Ах тия КИН-ове :)

copypaster

Active Member
Момци една малко тъпа тема ама... :)
Бе оня ден съм пратил една малка сума на някой от вас по погрешка :D
В момента не мога да се сетя на кой беше тоя КИН (сгрешения), но паричките бяха предназначени за друг хаха
Та, който вчера/днес е получил "едни" пари със събджект "интернет поръчка" (не че съм работил с много лансери тук) нека драсне едно ЛС. Няма си искам парите :) - Мое свърши нещо дребно за тях

Данке вери зер :)
 
От: Ах тия КИН-ове :)

Много пъти съм се чудил, ако сбъркам дали ще ми ги върнат, затова и ще ми е интересно да видя развоя. :)
 
От: Ах тия КИН-ове :)

Е да, много ясно че нема да ги върнат... Ама то е човек от форума - аз на други кинове не съм пращал никога - само на люде от форума правя плащане за галимации :) За това се надявам добрият човечец да види темата и да си признае :twisted:
Иначе ако питам тия в цкб за по КИН, дали ще ми дадът инфо за притежателя?
 
От: Ах тия КИН-ове :)

Не няма никакво инфо друго на вносната бележка освен номера на КИН и основанието.... Тъпнята стана, че взех купчето с бележки за да правя второ плащане на лансер и се ориентирах по сумата в бележката на кой трябва да преведа... (а то просто била същата) Ако се бех загледал внимателно щях да видя поне че датата е стара, тоест че не е тоя КИН-а. Ама кат бързам така става :)
 
От: Ах тия КИН-ове :)

Според мен трябва да ти върнат сумата .... на всеки може да се случи .... Успех
 
От: Ах тия КИН-ове :)

Тя е малка сума...не е яд. А и е отишла 100% при човек с който съм работил... Ама все пак да не съм назад мое да свърши нещо, вместо да ги връща :)
 
Парите няма как да ти върнат, тия операции не могат да се оспорват.
Но аз се чудя, защо пращате по КИН-ове, а не по емейли?
 
От: Ах тия КИН-ове :)

Тя е малка сума...не е яд. А и е отишла 100% при човек с който съм работил... Ама все пак да не съм назад мое да свърши нещо, вместо да ги връща :)

Аз съм сигурен че ще ги върне. Щом е от форума, все пак, аз на съфорумците им имам с някаква степен по високо доверие отколкото на непознати. Ще ти ги върнат, но ако забележат, защото за много хора е рядкост да погледнат какво и от кого са получили.
 
От: Ах тия КИН-ове :)

Чудя се аз, кой ми е пратил пари, и чакам да се обади от някъде :) Дай ми КИН-а си на ЛС и ще ти ги върна обратно. Добре че пусна темата, защото аз помислих, че някой е поръчал нещо от мен - я реклама, я статии, та чаках да каже за какво са.
 
От: Ах тия КИН-ове :)

:twisted::twisted: ...
Намериха се, да ходим да ги изпием?
 
От: Ах тия КИН-ове :)

ахаха колко съм зле :) На тебе ли съм ти ги пратил :D Нема страшно...не можеш да ми ги върнеш защото нямам КИН, ама поне знам къде са вече и мое да ти заръчам нещо за тях по-натам :) 10х че се разкри!
Амоун, нема да стигнат за кръчма... то има-нема 2 шишета водка, две бутилки тоник и я остане за ядки я не :twisted:
 
От: Ах тия КИН-ове :)

Достойно си е, че @mvmrik си призна! Евала... добре, че е човек от форума... иначе 90% биха се скатали. Реп. от мене. :)
 
От: Ах тия КИН-ове :)

нема да стигнат за кръчма... то има-нема 2 шишета водка, две бутилки тоник и я остане за ядки я не :twisted:
Това да е проблема, ще донадим някой стотак баси...
срамота толкова предприемачи само на 2 водки да се лигавим...
 

Горе