Америка или Русия?

Америка или Русия?

  • Америка

    Votes: 45 39.1%
  • Русия

    Votes: 70 60.9%

  • Общо гласове
    115
От: Америка или Русия?

На демокрацията алтернативата е безпартийна авторитарна система, като в Царство България.

п.п. Не бъркай демокрация с капитализъм.

Още чакам да намериш царски наследник. Намери такъв и те подкрепям с две ръце.
 
От: Америка или Русия?

Още чакам да намериш царски наследник. Намери такъв и те подкрепям с две ръце.
Няма значение АЗ какво ще намеря. Важното е ти и хора като теб да осъзнаят какво подкрепят. Да подкрепяш сегашното е като да подкрепяш предишното.
 
От: От: Америка или Русия?

Това с вниманието е лесно. Бащата бачка, а майката гледа децата. Нима едно време нашите предци не са се счували от работа от сутрин до мрак?! Извинявай, по-глупаво оправдание от това, не знам дали може да съществува. Познавам достатъчно млади хора с по едно дете, които си гледат живота, ходят по екскурзии и прочее, вместо да имат деца. Защото децата са отговорност и дори себеотрицание на моменти. Децата може да ги "боли оная работа за пари", но трябва да живеят от нещо, трябва да имат дрехи и да спят на топло.



[h=1]Демографските проблеми на Европа[/h]
Една бегла статийка. Имай предвид, че никой не прави разграниечение по етнос, нещо което смятам за критично. Цяла Европа застарява стремглаво и това е факт.


Майката ги гледа? Верно ли? Т.е., децата нямат нужда от баща? И това казано от човек, дето е привърженик на казармата?

Чакам да ми кажеш твоята сметка за изчезването на нациите, не статийка.
 
От: Америка или Русия?

Аре спрете с това, колко хора са си били камшика, след краха на НРБ. Видяхме чалмиите, които отидоха в любимата им Турция, как после доста се завърнаха. Западът няма интерес тук да има каквато и да е икономика, политически елит (в истинския смисъл на думата ЕЛИТ) и каквато и да субектност на държавата. Да не говорим, че е запазена марка да се крадат мозъци и да се привлича евтина работна ръка. А за такава ръка и то от християнски държави се работи целенасочено. Все пак тези хора идват образовани и лесно се интегрират в западните общества. Не си мислете, че този процес е започнал заради комунизма и социализма.

Честито им на нашите сънародници, които са в западна Европа. Тепърва ще берат плодовете на решенията си, да се спасяват поединично. Заради едните пари, вместо да се борят за собствената си държава, те избраха да отидат, където всичко е на готово. Сега ще си носят последиците от политиките на Меркел и останалите глупаци, които се видя, че не стават и за чеп..
Да се подготвят утре да съжителстват с педерасти, лесбийки, всякаква паплач дошла уж като бежанци, травестити и всякакви подобни извратени типове, които утре ще си играят и с децата им, на които ще им се набива, че да си гей е нормално, че да си транссексуален е нормално, че всеки който идва от военна зона е клет и немощен и е добре дошъл, нищо че крещи "Алах Акбар" или "Европа ще гори".

Наполеон е казал, който не храни своята армия, ще храни чужда. Същото важи и за държавата, който не работи за своята държава, ще работи за друга. За това, всеки българин, който е в чужбина, за мен няма никакво право нито на глас, нито на мнение, след като е избрал да се спаси поединично. И още нещо да спомена, ДОБРЕ ЧЕ границите ни са били затворени за повечето от половината свят, защото без проблемно сега можеше да имаме и 15% алжирци или мароканци. Справка, вижте във Франция колко много са, може да не са 15% ама са много. Всяко зло за добро са казали хората.

Щом искаш да имаш стабилна държава, ще трябва да се жертваш за обществото, ако то съществува. У нас нито има общество, нито пък някой е готов да загърби егоизма си, и после защо бягат на запад. Ако интереса на западните ни партньори бе тук да продължи, да съществува общество и държава, то хората нямаше да избягат в такива количества.
 
От: Америка или Русия?

Икономическите емигранти от България са национални предатели и тяхното гражданство трябва да бъде отнето, когато правилните хора вземат властта, а това ще стане много скоро.
 
От: Америка или Русия?

Уау.. Последните две мнения са супер. А знаем ли, че баш тия имигратни са най-големият инвеститор в България?
И да разбирам, че сега поданиците на Меркел ще страдат яко, поради някаква незнайна причина, а ние ще благоденстваме, щото някакви незнайни правилни хора ще вземат властта скоро?

Наздраве, пичове!
 
От: Америка или Русия?

Фобията и филията към чужди държави за безсмислени.
 
От: Америка или Русия?

@АдашКТЗ май си забравил за едни над 30 000 виетнамци.

а това, всеки българин, който е в чужбина, за мен няма никакво право нито на глас, нито на мнение, след като е избрал да се спаси поединично.

Интересно ако твои майка/сестра/брат/баща бяха избрали пътя към чужбина, пак ли щеше да смяташ така. Даже съм почти сигурен, че имаш приятели навън ама съм и почти убеден, че това не си им го казвал. И пак стигаме до лицемерието. :)
 
От: От: Америка или Русия?

Интересно ако твои майка/сестра/брат/баща бяха избрали пътя към чужбина, пак ли щеше да смяташ така. Даже съм почти сигурен, че имаш приятели навън ама съм и почти убеден, че това не си им го казвал. И пак стигаме до лицемерието. :)
Нашето комунистче нали сподели преди време, че баща му е политически емигтрант ... Надявам се разбираш с какво се захващаш с този въпрос...
 
От: От: Америка или Русия?

Нашето комунистче нали сподели преди време, че баща му е политически емигтрант ... Надявам се разбираш с какво се захващаш с този въпрос...

Ако говориш за бат Здравко, него даже не го отразявам. Одавна ми е ясно положението. По-добре са споря с радио точката. :)
 
От: От: Америка или Русия?

Нашето комунистче нали сподели преди време, че баща му е политически емигтрант ... Надявам се разбираш с какво се захващаш с този въпрос...

Между политически и икономически има огромна разлика !
 
От: От: Америка или Русия?

Майката ги гледа? Верно ли? Т.е., децата нямат нужда от баща? И това казано от човек, дето е привърженик на казармата?

Чакам да ми кажеш твоята сметка за изчезването на нациите, не статийка.
Т.е. никога не съм казал, че децата нямат нужда от баща. Аргументът ти е малоумен, както и повечето ти мнение. Едно време семействата са имали по 5 деца, а бащите с години са били по фронтовете, за да се бият за България. Хората нямали деца, щото не можели да им отделят достатъчно внимание, по голям виц не бях чувал :lol: Каква сметка за изчезването на нациите да ти казвам, има си статистики, провери ги. Всички европейски народи са в демографска катастрофа, а ние водим класациите.
 
От: От: Америка или Русия?

Ала бала. Значи приемаме, че това не е алтернатива. Не е въпроса в какво вярвам АЗ, а дали е възможна по-добра алтернатива.
Алтернатива е, но не може да стане локално. За да се отърси цялата европейска цивилизация от тая отрова е нужда общоевропейска революция, която няма да тръгне от България. Ще поживеем, ще видим кое е възможно и кое не.
 
От: От: От: Америка или Русия?

Т.е. никога не съм казал, че децата нямат нужда от баща. Аргументът ти е малоумен, както и повечето ти мнение. Едно време семействата са имали по 5 деца, а бащите с години са били по фронтовете, за да се бият за България. Хората нямали деца, щото не можели да им отделят достатъчно внимание, по голям виц не бях чувал :lol: Каква сметка за изчезването на нациите да ти казвам, има си статистики, провери ги. Всички европейски народи са в демографска катастрофа, а ние водим класациите.


Всеки експерт като не може да си докаже мнението и вика - абе, има си статистики, гледай. Има, ма дали потвърждават мнението ти? Ми не, не го потвърждават.

Колкото до децата, викаш, бащите като са били по фронтовете и то все тая, на децата не се е отразявало? Верно ли? И ако може да ни светнеш, защо бащите по фронтовете са имали по 5 деца... , от обич към децата вероятно? Или...
"любовта към децата и живота и семейните ценности"
 
От: От: От: Америка или Русия?

Ако говориш за бат Здравко, него даже не го отразявам. Одавна ми е ясно положението. По-добре са споря с радио точката. :)

Когато ученикът е готов, учителят сам идва :)
 
От: От: От: От: Америка или Русия?

Всеки експерт като не може да си докаже мнението и вика - абе, има си статистики, гледай. Има, ма дали потвърждават мнението ти? Ми не, не го потвърждават.

Колкото до децата, викаш, бащите като са били по фронтовете и то все тая, на децата не се е отразявало? Верно ли? И ако може да ни светнеш, защо бащите по фронтовете са имали по 5 деца... , от обич към децата вероятно?
Europe's demographic crisis

More than half the European Union is in demographic crisis

Имай предвид, че прираста се прави главно от неевропейци. Както в България, например ние сме държавата с най-младите родилки в ЕС, познай дали са българки.


Моят прадядо е бил така, командирован из Гърция, висш офицер. Връща се, прави дете и след една година пак се прибира. Това, което говориш е супер смешно, защото си поредния дървен философ, който не познава традициите на собствения си народ. Вземи се поинтересувай кой е гледал децата на село, вероятно мъжете? :lol: Как им се било отразявало, ами не знам как им се е отразявало, но ако ги нямаше тях, нямаше да ни има и нас.
 
От: От: Америка или Русия?

Алтернатива е, но не може да стане локално. За да се отърси цялата европейска цивилизация от тая отрова е нужда общоевропейска революция, която няма да тръгне от България. Ще поживеем, ще видим кое е възможно и кое не.

Доста по наивно е да вярваш в това, отколкото в демокрацията до някаква реална степен.
 
От: От: От: От: От: Америка или Русия?

Europe's demographic crisis

More than half the European Union is in demographic crisis

Имай предвид, че прираста се прави главно от неевропейци. Както в България, например ние сме държавата с най-младите родилки в ЕС, познай дали са българки.


Моят прадядо е бил така, командирован из Гърция, висш офицер. Връща се, прави дете и след една година пак се прибира. Това, което говориш е супер смешно, защото си поредния дървен философ, който не познава традициите на собствения си народ. Вземи се поинтересувай кой е гледал децата на село, вероятно мъжете? :lol: Как им се било отразявало, ами не знам как им се е отразявало, но ако ги нямаше тях, нямаше да ни има и нас.


Ти въобще успяваш ли да разбереш въпроса, на който отговаряш, и помниш ли собствените си мнения? Нали говореше, че многото деца били от любов, която сега я нямало. Я ни вмести някъде любовта с военното време и ни обясни как 5 деца по време на война са от любов и семейни ценности..

И още чакам сметката ти, с която ми показваш, че някоя от развитите демокрации ще изчезне. Кризи е имало много. Ти говориш за изчезване.
 
От: Америка или Русия?

Показах ти две статии със статистика, но тролът не може да чете. Използвай гугъл.

Колкото до децата, любовта не е била само към тях, а към семейството. Това, че бащите са били на полето или някъде надалеч не ги е спирало да правят деца. Семейството е било над всичко, разбира се след България. В крайна сметка, ако искаш да имаше деца, нищо не може да те спре. А не, че евентуално нямало да можеш да им обръщаш достатъчно внимание :lol: Явно в твоето семейство ти гледаш децата, а жена ти носи парите :-o
 

Горе