Атака не ще да дава 1000 лв заплата!

От: Атака не ще да дава 1000 лв заплата!

Има два подхода труден и лесен.
Трудния става като стане бизнеса 3 пъти по ефективен и 3 пъти по производителен - такова нещо се случи от сегашната позицията, трябва много рязане на държавата - администрация бюркрация и всичкооооо неефекитвно, премахване на тонове закончета, такси,алиении и други глупости, спиране на месенето на държавата в икономиката и либерализирано на секотри + силна дисциплина на държавата да си остане малка и да се смалява в икономическата си дейност. Това с две думи мисията невъзможна

Лесен подход тук има няколко лесни начина:
1) Чрез инфлация, това което го писа Норта с печатниците и то в частта си държавата да е силноо дефицитна иначе няма как да стане. От друга страна създаване на огромна държавна банка и при активна парична политика, яко да се свалят лихвите и да стане една голяма кредитна експанзия - всяка година да се излизват още и още нови пари.
2) Взимане на огромни заеми и първиначално субсидиране малкия и среден бизнес за шока, който ще им дойде така държавата ще си плаща на себе си :D
3) Комбинация между горните две силна експанзивана фискална и монетарна политика - ще има ефект за известно време, после не искам обеснявам какво ще стане при еднакво ниво на продукция и производителност - съвет всички пари в реални и твърди активи :)

за каква инфлация става на въпрос като на 20-30 км от мен стоките са на г/д същата цена :D и просто няма как цените да се различават в пъти...
много сложно го правите..нещата са далеч по-елементарни :mrgreen:
а за производителността - от бачкане мисля не се бойм :) само че и тук трябва да се налеят пари...по другите страни с каква техника работят..мани, не е за разправяне

така че ще стане :D
 
От: От: Атака не ще да дава 1000 лв заплата!

за каква инфлация става на въпрос като на 20-30 км от мен стоките са на г/д същата цена :D и просто няма как цените да се различават в пъти...
много сложно го правите..нещата са далеч по-елементарни :mrgreen:
а за производителността - от бачкане мисля не се бойм :) само че и тук трябва да се налеят пари...по другите страни с каква техника работят..мани, не е за разправяне

така че ще стане :D

Норт, сети се за 96-97 с инфлация от печатниците става възможно най-лесно:)
Тук колегата питаше как става, ами става така с монетизация на дълг при действаща монетарма политика. Да се молим на Бог, да имаме още валутен борд. Става с големи дефицитни бюджети и огрмни държавни трансферни плащания - така наречените стимули пращат ти един чек с по 1к на социлно слаби, безработни и други такива и да си харчат :) Ей това е стимула на запада, е точно това създава и инфлацията, щото се вливат нови пари в икономиката - два начина чрез печатане или чрез заемане на нови заеми :)
 
От: Атака не ще да дава 1000 лв заплата!

Кви 1000 лева, е сега ги гледам по новините.
От първия ден взеха да се скатават, не се регистрират, правят курвенски номера.

АЛО! Гласувалите за Атака! Така ли работят ВАШИТЕ ИЗБРАНИЦИ?

Показа се оня лудия, размаха пръст и след това си биха камшика - дезертираха.

Пошла пумярска работа, от първия ден. Някой да не се съгласен?
 
От: Атака не ще да дава 1000 лв заплата!

Ромбеца, ти това къде го забрави за ден 1ви.

http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=42404

Болен направи програма максимум от осиране!
 
От: Атака не ще да дава 1000 лв заплата!

Много е зле тоя. Чудя се дали някога в този парламент ще влязат нормални управляващи. Айде, да не се управляващи, но поне нормални. :)

Откачена работа. Само луди и сите мутра са там. Оставаше и оня нещастник Магарешки да влезе и щеше да е пълна картинката.
 
От: Атака не ще да дава 1000 лв заплата!

Странно как и Марешки го вкарахте в кюпа. Тъй като и неговата партия попадна в полезрението ми като потенциално интересна партия за изборите, го проверих и така и не открих нещо, което да го омаскарява. Единствената му вина е, че е богат. Имаше една много ценна мъдрост, че в богата държава е срамно да си беден, а в бедна е срамно да си богат.
Другата страна на монетата е често споменаваният Светльо Витков, който събира пари за кампанията си от джобни. Другите "малки" партии попадат под сходни реално смешни критики.
Единият бил богат, другият бил несериозно изглеждаш (т.е. няма пари някой да му изгражда имидж). Все за нещо (на смешни основания) са ни виновни кандидатите за нови депутати, а си гласуваме за настоящите, които са в пъти по-зле. Докато народът се поддава прекалено лесно на популистка пропаганда, трудно ще се оправим. За да не се връзва човек се изисква поне минимална доза интелигентност.
 
От: От: Атака не ще да дава 1000 лв заплата!

Странно как и Марешки го вкарахте в кюпа. Тъй като и неговата партия попадна в полезрението ми като потенциално интересна партия за изборите, го проверих и така и не открих нещо, което да го омаскарява. Единствената му вина е, че е богат. Имаше една много ценна мъдрост, че в богата държава е срамно да си беден, а в бедна е срамно да си богат.
Другата страна на монетата е често споменаваният Светльо Витков, който събира пари за кампанията си от джобни. Другите "малки" партии попадат под сходни реално смешни критики.
Единият бил богат, другият бил несериозно изглеждаш (т.е. няма пари някой да му изгражда имидж). Все за нещо (на смешни основания) са ни виновни кандидатите за нови, а си гласуваме за настоящите, които са в пъти по-зле. Докато народът се поддава прекалено лесно на популистка пропаганда трудно ще се оправим. За да не се връзва човек се изисква поне минимална доза интелигентност.

Явно си гледал не там дето трябва, фокусирай се към Варна и ще видиш кви помии ще излязат - от яко купуване на гласове, незаконни строежи, лъжене и мажене по много въпроси, до десетките милиони дългове дето се чуди как да ги върне.
 
От: От: Атака не ще да дава 1000 лв заплата!

Явно си гледал не там дето трябва, фокусирай се към Варна и ще видиш кви помии ще излязат - от яко купуване на гласове, незаконни строежи, лъжене и мажене по много въпроси, до десетките милиони дългове дето се чуди как да ги върне.
Лошите неща лесно се виждат, но често погледът за това кой е виновен е насочен в грешна посока. Информирай се кой е несменяем кмет в продъжление на не знам колко вече мандата. Е, вече е свален, но миналото създава проблеми все още.
Обвинения за купуване на гласове има към почти всички партии, а обвинения на общо основание също бол (коя била любовница на Първанов, кой бил тъст на неженен човек и т.н.). Не случайно жълтата преса се радва на голям тираж.

Сега се сещам и за един от смешните опити за компромати срещу Светльо Витков. Бил пял на митинг на ГЕРБ.
 
От: От: Атака не ще да дава 1000 лв заплата!

Лошите неща лесно се виждат, но често погледът за това кой е виновен е насочен в грешна посока. Информирай се кой е несменяем кмет в продъжление на не знам колко вече мандата. Е, вече е свален, но миналото създава проблеми все още.
Обвинения за купуване на гласове има към почти всички партии, а обвинения на общо основание също бол. Не случайно жълтата преса се радва на голям тираж.

Колега аз съм от Варна мислиш ли че не знам, направи си една тема защо искам да гласувам за Марешки и ще разбереш :) Много неща знам, просто не ми се коментира по тази линия, дори няколко пъти съм комуникирал с тях.
Марешки ламти за власт и по всякакъв начин се опитва се докопа!
 
От: Атака не ще да дава 1000 лв заплата!

Братска прегръдка между лидерите на "тройната коалиция"
935653_193018140848850_2088721162_n.jpg
 
От: Атака не ще да дава 1000 лв заплата!

Братска прегръдка между лидерите на "тройната коалиция"
Виж файлът 6480

Забавно е, но май ние ще го ядем. Тия мазняри колко ли време ще им е нужни, за да дозатрият нещата. Ама са се наредили само годници.
 
От: Атака не ще да дава 1000 лв заплата!

Браво на Атака!
Истински националисти!
 

Горе