Артикъл директория

Coolice aз преди няколко дни пуснах едно ревю в твоята.
Oтносно суб домейните ми то си е артикъл директория към линк директорията ми.
Скоро може и да взема отделен домейн, но още не съм го решил окончателно само се замислям как да вържа суб домейна с нов домейн.
 
артикъл директории - article directory - articles - publish

Супер е че и артикъл директории на българси почват да излизат. Скоро и този вид реклама в БГ интернет пространството ще придобие мащабите на световните. :)

Това да имаш линкове от такива места е не само SEO friendly, но и помага за филтрацията на трафика от интернет. При добва статия и продукт/услуга могат да се направят не лоши неща за сайта или блога на притежателя им. :)
 
@coolice
товата директория ми изглежда професионална, само дето си забравил да вмъкнеш катогорията Автомобили :? оставам изолиран :lol: къде мога да науча повече информация за директорията ти посещаемост, беклинкс и такива работи че нещо сърфирането из форума ми е трудно (всички раздели ми изглеждат еднакви) :p

И на ИЕ6.0 дава някакъв бъг (менюто ти пада под футъра)
 
Мерси вече има Авто / Мото ... бекликса чакаме ъпдеит иначе сайта се ранква добре в бг г за неговите си киурди и плюем рсс за много места :)

признавам си не съм я гледал под ие 6 (нямам) ще измсля нещо сигурно ще си махна седмицата и ще вид защо го прави с всички други браузъри е ок

ПП категориите в които няма статии не се виждат от нерегнати...
 
Re: артикъл директории - article directory - articles - publ

Blinky каза:
Супер е че и артикъл директории на българси почват да излизат. Скоро и този вид реклама в БГ интернет пространството ще придобие мащабите на световните. :)
обичаш да мечтаеш :)
иначе на мен ми допада директорията
 
Re: артикъл директории - article directory - articles - publ

CrAzY-MaST каза:
Blinky каза:
Супер е че и артикъл директории на българси почват да излизат. Скоро и този вид реклама в БГ интернет пространството ще придобие мащабите на световните. :)
обичаш да мечтаеш :)
иначе на мен ми допада директорията
Да, падам си малко оптимист за тези неща. Но в крайна сметка това предстои да се случи, защото ние сме няколко крачки назад в това отношение, а както знаеме всичко което се е или е развито в световен мащаб няма начин да ни пропусне.

Не е нужно да си оракул за да прецениш какво в ще се появи в скоро време в тази държава. След публикацийте на някой собственик на сайт / блог в артикъл директорията - се учаква овеличаване на размерите и като контенк, както и добър линк от контент за публишърите.

Аз лично залагам на този вид реклама - имате новина това е добре - кажете на бг интернет пространството за нея. :) :wink:
 

Горе