Анкета за гласуване за лого на форума "Алтернативата"

Кое лого Ви харесва най-много?

  • bgdesigner

    Votes: 13 25.0%
  • bgdesigner

    Votes: 1 1.9%
  • dreamdevise/ganio

    Votes: 6 11.5%
  • dreamdevise/ganio

    Votes: 1 1.9%
  • _____Freya_____

    Votes: 1 1.9%
  • _____Freya_____

    Votes: 3 5.8%
  • Иван Домузчиев

    Votes: 6 11.5%
  • Saphire

    Votes: 2 3.8%
  • stoineff

    Votes: 7 13.5%
  • Teo_

    Votes: 3 5.8%
  • xland

    Votes: 9 17.3%

  • Общо гласове
    52
  • Poll closed .
Рейтинг - 100%
4   0   0
Здравейте,

Това са одобрените предложения за лого на форума "Алтернативата" (bul-mamma.com), които отговарят на абсолютно всички необходими условия за лого. Ето тук можете да видите анкетата в нашия форум: http://bul-mamma.com/hyde-park-scene/glasuvane-za-logo-na-foruma-0403-11032014-final/

Пожелавам успех на участниците!
 
От: Анкета за гласуване за лого на форума "Алтернативата"

Ето и одобрените логата за които ще гласуваме.
Отново представени в азбучен ред.
Всички картинки са линк за по-голяма резолюция.
Резултатите ще бъдат видими след края на анкетата. Може да променяте гласа си.
Отново благодаря искрено на всички участвали.

1. bgdesigner:

altertnativata1.jpg


Как би изглеждало във форума:

logo1.jpg


logo1_a.png


2. bgdesigner

altertnativata3.jpg


Как би изглеждало във форума:

logo2.jpg


3. dreamdevise/ganio

logo3a.png


Как би изглеждало във форума:

750131.jpg


4. dreamdevise/ganio

logo3b.png


Как би изглеждало във форума:

750131.jpg

5. _____Freya_____

7099827f.jpg


Как би изглеждало във форума:

logo7.png


6. _____Freya_____

7099833R.jpg


Как би изглеждало във форума:
logo8.png


7. Иван Домузчиев

dd.png


Как би изглеждало във форума:

logo9.png


8. Saphire

alternativata_zpsb1cd78c1.jpg


Как би изглеждало във форума:
logo10.png


9. stoineff

alt1.png


Как би изглеждало във форума:

logo11.png


alternativa2.jpg

alternativa3.jpg

alternativa4.jpg


10. Teo_

2hfl9hx.png


Как би изглеждало във форума:

logo12.png


11. xland

7067405m.png


Как би изглеждало във форума:

7067405m.jpg

7093197o.png
 

Прикачени файлове

  • altertnativata1.jpg
    altertnativata1.jpg
    39 KB · Преглеждания: 6
  • logo1.jpg
    logo1.jpg
    68.8 KB · Преглеждания: 4
  • altertnativata3.jpg
    altertnativata3.jpg
    30.6 KB · Преглеждания: 3
  • logo2.jpg
    logo2.jpg
    66.9 KB · Преглеждания: 3
  • logo3a.png
    logo3a.png
    24.8 KB · Преглеждания: 4
  • logo3b.png
    logo3b.png
    25.8 KB · Преглеждания: 3
  • 7099827f.jpg
    7099827f.jpg
    15.3 KB · Преглеждания: 3
  • logo7.jpg
    logo7.jpg
    48.2 KB · Преглеждания: 4
  • 7099833R.jpg
    7099833R.jpg
    21.7 KB · Преглеждания: 4
  • logo8.jpg
    logo8.jpg
    48.6 KB · Преглеждания: 4
  • dd.png
    dd.png
    86.9 KB · Преглеждания: 3
  • logo9.jpg
    logo9.jpg
    49.5 KB · Преглеждания: 3
  • logo10.jpg
    logo10.jpg
    48.2 KB · Преглеждания: 3
  • alt1.png
    alt1.png
    14 KB · Преглеждания: 5
  • alternativa2.jpg
    alternativa2.jpg
    27.7 KB · Преглеждания: 5
  • 2hfl9hx.png
    2hfl9hx.png
    42.5 KB · Преглеждания: 5
  • logo12.jpg
    logo12.jpg
    48.4 KB · Преглеждания: 7
  • logo11.jpg
    logo11.jpg
    49.9 KB · Преглеждания: 4
  • alternativa3.jpg
    alternativa3.jpg
    86.4 KB · Преглеждания: 3
Последно редактирано:
От: От: Анкета за гласуване за лого на форума "Алтернативата"

До онзи ден предлагах томбола за безплатно лого, защо не участвахте там?....

Здравей,

Видях темата за безплатно лого по случай Трети март (ако не бъркам това ли е твоята тема), но ние вече бяхме приключили със събирането на предложения, иначе със сигурност щях да участвам в томболата :) Но поради тази причина реших да дам шанс на някой от останалите да спечели :)

P.S. Някой може ли да каже как да добавя номерчета в анкетата, за да не стане някакво объркване? Ако мислите, че не виждате добре тук предложенията, посетете темата в Алтернативата, към която съм сложила линк в първия пост.
 
Последно редактирано:
От: Анкета за гласуване за лого на форума "Алтернативата"

Нито едно лого не е хубаво и не става. Но пък мен това не ме и интересува, и се чудя що трябва да пиша тук и да ви помагам, при положение, че вие не ми помагате, а напротив - пречите ми: забранили сте да се слагат линкове към моя сайт... въобще да се споменава. Може би сте го направили, защото сайта ми е новинарски, а не жълт, какъвто е и форума ви?

Не е ли малко нахално това - първо ограничавате другите, а после идвате при същите тези други да молите за помощ?
 
От: Анкета за гласуване за лого на форума "Алтернативата"

Нито едно лого не е хубаво и не става. Но пък мен това не ме и интересува, и се чудя що трябва да пиша тук и да ви помагам, при положение, че вие не ми помагате, а напротив - пречите ми: забранили сте да се слагат линкове към моя сайт... въобще да се споменава. Може би сте го направили, защото сайта ми е новинарски, а не жълт, какъвто е и форума ви?

Не е ли малко нахално това - първо ограничавате другите, а после идвате при същите тези други да молите за помощ?

В смисъл - как точно НИ помагаш? Линкове, мисля, че не са забранени - някои хора са си сложили даже. Можеш да се допиташ и до администратора или модераторите какви точно линкове са разрешени.
 
От: Анкета за гласуване за лого на форума "Алтернативата"

Навсякъде овце и мотиви с вълна и други елементи някъде видях и ушаци кат т..ци кви т..и цели камбани, супер:), според мен трябва да сложите и мото трева не пасем
 
От: Анкета за гласуване за лого на форума "Алтернативата"

В смисъл - как точно НИ помагаш? Линкове, мисля, че не са забранени - някои хора са си сложили даже. Можеш да се допиташ и до администратора или модераторите какви точно линкове са разрешени.

Хм, направила си тема да питаш да ти изберем лого, че и анкета си сложила, а сега ми задаваш леко тъпия въпрос: "В смисъл - как точно НИ помагаш?" Ти какво подиграваш ли се? Нима това, да ти кажем кой продукт е най-хубавия и да ви помогнем да го изберете и да представлява ваше лице не е помощ?

А относно линковете, които сме можели да сложим - тук вече бъркаш от незнание или неудобство. Точно това ни беше забранено да направим. И по този начин вие ни попречихте да работим.

Но пък виждаш каква е разликата с този форум, нали: за разлика от вашия измислен, тук никой не ти забранява да слагаш линкове към разни сайтове!
 
Re: От: Анкета за гласуване за лого на форума "Алтернативата"

Навсякъде овце и мотиви с вълна и други елементи някъде видях и ушаци кат т..ци кви т..и цели камбани, супер:), според мен трябва да сложите и мото трева не пасем
Обаче пак участва овцата с ушо-мъдите. :) Но като гледам моя фаворит не се е класирал. Белото сладко. :)

Сега сериозно. Гласувах за #1. Макар, че последното ми допада много. А на Стоефф е много добро попадение. Дано някое от тях да вземе приза. ;)
 
От: Анкета за гласуване за лого на форума "Алтернативата"

Обаче пак участва овцата с ушо-мъдите.
Тя ще победи, защото мъжествеността струи от нея :lol:
 
Там, другия форум повече се кефят на надупената овца. Защо овца трябва да е символ на общността им? АКО ще е нещо, което да ги оприличава, бих ги насочил към други животни - змя, котка, пантера, маймуна. ;)
 
От: Анкета за гласуване за лого на форума "Алтернативата"

На мен на Teo ми хареса логото, напипа същността на кравешкия съб форум:)
 
От: Анкета за гласуване за лого на форума "Алтернативата"

6. _____Freya_____
По мой вкус е като цяло.
 
От: Анкета за гласуване за лого на форума "Алтернативата"

Първото на bgdesigner, тия с разни овци там и мадури - по-добре не се излагайте с тях.
 
От: Анкета за гласуване за лого на форума "Алтернативата"

Нито едно лого не е хубаво и не става. Но пък мен това не ме и интересува, и се чудя що трябва да пиша тук и да ви помагам, при положение, че вие не ми помагате, а напротив - пречите ми: забранили сте да се слагат линкове към моя сайт... въобще да се споменава. Може би сте го направили, защото сайта ми е новинарски, а не жълт, какъвто е и форума ви?

Не е ли малко нахално това - първо ограничавате другите, а после идвате при същите тези други да молите за помощ?
Как точно сме ти забранили да слагат линкове? Рекламата не е позволена в Алтернативата. Когато има пост след пост с линк към един и същи сайт, се забранява сайта. Има правила във форума и преди да спамите би трябвало да ги прочетете.
Хайде със здраве си останете и без да се правите на обиден след като не спазвате написаните правила.
 
От: Анкета за гласуване за лого на форума "Алтернативата"

Така. За мен няма добро предложение. Виждал съм доста добри идеи във форума, но тук явно не са се включили колегите. Единствено това на Стойнев е подходящо за проект, който очаквам да се развие доста, но пък това че отдолу пише на скуката нещо не ми навява мисъл за форум. От останалите най-удачно е номер 4.

А не мисля че е добра идея тук да ви гласуваме за лого, тъй като все пак може да сме експерти, но най-вече вие ще си го гледате и вие трябва да си го изберете.
 
От: Анкета за гласуване за лого на форума "Алтернативата"

Как точно сме ти забранили да слагат линкове? Рекламата не е позволена в Алтернативата. Когато има пост след пост с линк към един и същи сайт, се забранява сайта. Има правила във форума и преди да спамите би трябвало да ги прочетете.
Хайде със здраве си останете и без да се правите на обиден след като не спазвате написаните правила.

Не, за щастие още не съм видял и не знам на кой адрес е така наречената "Алтернативата". А и честно казано, след като ми забранихте сайта, поне за сега не ме интересува.

Имам предвид великия, големия, най-добрия форум - бг мама, преди да се скарате и разделите. И не, линковете не бяха спам. Аз действам по пътя на логиката - в новия форум сте се събрали все същите хора, които са от стария форум, защо да идвам при вас, след като вече ви знам какви сте от преди?

Каквито и правила да напишете и с каквото и да се оправдаете, остава си неприятното усещане - за "наши" хора може, за чужди - не.
 
От: Анкета за гласуване за лого на форума "Алтернативата"

Как точно сме ти забранили да слагат линкове? Рекламата не е позволена в Алтернативата. Когато има пост след пост с линк към един и същи сайт, се забранява сайта. Има правила във форума и преди да спамите би трябвало да ги прочетете.
Хайде със здраве си останете и без да се правите на обиден след като не спазвате написаните правила.

Да бееееееее ....
http://bul-mamma.com/kulinarni-izkushenia/ti-kakvo-sgotvi-snimai-pokazhi/330/
я виж например колко линка към един и същи сайт има само на тази страница ...

PS: Не че има нещо лошо в това. Само не се израждайте с модерацията, като в мамата. Навремето исках да направя подарък на гаджето и се зарових в едни теми за лазерна епилация. Та половината мнения бяха "Аууу това е реклама! Марш от тук!", а в другата половина хората ги беше страх да споменат името на фирмата да не ги наклепат на модераторите. Има си спам има си и мнения по темата.
 
Последно редактирано:

Горе