Анкета за гласуване за лого на форума "Алтернативата"

Кое лого Ви харесва най-много?

  • bgdesigner

    Votes: 13 25.0%
  • bgdesigner

    Votes: 1 1.9%
  • dreamdevise/ganio

    Votes: 6 11.5%
  • dreamdevise/ganio

    Votes: 1 1.9%
  • _____Freya_____

    Votes: 1 1.9%
  • _____Freya_____

    Votes: 3 5.8%
  • Иван Домузчиев

    Votes: 6 11.5%
  • Saphire

    Votes: 2 3.8%
  • stoineff

    Votes: 7 13.5%
  • Teo_

    Votes: 3 5.8%
  • xland

    Votes: 9 17.3%

  • Общо гласове
    52
  • Poll closed .
От: Анкета за гласуване за лого на форума "Алтернативата"

Да бееееееее ....
http://bul-mamma.com/kulinarni-izkushenia/ti-kakvo-sgotvi-snimai-pokazhi/330/
я виж например колко линка към един и същи сайт има само на тази страница ...

Еми то е ясно - за "наши" хора може, за чужди - не. Ще ми е интересно да видим сега как ще се оправдае?
 
От: Анкета за гласуване за лого на форума "Алтернативата"

Хм, направила си тема да питаш да ти изберем лого, че и анкета си сложила, а сега ми задаваш леко тъпия въпрос: "В смисъл - как точно НИ помагаш?" Ти какво подиграваш ли се? Нима това, да ти кажем кой продукт е най-хубавия и да ви помогнем да го изберете и да представлява ваше лице не е помощ?

А относно линковете, които сме можели да сложим - тук вече бъркаш от незнание или неудобство. Точно това ни беше забранено да направим. И по този начин вие ни попречихте да работим.

Но пък виждаш каква е разликата с този форум, нали: за разлика от вашия измислен, тук никой не ти забранява да слагаш линкове към разни сайтове!

Не, аз сериозно питам с какво точно ТИ помагаш на НАС (на Алтернативата) - за да можем да ти благодарим подобаващо :)

Засега видях единствено компетентното ти мнение, че никое от логата не струва и че ти няма да гласуваш.

В правилата на форума пише:

23. Потребителите имат право да поставят в подписите си линкове на блогове, фирми, лични сайтове, НО не могат да използват форума за агитация на потребителите. Ако искате да рекламирате официално във форума, моля обърнете се съм Администратора

Обаче ти дори не знаеш адреса на форума, така че е странно с какво толкова ти е попречил този форум. Обаче явно е много влиятелен, щом ти пречи на бизнеса.
Направи си тема в нашия форум, с която да си полезен и вероятно ще можеш да си сложиш и ти линкове към свой блог, ако има връзка с темата - заинтересованите ще могат да проверят.
 
От: Анкета за гласуване за лого на форума "Алтернативата"

@Torbalan Trolski за тези са взети мерки вече. Не сме всевиждащи.
@ Странникът НЯМАМ НИЩО ОБЩО С бг-мама. Айде моля те не сравнявай двата сайта. Кой къде пише си е негова работа, аз държа да разграничаваш Алтернативата от бг-мамма. Без общи изказвания моля.
 
От: Анкета за гласуване за лого на форума "Алтернативата"

Гласувах за ganio първото предложение :) Успех на всички
 
От: Анкета за гласуване за лого на форума "Алтернативата"

Направи си тема в нашия форум, с която да си полезен и вероятно ще можеш да си сложиш и ти линкове към свой блог, ако има връзка с темата - заинтересованите ще могат да проверят.

Да, точно така беше и направено в предшния форум, но въпреки това забранихте да го правим, значи - двойни стандарти. И в този, новия форум сте същите събрани, от стария, дето не можахте да си го разделите - значи ще правите същите неща, за това за сега няма смисъл да идвам при вас.

@ Странникът НЯМАМ НИЩО ОБЩО С бг-мама. Айде моля те не сравнявай двата сайта. Кой къде пише си е негова работа, аз държа да разграничаваш Алтернативата от бг-мамма. Без общи изказвания моля.

Разбира се, че ще сравнявам двата сайта, понеже сте едни и същи хора. Вие сте от стария сайт, същите хора, същите правила, само дето се скарахте и "на ти куклите - дай си ми парцалките".
 
От: Анкета за гласуване за лого на форума "Алтернативата"

Нито едно лого не е хубаво и не става.

Странник, така обиждаш авторите, които са вложили труд и са се постарали. Въпрос на вкус е дали ти харесват или не, но да се казва, че не стават?
Всъщност и аз не съм особено впечатлен, но не толкова от изпълненията, а от идейната концепция, която самите възложители наложиха!
Държат да има текст "алтернативата" или "бул-мама" и фигура на овца (нали собственичката има такъв ник).
Изразих своите несъгласия, но те са си прави - Който плаща, той поръчва музиката! :lol:
 
От: Анкета за гласуване за лого на форума "Алтернативата"

Странник, така обиждаш авторите, които са вложили труд и са се постарали. Въпрос на вкус е дали ти харесват или не, но да се казва, че не стават?

Е, аз си имам мнение, и това е мнението ми. За мен просто не стават и не ги харесвам, и който иска да си се обижда - негов проблем е. Но пък и ти си прав, че самата идея за логото не е добра - глупаво е някаква надупена овца да се прасне там за лого... но щом те това са си избрали - това ще бъде.
 
От: Анкета за гласуване за лого на форума "Алтернативата"

Не е имало изисквания за присъствието на овца в логото - не си измисляйте. Както виждате, има допуснати за участие и предложения без овца.

Но от друга страна, ако някой се беше сетил да включи в логото космическа совалка, щеше да събере минимум 50 сигурни гласа :lol:
 
Май е ясен победителя. Поне тук, в този форум. В другия сигурно преобладават повече логата с овца. Ех, как не се измисли нещо със змя. :)
 
От: Анкета за гласуване за лого на форума "Алтернативата"

Офтопиккккккк:

Има чистка и цензора наложена тук, или аз съм пил повечко :lol:

Дано поне гласа да сте ми запазили, аз и пиян ги виждам работите :D
 
От: Анкета за гласуване за лого на форума "Алтернативата"

Слогана "Алтернативата" според мен не е подходящ, той е обречен винаги да бъде втори. Също така е добре логото да съдържа някакво талисманче.
Поради гореизложените доводи мой фаворит е №7 На Иван Домузчиев.
 
От: От: Анкета за гласуване за лого на форума "Алтернативата"

Офтопиккккккк:

Има чистка и цензора наложена тук, или аз съм пил повечко :lol:

Дано поне гласа да сте ми запазили, аз и пиян ги виждам работите :D
Не знам за теб, аз се нашляпах подобаващо.. И тия овце не ми се нравят.. Ако жените са овце, т.е. форума е женски, по-добре да има патки примерно. Въобще "Алтернатива" като прозвище си е направо .. тъпо. Алтернатива на какво? Кое подсказва кое заменяме. Не ни харесва нещо известно и искаме да го заменим с нещо ново. Конкуренция? На овце ли? Това да не е ТКЗС някво или..? Определено трябва да се избистри цялостната идея и да се наблегне на нея, да изскристализира женственото. БГ Майката е СИЛНА.. Силна е, защото Държавата ни я мачка, ние мъжете я мачкаме.. и въпреки това, тя продължава да съществува. Има цяло стихотворение за могъщата сила на майката, само че ще напомня че съм се нашляпал и не помня на Вазов или на Ботев беше..
 
От: От: От: Анкета за гласуване за лого на форума "Алтернативата"

Не знам за теб, аз се нашляпах подобаващо.. И тия овце не ми се нравят.. Ако жените са овце, т.е. форума е женски, по-добре да има патки примерно. Въобще "Алтернатива" като прозвище си е направо .. тъпо. Алтернатива на какво? Кое подсказва кое заменяме. Не ни харесва нещо известно и искаме да го заменим с нещо ново. Конкуренция? На овце ли? Това да не е ТКЗС някво или..? Определено трябва да се избистри цялостната идея и да се наблегне на нея, да изскристализира женственото. БГ Майката е СИЛНА.. Силна е, защото Държавата ни я мачка, ние мъжете я мачкаме.. и въпреки това, тя продължава да съществува. Има цяло стихотворение за могъщата сила на майката, само че ще напомня че съм се нашляпал и не помня на Вазов или на Ботев беше..

Пиянството на един народ....пардон форум! :lol: Чак когато се напихте стигнахте до моите изводи, които развивах преди време на трезва глава! :D
И за думата "Алтернатива" и за овцете и т.н. , да не се повтарям. Мамите дълбоко се засегнаха и отвориха специална тема във форума си, където ме плюха и обсъждаха на воля! 8)
Нямам регистрация там, но имам агенти от женския пол (не всички са овце, патки и змии......има и свестни :roll: ).
Оставете ги да си :cry:! Нали?
 
От: Анкета за гласуване за лого на форума "Алтернативата"

Много ще ме извинявате, но аз първа обърнах внимание на символиката и в другата тема предложих Феникс. Не се разбра и оцени, а само злобно изкоментира, че не върши работа.
Овцата, за съжаление, не е просто като талисман, а е някакъв култ като към богиня-та създала Алтернативата, заради никът й!
И митологии съм чела, и богове с различни животински глави е имало или превъплъщения, само на овце е нямало. Но никога не е късно хората да се изложат.
Тяхна работа. Кое ще си харесат, кое ще си гледат и как ще се представят пред аудиторията.
 
От: От: От: Анкета за гласуване за лого на форума "Алтернативата"

Пиянството на един народ....пардон форум! :lol: Чак когато се напихте стигнахте до моите изводи, които развивах преди време на трезва глава! :D
И за думата "Алтернатива" и за овцете и т.н. , да не се повтарям. Мамите дълбоко се засегнаха и отвориха специална тема във форума си, където ме плюха и обсъждаха на воля! 8)
Нямам регистрация там, но имам агенти от женския пол (не всички са овце, патки и змии......има и свестни :roll: ).
Оставете ги да си :cry:! Нали?

Къде е тази специална тема във форума, посветена на теб? Пропуснала съм я нещо.
 
От: Анкета за гласуване за лого на форума "Алтернативата"

Много ще ме извинявате, но аз първа обърнах внимание на символиката и в другата тема предложих Феникс. Не се разбра и оцени, а само злобно изкоментира, че не върши работа.
Овцата, за съжаление, не е просто като талисман, а е някакъв култ като към богиня-та създала Алтернативата, заради никът й!
И митологии съм чела, и богове с различни животински глави е имало или превъплъщения, само на овце е нямало. Но никога не е късно хората да се изложат.
Тяхна работа. Кое ще си харесат, кое ще си гледат и как ще се представят пред аудиторията.

Стига си си правила свободни съчинения. Скастрих те заради инсинуациите, които създаваше. Някой прочел нещо, едно мнение на нехаресване (преди него и след него още 50 харесали, но това не се брои) и айде всички на пързалката. Предложението ти, ако може да се нарече така, защото реално и вършещо работа предложение нямаше, бе оценено - това, че на теб оценката не ти е харесала, е друг въпрос.

Излишно е в тази тема да ми разтягате локуми за името. То е свършен факт вече.
 
От: Анкета за гласуване за лого на форума "Алтернативата"

Стига си си правила свободни съчинения. Скастрих те заради инсинуациите, които създаваше. Някой прочел нещо, едно мнение на нехаресване (преди него и след него още 50 харесали, но това не се брои) и айде всички на пързалката. Предложението ти, ако може да се нарече така, защото реално и вършещо работа предложение нямаше, бе оценено - това, че на теб оценката не ти е харесала, е друг въпрос.

Излишно е в тази тема да ми разтягате локуми за името. То е свършен факт вече.

Нещо караш ли ми се?
Мнението ми не е към теб.
Какво си оценила или не, ми е през ... ти знаеш кои дупки.
Факт е че името ВИ-свършен факт е sucks!
"предложението" ми няма как да е било оценено, защото аз не съм го предлагала във вид за оценка- предвид че трябваше да се съобразя с ОВЦА, а не с нещо друго. Но забавно във форумът ви беше предложението за рангове на тема змии :lol: жалко че не го одобриха. Сега щеше да е пълно с черни мамби и кобри :lol:

Когато стигнеш някаква квалификация или ранг да МЕ оценяш специално ще те информирам, че си удостоена с честта. До тогава си бърши л...ната на пациентите след пластични операции.
И весел Осми март. С повечко Овче мляко и кочове :twisted:
 
От: Re: Анкета за гласуване за лого на форума "Алтернативата"

Няма ли най-после да разберем кой печели :)
 

Горе