Афилиейт сайт, информативен

zalozite

Active Member
Здр., колеги пстарах се да направя афилиейт сайт, които е с информативна насченост и представя програми , които наистина си струва да се рекламират.

Надявам се да го харесате.
Поздрави

affiliatesguide.net
 
От: Афилиейт сайт, информативен

Колеги не съм влизал от години във форума, но преди само като пуснех нещо и по 2.3 мнения имаше за час, сега никой не отговаря. Аз ли нещо не задодах въпроса както трябва или просто форума е замрял последно време?
Искам мнения, съвети за сайта. Къде да подобря, какво да добавя, още програмки да сложа ли?


Мерси
 
От: Афилиейт сайт, информативен

Ами какво да ти кажа. Неделя е :) Дизайна ми допада, изчистен е, но началната страница е пуста. И логото не стои добре.
 
Последно редактирано:
От: Афилиейт сайт, информативен

Колеги предложете ми още афилиейт програми да добавя. Моля за сериозни програми и изпитани във времето, където не са някакви измамници. С 2нд тиер комисионни само, т.е 2-ро ниво. Мерси
 
От: Афилиейт сайт, информативен

Английския ти е плачевен, даже и в заглавието на сайта имаш граматични грешки, съдържанието е на практика нечетимо.

Засега зарежи правенето на каквито и да е сайтове на английски, само ще си губиш времето, освен ако не плащаш на някой който знае английски да ти пише всяка една дума от хедъра до футъра.
 
Последно редактирано:
От: Афилиейт сайт, информативен

Аглийския ми е на едно добро ниво и да има грешки тук таме, но в същото време аз не правя сайта за професори или доценти, това е за обикновените хора от цял свят, които имат подобно ниво на английски.
 
Здр., колеги пстарах се да направя афилиейт сайт, които е с информативна насченост и представя програми , които наистина си струва да се рекламират.

Надявам се да го харесате.
Поздрави

affiliatesguide.net

Да, неделя малко по-малко се отговаря, но не е като да липсват коментари.

Аз бх променил доста по сайта. Логото не ми харесва много, а подредбата на менюто е малко странно. Аз бих отделил всичко в категори и подкатегории, горе освен home, about us, да има affiliate catalog (или нещо такова), affiliate tip, contact us, faqs, top 10 affiliate program review. И ако питаш мен (както вече писах по темата) е хубаво ревютата да са по-обемисти от към съдържание и представяне. И определено всяко да е на отделна страница, така няколко в една страница не е ОК, освен ако не правиш сравняване на 2 или повече.

Подреди по-добре футъра, не е нужно да блъскаш банери при положение, че въпросните програми присъстват с ревю. Разгледай няколко подобни сайта и виж как са структурирани. Ще ти е по-лесно така. Иначе също така гледай програмите да са в повече от 2 нива, за да може да печелиш от записалите се под теб. Предполагам си го направл това. ;)
 
От: От: Афилиейт сайт, информативен

Английския ти е плачевен, даже и в заглавието на сайта имаш граматични грешки, съдържанието е на практика нечетимо.

Засега зарежи правенето на каквито и да е сайтове на английски, само ще си губиш времето, освен ако не плащаш на някой който знае английски да ти пише всяка една дума от хедъра до футъра.

+1
Колега, Залозите, наистина помисли по въпроса - ако не ти се дават пари за статии, поне проверявай правописа - почти във всеки браузър има вграден spell check. Това няма да оправи граматическите и стилистични грешки, но доста кофти изглежда така. На твое място бих намерил някой колега тук, който да ти редактира статиите - мисля, че няма да ти иска милиони за това. Не знам защо реагира така на мнението, който съм цитирал, но ако искаш нашите съвети се опитай да се вслушваш в тях и да цениш помощта ни.

На първо време задължително оправи:
Affiliatesguide.net - provide information for famous affiliate programes in different brands. E-mail: [email protected] => Affiliatesguide.net provides information for / по-добре - about/ famous affiliate programs in different brands. E-mail: сложи мейла, който е към сайта /ако искаш да остане тирето след името на сайта, то тогава сложи едно we provide/.
Успех.

П.П. Какво искаш да кажеш с - "in different brands" така написано означава в различни марки?!?
Повече съвети, не мога да ти дам защото просто затворих сайта, аз нямам претенции за нивото ми на английски, даже започвам да си плащам като поп да ми напишат малко статии, но ми направиха впечатление още доста фрапантни грешки в статията, която произволно избрах и познай => хикса горе в дясно. А дано, ама надали другите посетители на сайта ти да не са като мен.
 
  • Like
Реакции: zbm
От: Афилиейт сайт, информативен

Дизайнът по мое мнение е не само пуст, но и безкрайно разхвърлян. Това 'Menu Item' те съветвам да го промениш. Нещо много важно е да си оправиш афилиейт линковете ('къси линкове', редиректи, но не и цели афф линкове). Относно агнлийския - може и да не си направил сайта за професори обаче, ако таргетираш англоговорящи страни ще стане все едно ти да четеш на Бат Сали сайта "Бат имам едно жена и четвърто деца". Би ли се застоял в такъв сайт?
 
От: Афилиейт сайт, информативен

Идеята бива, ама сайта е перде, а не информативен, ама него казвам зада те плаша а напротив
Има голяма възможност, ама липсват топките за украса,,, ако нема разбираш сиго преведи на английски :drama:
 
  • Like
Реакции: zbm
От: Афилиейт сайт, информативен

Сайта е зле. Да не говорим, че ще ти трябва някакъв трафик, а в тоя му вид в гугъл нямаш шанс да излезеш, а от социалните мрежи ще те банват. Май не само във форума не си влизал, ами и в интернет. Вече, за да изкарваш някакви пари от афилиейт, трябва да се постараеш доста и наистина да добавиш стойност в интернет. Твоето в момента е спам
 
От: От: Афилиейт сайт, информативен

Аглийския ми е на едно добро ниво и да има грешки тук таме, но в същото време аз не правя сайта за професори или доценти, това е за обикновените хора от цял свят, които имат подобно ниво на английски.

Това е като да отидеш в един ресторант, да ти сервират една недоготвена пържола и да ти кажат: "Да не си Шеф Манчев? Като за теб става." Или правиш нещо както трябва или не го правиш изобщо. А като си пуснал тема тук да искаш съвет, недей веднага да се оправдаваш и да обясняваш защо си прав, ами помисли малко и взимай правилните решения!
 
От: Афилиейт сайт, информативен

Здр., интересни мнения колеги, ще видя какво мога да пооправя по сайта. Известно време нямах възможност да добавям контент и да модерирам съществуващия. Виждам, че има още доста какво да се желае, не е като едно време. Много хора се накачиха на клона и китайци и индийци и всеки се бори за едното парче хляб, където се вика, така, че ми е ясно, че се впускам в много трудно начинание, с високи нива на конкуренция. Относно английския и граматиката, според вас този тул ще ми помогне ли? Мисля, че върши някаква работа: http://www.reverso.net/spell-checker/english-spelling-grammar/.
 

Горе