Аукцион за домейн - web-site.bg

mgrozdanov

Member
Рейтинг - 91.7%
11   1   0
Аукцион за домейн - web-site.bg

Продава се само домейна, системата, която е качена в момента е недовършена и не участва в аукциона.

Първоначална цена 200 лв.
Стъпка 20лв.

Край на аукциона - 24 часа след последният бид
 
Би ли казал защо тоя сайт струва 200лв минимум? Или просто си си извадил цифрата от гз?
 
От: Re: Аукцион за домейн - web-site.bg

Би ли казал защо тоя сайт струва 200лв минимум? Или просто си си извадил цифрата от гз?
Вероятно защото за толкова най-малко би се разделил с него.
 
От: Аукцион за домейн - web-site.bg

Ако искаш да го продадеш, намали цената.
Въпреки, че се съмнявам да може да се продаде и за 50 лв.
Просто който прави фирма ще иска да гради бранд, а не да кръщава уеб сайт с името "уеб сайт"

п.п. с това не искам да ти казва, че цената е зле. Хубава е за такъв домейн, но никой няма да даде толкова...
 
От: Аукцион за домейн - web-site.bg

домейна си е хубав , но от гуратата в сео оптимизацията
прочетох някъде нявга, сайт с чертичка изобще не купувай.
виж телефона 08888883004 за 200, ако го даваш го купувам
 
От: Аукцион за домейн - web-site.bg

Ако искаш да го продадеш, намали цената.
Въпреки, че се съмнявам да може да се продаде и за 50 лв.
Просто който прави фирма ще иска да гради бранд, а не да кръщава уеб сайт с името "уеб сайт"

п.п. с това не искам да ти казва, че цената е зле. Хубава е за такъв домейн, но никой няма да даде толкова...

И аз като гледам как вървят сделките в раздела се съмнявам, че някой ще даде, но не виждам смисъл да го продавам за по малко. Ако никой не го вземе предпочитам да го подаря на някой познат, който все още се занимава с направата на сайтове.

@leonssss номерът не се продава :)
 
Re: От: Re: Аукцион за домейн - web-site.bg

Вероятно защото за толкова най-малко би се разделил с него.

Значи съм прав - от гз.
 
От: Re: От: Re: Аукцион за домейн - web-site.bg

Значи съм прав - от гз.
Предвид че повечето ти мнения излизат от същото място, не знам що въобще коментираш ценовите решения на хората.
 
От: Re: От: Re: Аукцион за домейн - web-site.bg

@Noke, защо изобщо си правиш труда да комуникираш с такива хора. Да си пишат и да си мислят, че са много велики с малоумните си постове. Въпроса е защо админите допускат почти във всяка тема в пазар да бъде осрана от такива кретени? То е ясно, че с начина на изказване няма абсолютно никакво отношение по темата, а просто е решил да си пише тъпотиите и да си избива комплексите.
 
Re: От: Аукцион за домейн - web-site.bg

И аз като гледам как вървят сделките в раздела се съмнявам, че някой ще даде, но не виждам смисъл да го продавам за по малко. Ако
Това ли ти е отговора? Еми к'во да кажа? Аз питах сериозно що цената е такава. Т.е домейна е безсмислен, ама от гз си съм извадил тая цифра. Ама можеше да извадя 220 или 189 или 222, ама излезна 200.
@моке: от мене това което излиза може само да те просвети - консумирай докато има. Ако съм те предпазил да дадеш 200+ лв за сайта, мисията ми е изпълнена.
 
От: Re: От: Аукцион за домейн - web-site.bg

Това ли ти е отговора? Еми к'во да кажа? Аз питах сериозно що цената е такава. Т.е домейна е безсмислен, ама от гз си съм извадил тая цифра. Ама можеше да извадя 220 или 189 или 222, ама излезна 200.
@моке: от мене това което излиза може само да те просвети - консумирай докато има. Ако съм те предпазил да дадеш 200+ лв за сайта, мисията ми е изпълнена.
Мерси, ама нещо не съм много ентусиазиран да приемам просвещенски контент от юзър с:

- няколко форумни офертички в подписа
- единичка Итрейдър.
- охотно говорещ за 'гз'
 
Re: От: Re: От: Аукцион за домейн - web-site.bg

Мерси, ама нещо не съм много ентусиазиран да приемам просвещенски контент от юзър с:

- няколко форумни офертички в подписа
- единичка Итрейдър.
- охотно говорещ за 'гз'
голем праз. дреме ми за кво си ентусиазиран. това не прави офертата по-малко пръчка.
 
От: Re: От: Re: От: Аукцион за домейн - web-site.bg

голем праз. дреме ми за кво си ентусиазиран. това не прави офертата по-малко пръчка.
А ше ти задреме ли ако отделя време да просветя юзърите относно твоите оферти?
 
От: Аукцион за домейн - web-site.bg

Няма тема в секция "пазар" която да не е опорочена с коментари относно цената - ами всеки си решава каква цена търси и който не му е изгодно не купува, респективно не пише в темата.

Ще е добре админите да въведат ново правило "да не се коментира цена на продукт или услуга освен ако автора на темата изрично не е помолил за това"

Към момента няма нито един нормално завършил аукцион или сключена сделка, всичко се опорочава още в зародиш....
 
От: Аукцион за домейн - web-site.bg

Няма тема в секция "пазар" която да не е опорочена с коментари относно цената - ами всеки си решава каква цена търси и който не му е изгодно не купува, респективно не пише в темата.

Ще е добре админите да въведат ново правило "да не се коментира цена на продукт или услуга освен ако автора на темата изрично не е помолил за това"

Към момента няма нито един нормално завършил аукцион или сключена сделка, всичко се опорочава още в зародиш....

Донякъде съм съгласен, но не съвсем. От една страна това е форум и целата му е именно създаването на дискусия по даден въпрос. От друга страна, като автор на обява, за мен също би било неприятно да се обсъждат качеството и цената на предлаганото/търсеното. Като потенциален купувач/клиент обаче, бих искал да видя мнението на възможно повече хора, за да не се подведа или остана измамен. В крайна сметка, който се интересува и има голям мерак, знае кого да попита.

Още повече, подобни обяви си заслужават негативните коментари. При положение, че един .bg домейн струва няма и 60лв, логично е да има въпроси с какво точно този е специален, че да струва почти 3 пъти повече. Авторът не е написал с какво е оправдана тази цена, освен неговото лично желание колко би искал да спечели.
 
От: Аукцион за домейн - web-site.bg

Прочетох всичко и ако трябва да се жертвам за да спася Грозданов от гадния домейн, ще му предложа 25 кинта
 
От: Аукцион за домейн - web-site.bg

Не ги слушай търси си парите. Ако пък ти повлияят толкова, че да се стигне до подаряване, подари го на мен. :rolleyes:
 
Последно редактирано:
От: Аукцион за домейн - web-site.bg

Ее това наддаване ли е или какво, ако ми цакаш офертата дигам с една стотинка
 
От: Аукцион за домейн - web-site.bg

Хахаха поредната тема с 90% мнение как продаващия домейн бил ненормален и си извадил цената от гъза.....

Изобщо не им обръщай внимание продавай си на цената на която те устройва теб
 
От: Аукцион за домейн - web-site.bg

Донякъде съм съгласен, но не съвсем. От една страна това е форум и целата му е именно създаването на дискусия по даден въпрос. От друга страна, като автор на обява, за мен също би било неприятно да се обсъждат качеството и цената на предлаганото/търсеното. Като потенциален купувач/клиент обаче, бих искал да видя мнението на възможно повече хора, за да не се подведа или остана измамен. В крайна сметка, който се интересува и има голям мерак, знае кого да попита.

Още повече, подобни обяви си заслужават негативните коментари. При положение, че един .bg домейн струва няма и 60лв, логично е да има въпроси с какво точно този е специален, че да струва почти 3 пъти повече. Авторът не е написал с какво е оправдана тази цена, освен неговото лично желание колко би искал да спечели.


По твоята логика половината от форума имат онлайн магазини и боклуците дето са ги купили за 2 лв и след това ги продават по 20 трябва да им търсим сметка с какво са по-добри и защо им искат 20лв, а не 2лв.

Също така в икономиката има понятия като "пресечна точка", "пределна полезност" и др. първото е там където се пресичат търсенето и предлагането и по този начин се образува цена, а пределната полезност е: колко най-много някой е склонен да плати за определен продукт или услуга.

Не на последно място: в живота не може винаги да си от горе - един път си на кяр, друг път си се пр.....ал!

И само още нещо: В случая тази тема се разглежда като обява/аукцион, а не е дискусия - има определена цена и са поставени условия ( стъпка 20 лв. )
 

Горе