Америка или Русия?

Америка или Русия?

  • Америка

    Votes: 45 39.1%
  • Русия

    Votes: 70 60.9%

  • Общо гласове
    115
Re: От: Re: Америка или Русия?

Куул, аз за газта казах ли ви с Блекито, че има уловка, която ще стане ясна по-късно ама вие не ми повервахте. :wink:

е то е по добър от предния договор.... ама още е далеч от това да се каже че е договор като за братушки... няма какво да го въртим пак ни обраха тънко макар и с лека отстъпка....

явно норвежците като "бедна нация" са им с 50% процента повече братушки от нас.... (гледано спрямо цените от Q3 2011) 19 срещу 30 евро за MWh

ми тогава да си ходят на море в норвегия и там да им разправят братушки да нямат наглоста да ни го казват това...
 
От: Америка или Русия?

83faa9add0e808e06464dc85e5aef29a_big.jpg


Ето това е съвременна Лада. Изглежда си съвсем прилично. Моделът е от 2007.
 
От: Америка или Русия?

И още нещо - Лада Нива слага в джоба си много офроуд автомобили и като цена, и като издържливост и проходимост.
 
От: Америка или Русия?

bmw_and_lada.jpg

Съобщението,което сте въвели е прекалено кратко.Моля ,въведете съобщение ,което съдържа поне 10 символа
 
От: Америка или Русия?

Интересно е как в Германия не се виждат лади, а в Русия е пълно с BMW-та.
С BMW правени в Китай, нали?

Tiexi-factory-launch.jpg


Радев, какво да ти кажа, ако ще си доказваме тезите с меме-та.... :)
 
От: Америка или Русия?

С BMW правени в Китай, нали?

Tiexi-factory-launch.jpg


Радев, какво да ти кажа, ако ще си доказваме тезите с меме-та.... :)

Не бе брат... не съм тръгнал да си доказвам тезите със снимков материал... просто найстина съм супер възмутен, човек... не е нормално да държиш народа си 100 години назад от еволюцията на 21 век...

П.П

Ако говорим за проходими машини и т.н нямат равни... ама са да си на светлинни години назад в автомобилостроенето, а да си най - голямата страна в света...
 
От: Америка или Русия?

Брат, по-добре са от нас. Не ги мисли. Въобще спорът Запада или Русия му е минало времето. Истински силните са азиатските държави, нито ЕС (Германия, Англия), нито САЩ, нито Русия.
 
От: Америка или Русия?

Това е тъпо. А и не е коректно.
Да е тема за майтапи - върви.
Теориите на немските философи Маркс и Енгелс ги "приложиха" в Русия, а не в родната им Германия. После дойде грузинеца-семинарист. И стана... каквато стана!

А БМВ е пишлигарска кола. И в България, и в Русия. Че и в Германия. :wink:
Само който не разбира от коли, може да я харесва, че и да я издига в култ.
 
От: Америка или Русия?

Квото и ще да е BMW-то със сигурност е по-добро от ладичките.

Русия тъпче на едно място последните 30 години. Какво и харесвате толкова много не мога да разбера.
 
От: Америка или Русия?

Еми за последователите на БКП/БСП е добрата майка сигурно, само дето е чиста мащеха.

Иначе Русия е добра преспектива, голям пазар са - доста неща се търсят. Проблема на Русия е, че Москва, Санкт Петрбург и още 2-3 големи града са Русия. Същото както София, Варна и Пловдив, макар че вече линията София Пловдив Бургас. Идеята е че на малко места може се прави бизнес на този етап в Русия.
 
От: Америка или Русия?

каква переспектива... винаги съм им симпатизирал на руснаците... но се изложиха много...
или съм бил сляп и заблуден от лъжите в детството или... съм тъп.

Но в момента мога да сравня Русия само с Турция...
блянове за империя и пъчене. те не са дошли да ни освобождават, а да ни поробят.
Гледах филм наскоро по тиви, за една водна топка и бунтовете в Унгария и се зачудих,

ЗАЩО ние ги почитахме като братя, а в унгария са се били срещу танковете им 70-те години?
 
От: Америка или Русия?

Щото хората са искали да си развиват сами идеите си - както индивидуално така и като общност, и са имали различни виждания. Колкото и евтини ресурси да им дадеш, като не може се развиват, кел файда. Преди ходих в Чехия, пичовете и копче не щяха да чуят за Русия или блока - по възрастните го знаят руският но не щяха говорят - само немски и английски. Хората искат се развиват и да си следват сами съдбите, а тук пост комунистическият синдром е сериозен.

Сравнява се Русия или врага на Русия, пет пари не дават сами да се развиват :D Жалка историята, нямаше да е трагично, ако това не е форум за инциативни и предприемчиви хора .....
 
От: Америка или Русия?

ЗАЩО ние ги почитахме като братя, а в унгария са се били срещу танковете им 70-те години?

Защото СССР ги "освободи" от Австро-Унгарската империя, от която не са искали да се освобождават.
Докато нас Русия ни освободи от Турция - Априлското въстание.

Чехите са по-пишман от наШТе англофили - хора, с които се разбирахме прекрасно на руски, преди някоя година ми говорят на пиджин-инглиш! :lol: Моят клет разговорен английски прилича на BBC говорител спрямо техния. След падането на Берлинската стена Запада ги инжектира и решиха, че така ще е завинаги. Но сега вече не точно така.

Русия си е империя, каквото и да се случва. Ако някой бе тръгнал да разграбва военни складове и казарми за оръжие, както тези дни в Украйна, много бързо щеше да разбере с какво се е захванал. Турция отдавна е само един полуостров от Азия, помпан от щатски технологии.
Вярно е, че в Турция се работи сериозно, но държавата се грижи за това. А у нас, който работи, е напук и въпреки държавата.
 
От: Америка или Русия?

1979467_751207868231942_622225605_n.jpg
 
От: Америка или Русия?

Снимката е подвеждаща :) Американскте войници връзват децата за тяхна безопасност, за да не се наранят докато си играят пред мерника на десантните части.
 

Горе