Арбитраж в olx и bazar? Как да продавам успешно?

От: Арбитраж в olx и bazar? Как да продавам успешно?

Стоката много се бави. Никой не се обажда, че нещо е дошло.
 
От: Арбитраж в olx и bazar? Как да продавам успешно?

Поздравления за първата продажба!
Аз също помня първата си онлайн продажба и знам колко е обнадеждаваща :)
От по-малки "джунджурийки", като процент печалба може да се изкара голяма печалба, но пък цената им е ниска и за голяма и като сума печалба са необходими повече поръчки, които ти пожелавам!
Успех от мен!
 
От: Арбитраж в olx и bazar? Как да продавам успешно?

Стоката много се бави. Никой не се обажда, че нещо е дошло.

Виж сега Ценната ти стока може да пристига от Китай. Това значи от 2 седмици до 3 месеца може да дойде при теб. Когато гониш срокове даваш + 30$ за DHL и всичко идва от 5 до 7 РАБОТНИ ДНИ. Така, че не се притеснявай. През това време си наглси обявите да са готови и стоката като дойде веднага да ги пуснеш!

Поздрави
М!
 
От: Арбитраж в olx и bazar? Как да продавам успешно?

Виж сега Ценната ти стока може да пристига от Китай. Това значи от 2 седмици до 3 месеца може да дойде при теб. Когато гониш срокове даваш + 30$ за DHL и всичко идва от 5 до 7 РАБОТНИ ДНИ. Така, че не се притеснявай. През това време си наглси обявите да са готови и стоката като дойде веднага да ги пуснеш!

Поздрави
М!

Стига с тая надменност " ценната стока" идва, но вече 20 дена минаха. Днес дойде още един артикул. И го пускам.
 
От: Арбитраж в olx и bazar? Как да продавам успешно?

свикни с надменността, някои хора пред компа са много велики и типично по нашенски се заяждат....
А ти защо едно по едно ги поръчваш? ще ти излезе по-евтино да поръчаш всичко накуп :D
 
От: Арбитраж в olx и bazar? Как да продавам успешно?

Поръчах всичко на веднъж,но са от различни хора и идват когато си искат. За това така... А за тъпите изказвания не ме вълнуват, ама е смешно. Когато почваш нещо ново за теб хората те обсипват с песимизам и ти обясняват как няма да стане, че няма смисъл.. Много пъти ми се е случвало, но това... Поне мен ме амбицира още повече. До сега виняги съм успявал и сега ще е така.. Кучетата да си лаят, кервана си върви. Постоянство трябва. Може да звуча тъпо за някои, но.... Шанс

Поздрави!!!
 
От: Арбитраж в olx и bazar? Как да продавам успешно?

Стига с тая надменност " ценната стока" идва, но вече 20 дена минаха. Днес дойде още един артикул. И го пускам.

Здравей, не искам да съм надменен просто искам да ти повторя това което и другите ти казват, чакай и спокойно. Ако не дойдат до 2 - 3 месеца тогава се тревожи. Хубаво е че веднага си готов на момента.

свикни с надменността, някои хора пред компа са много велики и типично по нашенски се заяждат....
А ти защо едно по едно ги поръчваш? ще ти излезе по-евтино да поръчаш всичко накуп :D

Честно да ти кажа той се държи много по-надменно от мен.
Просто са доста различни неща който едва ли ще намери от един човек, все пак е важно че има желание.

Поръчах всичко на веднъж,но са от различни хора и идват когато си искат. За това така... А за тъпите изказвания не ме вълнуват, ама е смешно. Когато почваш нещо ново за теб хората те обсипват с песимизам и ти обясняват как няма да стане, че няма смисъл.. Много пъти ми се е случвало, но това... Поне мен ме амбицира още повече. До сега виняги съм успявал и сега ще е така.. Кучетата да си лаят, кервана си върви. Постоянство трябва. Може да звуча тъпо за някои, но.... Шанс

Поздрави!!!


Не идват когато си искат, а идват по определен начин. По това си личи колко четеш какво ти пишем.
А тук до колкото чета и колегите който се изказват се опитват да ти помогнат но ти не приемаш.
Хубаво е, че си мотивиран но не толкова агресивно!

Поздрави
М!
 
От: Арбитраж в olx и bazar? Как да продавам успешно?

Вероятно е ''зелен'' човека, ако нещо ти се случва за пръв път нормално е да не знаеш как точно става, а и честно казано 2-3 седмици е доста разтегливо понятие :D Едва ли ако продължи да се занимава с това, което се занимава, след година ще мисли по този начин.
А за надменността ''ценната ти стока'' си е доста тъпо изказване.. и за 2 лева да е, човека е вложил надежди в това нещо и за него вероятно е ценно, защо трябва да го омаловажаваме?
 
От: Арбитраж в olx и bazar? Как да продавам успешно?

Вероятно е ''зелен'' човека, ако нещо ти се случва за пръв път нормално е да не знаеш как точно става, а и честно казано 2-3 седмици е доста разтегливо понятие :D Едва ли ако продължи да се занимава с това, което се занимава, след година ще мисли по този начин.
А за надменността ''ценната ти стока'' си е доста тъпо изказване.. и за 2 лева да е, човека е вложил надежди в това нещо и за него вероятно е ценно, защо трябва да го омаловажаваме?

Да зелен е, и не разбира но проблема е, че не попива ;(

Да извинявам се за израза " ценната стока ", да и 2та лева са си 2 лева. Но от моите наблюдения колегата не е от най-търпеливите и все пак му пожелавам много успех!
 
От: Арбитраж в olx и bazar? Как да продавам успешно?

Гошето-бс, желая ти успех.
Хубаво е че имаш хъс, но в България има хиляди като тебе.
Бизнеса е трудна материя, учи се, опитва се,........резултатите обикновено се лепят отзад на .....
Удоволствието е когато продаваш скъпо...тогава се похвали.
 
От: Арбитраж в olx и bazar? Как да продавам успешно?

Знам, че става бавно има много неща , за които сега разбирам и се уча . Доста неща прочетох тия дни за интернет продажбите, интернет маркетинг и фейсбук. Колегата по-горе казва, че не попивам. Аз казвам че той е комплексар със прекалено голямо самочувствие и все оценки прави. Кое е евтино, кой не попива и намери нова черта в характера ми '' НЕТЪРПЕЛИВ'', Той много разбира, а ааз съм взел два кейса да продам само и се отказвам. Ще ви пиша след два месеца да ви кажа как върви Далаверата
 
От: Арбитраж в olx и bazar? Как да продавам успешно?

Като всеки човек, който почва такова начинание имам бизнес план, който ще изпълня . Да аз съм тарикат ,а колко трябва да инвестирам????? Да тегля заем ли??? 10 000 лв да направя сайт??? Един от хилядите сайтове?? Трябва да инвестираш толкова колкото си готов да загубиш . Аз вкарах 110 лв и съм купил 29 артикула . 10 да продам ще вкарам всичките пари за стока. Имам виждане как трябва да стане..



Знам, че става бавно има много неща , за които сега разбирам и се уча . Доста неща прочетох тия дни за интернет продажбите, интернет маркетинг и фейсбук. Колегата по-горе казва, че не попивам. Аз казвам че той е комплексар със прекалено голямо самочувствие и все оценки прави. Кое е евтино, кой не попива и намери нова черта в характера ми '' НЕТЪРПЕЛИВ'', Той много разбира, а ааз съм взел два кейса да продам само и се отказвам. Ще ви пиша след два месеца да ви кажа как върви Далаверата

Мисля че двете подчертани неща трябва да ти подскажат защо се " заяждам "

Стоката много се бави. Никой не се обажда, че нещо е дошло.

Стига с тая надменност " ценната стока" идва, но вече 20 дена минаха. Днес дойде още един артикул. И го пускам.

Хората ти казаха още преди, че ще трябва да чакаш а аз ти го припомних и ти с мен се заяждаш.

А това със самочувствието няма как да го разбереш без да ме познаваш лично и без да си разговарял с мен.

Пожелавам ти много успех и след 2 месеца ела и покажи резултат!

Поздрави
М!
 
От: Арбитраж в olx и bazar? Как да продавам успешно?

Нищо лично, но поведението е точно от типа на тея дето правят неква далверка, прибират 100-на левчета и повече ги няма на бял свят. А с дъмпинг цени си преебал търговията на поне 5-ма легални търговци....
 
От: Арбитраж в olx и bazar? Как да продавам успешно?

Ключът за смислените отговори се крие най-вече във смислените въпроси.

Ако те притеснява, че нещата може да са задържани на митницата, виж тук:

www.google.com/m?q=как+се+освобождава+пратка+от+митница&client=ms-opera-mini-android&channel=new

първата тема е доста описателна...

или просто бъди по-конкретен в питанията си. Така и на хората които имат желание да отделят от времето си за да ти отговорят и бъдат полезни ще им е по лесно.

Успех!
 
От: Арбитраж в olx и bazar? Как да продавам успешно?

Здравейте,търся хора които да продават в EBay и Amazon,като ще получават 28% от всяка продажба
 
От: Арбитраж в olx и bazar? Как да продавам успешно?

Здравейте,търся хора които да продават в EBay и Amazon,като ще получават 28% от всяка продажба
 
От: Арбитраж в olx и bazar? Как да продавам успешно?

Икономов, добре дошъл тук. Направи си тема с услугите, че оспами форума.
 

Горе