Анкета с награди - Как бихте похарчили 1000лв месечно за реклама на онлайн магазин

От: Анкета с награди - Как бихте похарчили 1000лв месечно за реклама на онлайн магази

Зарадва ме това :D . Класическо изпълнение от вида "ти записа ли се?" Съчетано с центрирани зеници или плам от волфрамова (пардон!) жичка няма как да не те накара да си купиш от тези крушки. Цяла война издянаха ората с този похват, така че крушките са обречени на изкупуване.

Архив:

214.jpg
 
От: Анкета с награди - Как бихте похарчили 1000лв месечно за реклама на онлайн магази

Модерните крушки в българия имат доста хляб да изядат докато започнат да се внасят такива, които не увреждат зрението на човека.
За сега предпочитам да губя по една стотинка, докато хората ги рекламират. И когато някой не го досвидее да внася скъпи качествени енергоспестяващи крушки на нормални български цени, тогава ще си ги сменя и аз всички
 
От: Анкета с награди - Как бихте похарчили 1000лв месечно за реклама на онлайн магази

много статии по интернет четеш и това е вредно но не си го отказал :)
 
От: От: Анкета с награди - Как бихте похарчили 1000лв месечно за реклама на онлайн ма

Зарадва ме това :D . Класическо изпълнение от вида "ти записа ли се?" Съчетано с центрирани зеници или плам от волфрамова (пардон!) жичка няма как да не те накара да си купиш от тези крушки. Цяла война издянаха ората с този похват, така че крушките са обречени на изкупуване.

Архив:

214.jpg

Verny prili4a :D:D:D:D Qko!

Сега сериозно:
Нарича се Триточков подход в рекламистиката:

Обект
Послание
Резултат

 
От: Анкета с награди - Как бихте похарчили 1000лв месечно за реклама на онлайн магази

Руснаците го наричат "еднопръстов подход" (шегувам се :))
 

Горе