Афф линк - PREDPRIEMACH team

biks

New Member
Coolice, ще пускам скоро един хербал домейн. Прати ми ваш афф линк или Id през който да се регна на ICQ, mail или във форума.

Сега ми дава:

Date: 02/19/2008
IP address: X.X.X.X
Referred by: NO_SPONSOR

Нещо ПМ не работят във форума.
 
Coolice, ще пускам скоро един хербал домейн. Прати ми ваш афф линк или Id през който да се регна на ICQ, mail или във форума.

Сега ми дава:

Date: 02/19/2008
IP address: X.X.X.X
Referred by: NO_SPONSOR

Нещо ПМ не работят във форума.
Здрасти бате.:) Или на блога ми в подписа. Иначе се радвам че си с нас, покрай ъпгрейда се надявам да не загубиме потребители. :) А беше предвиден за лятото. :)
 
Здрасти бате.:) Или на блога ми в подписа. Иначе се радвам че си с нас, покрай ъпгрейда се надявам да не загубиме потребители. :) А беше предвиден за лятото. :)

е сигурно ще загубите малко, но е нормално. бтв защо така "изненадващо" се решихте на ъпгрейд бате?
 
е сигурно ще загубите малко, но е нормално. бтв защо така "изненадващо" се решихте на ъпгрейд бате?

Защото изтече подръжката на старият тамплейт, а и с този се изтрелваме на друго ниво. Скоро ако решиме да пуснеме реклами и т.н. да ни е по-удобно.

Мислехме го за лятото, но се наложи по-рано. Даже и аз съм един вид изненадан, звъни ми кулайс и ми разправя, бате ъпгрейтнах ме отиди да си ресетнеш акаунта. :)
 

Горе