всичко? "Ти си просто момче и няма да се сетиш сам." След като си ми задал този въпрос, или наистина потвърждаваш, това което съм казал или просто РАЗМИВАШ. Размиваш, защото няма какво да ми отговориш. Защо не отговори, ти реално какъв си? Българин, Грък, Помак, Турчин?

Послепис: Само недей сега да ми минаваш с евтиния номер на улична жрица на любовта, колко тежко съм те обидил с думата прост.

А и забравих да ти отговоря, защо онези малоумници са поддръжници на ДПС. Ами, защото са малоумници, дето явно никоя система не може да ги образова и направи човеци. Колко системи се смениха и пак си останах идиоти. Стават само за камикадзета и да викат Алах Абкер или каквото там викат. Сега новите поколения живеещи тук по-мязат на хора, ала не познавам лично турчета (помаци или там както се зоват) на моята възраст, нямам и желание.

Динко, ти ли си? Хащай АТВ-то и отивай да трепеш бежанци. Явно си се взел насериозно, че чак ще ти казвам и какъв съм. Поредния форумен патриот. И не защитавам бежанците, просто имаш двоен стандарт. Причината хората да емигрират (говоря за всички) е комунизма и моментния посткомунизъм. Иначе не се обиждам, лай си няма проблем.. куче което лае не хапе, нали знаеш? Жив и здрав.
 
От: От: От: От: От: Америка или Русия?

Динко, ти ли си? Хащай АТВ-то и отивай да трепеш бежанци. Явно си се взел насериозно, че чак ще ти казвам и какъв съм. Поредния форумен патриот. И не защитавам бежанците, просто имаш двоен стандарт. Причината хората да емигрират (говоря за всички) е комунизма и моментния посткомунизъм. Иначе не се обиждам, лай си няма проблем.. куче което лае не хапе, нали знаеш? Жив и здрав.

Сталин и Ленин са виновни.
 
От: Америка или Русия?

Ами добре, форумен патриот ме изкара сега. По-добре такъв, отколкото форумен трол.
Няма какво да кажеш, ами тогава не си показвай простотията, особено след като не се взимаш и на сериозно ти самия..

ПП: И вместо да се подиграваш на човека с АТВ-то, хвани свърши нещо полезно за тая държава, след като живееш тук. Например прочети 2 книги, тъкмо ще тролиш по-добре.
 
От: Америка или Русия?

Да по-добре е. Сорос плаща кораво. След като мислиш по този начин за твои сънародници, решили да отидат на запад, дори и за форумен патриот не те бива. Опитай при Волен, там ще срешнеш сродни души със сродни възгледи. До тук виждам само лаене, няма как да ти отговоря на твоя език.
 
От: Америка или Русия?

Хахаха, ама ти и демокрацията я виждаш..

Сорос плаща кораво казваш, ами кажи колко ти плати де тролски? Лаене? Куче което лае не хапе?

Добре, вярвай си. Аз, ако съм куче което лае, но не хапе, то ти си заблудена овца, която и не може да се излае. Видяхме ти защитата, само ми наслагваш думи, а сега намесихме и Волен, Сорос, Масоните. Ходи се прегръщай с ДПС-то ти и поработи върху знанията си, пишман-политик говорещ на изуст.

Какво от това, като са ми сънародници, с тяхната глупост да искат да гласуват от Испания, Франция, Германия и останалия свят, ДПС СЪЩЕСТВУВА все още и то като политически фактор, с който трябва да се съобразяваш. Е от такива либерали като теб, които обвиняват хора като мен в поклонничество пред оная движеща съсухрена маса на име Джордж Сорос, сме стигнали до тук и продължаваме да копаем дъното. И като гласуват тези толкова умни и красиви българи от чужбина, постигнаха ли нещо със свещения си глас? Я извади статистика, колко е тая активност от чужбина. Пълна трагедия. Същите либерали като теб са си на власт и сега, борците за права и свобода. Права на педерасите, свобода ходжата да надува главата на християните във всеки град и още много големи дози лудост. Когато рухне тази система, а тя ще рухне, тогава такива като теб, най-вероятно ще напълнят лудниците и клиниките. Само си прочети постовете и ще видиш какви глупости ми пишеш. И да, ти си едно либералче, дето една лоша дума не каза за тази държава дето изби много повече от чичо ти Адолф, или пък Сталин. Дето сами си признаха, че за да се защитят може да свалят и законно избрани правителства. Демокрация батко. "САЩ номер едно", това си го татуирай на челото, за всеки е ясно за кой си гласувал в тази анкета !

Толкова си смешен, че вече се зачудвам дали не го правиш и за без пари. Ако получаваше пари можеше и да понапишеш нещо вярно от 100 поста в тая тема.
 
От: Америка или Русия?

Е от такива либерали като теб, които обвиняват хора като мен в поклонничество пред оная движеща съсухрена маса на име Джордж Сорос, сме стигнали до тук и продължаваме да копаем дъното.

Е вече съм убеден, че си комунистче. Даже и от ирония не разбираш.. на мен ми плаща сорос не на теб. :D ДПС съществува благодарение на любимия ти строй. Никой не защитавам, гледам реално а не по бай ганьовски, като теб. И двете страни са избивли хора но едната специално е причинила много смърт в България. Аз това гледам, кой какво е причинил на нас.

Когато рухне тази система, а тя ще рухне, тогава такива като теб, най-вероятно ще напълнят лудниците и клиниките.

А така, признай си че си искаш да е като "едно време".

В анкетата даже не съм гласувал, тя като цяло е малоумна.. няма нужда да сме с нито една от двете страни.

ПП Айде и теб да те питам, като си голям анти-демократ. Предложи по-добра система.
 
Последно редактирано:

Горе