Анкета за предприемачи и собственици на бизнес

gunshot

Active Member
Захванал съм се с инициатива в помощ на българския бизнес, а и на докторантурата ми в СУ :) Идеята ми е да създам софтуер за предсказване на вероятността за успех на стартиращи и млади фирми, откриване на силни и слаби места, и т.н.

ЕДИТ: Търсят се фирми, прекратили дейност :)

Във форума се събираме доста предприемачи, хора занимаващи се интернет бизнес или искащи да стартират свой бизнес, собственици на фирми.
Точно Вас моля за съдействие - да попълните 10 минутна анонимна анкета за предприемачи и собственици на бизнес, която ще ми помогне да събера статистически данни за софтуера. Анкетата може да се окаже полезна и за вас, тъй като ще ви даде повод да помислите над някои въпроси.

Линк: http://goo.gl/cEWvB

Благодаря много!
 
Последно редактирано:
От: Анкета за предприемачи и собственици на бизнес

И аз се разписах. Успех. :)
 
От: Анкета за предприемачи и собственици на бизнес

И аз се разписах. Успех. :)
Благодаря @5ROVBABY, както и на останалите, които я попълниха.
Моля всички предприемачи да се включат :)
 
От: Анкета за предприемачи и собственици на бизнес

Захващам се и аз да я попълня. :)
Благодаря :)
Форумът е голяма сила - има вече има поне 5-6 попълвания от тук :))
 
От: Анкета за предприемачи и собственици на бизнес

Анкета - Модел за предсказване на успеха на стартиращи фирми
Благодарим Ви за попълването на анкетата!

Интересна анкета. Да не забравиш след това да споделиш тук обработените данни. :wink:
 
От: Анкета за предприемачи и собственици на бизнес

Благодаря на всички, които попълниха анкетата до момента :) Със сигурност ще споделя резултати от изследването.
Засега мога да издам само малко вътрешна информация ;)
Българските предприемачи са интелигентни и високо образовани и хора на възраст 20-40 години.
 
От: Анкета за предприемачи и собственици на бизнес

Имаш и моите отговори. Успех!
 
От: Анкета за предприемачи и собственици на бизнес

До момента има 79 фирми, които се включиха в изследването. Благодаря на всички от форума, които попълниха анкетата.

За да се съберат качествени и достоверни данни е необходимо да се включат 200 фирми. Моля, който има възможност да разпространи сред приятели и познати. Освен това се търся и предприемачи, чийто бизнес е прекратил дейност - те могат да споделят ценен опит :)
 

Горе