А.А.: Върнах се!

От: А.А.: Върнах се!

Това ченге от ДС живо ли е още ?

Защо не се появи тъдява да обменим опит
 
От: А.А.: Върнах се!

Не разбирам, какво трябва да видя от този линк

И др
По колко реп.. мога да дам на 24ч., че ги изхабих, някой може ли да ми подари(ако е възможно), за да дооценя няколко поста...
 
От: А.А.: Върнах се!

Това вече във втори форум го виждам...я разяснете на непросветените...
 
От: А.А.: Върнах се!

Ами обявата е от Апостол Апостолов - светило на спама
Потърси в нета, има материали колкото искаш - За Апостол, за Цецо Кукуто и прочее герои от БГ нета
 
От: А.А.: Върнах се!

И най-голямата изненада: Апостолов е сътрудник на първо главно на ДС и лично е застрелял 17 врагове на народа!

Нищо няма да ме спре. Както вече ти казах, като служител от Първо главно ми се наложи да убия 17 боклука, така че още 5 нищожиства в сметката не означават нищо.
Апостолов има съдебен имунитет и дебели връзки в ГДБОП:

От днес моите приятели от ГДБОП започват да ви издирват и със сигурност ще ви намерят. Тогава ще видиш аз какви червейчета ще ви пусна. ТИ НЯМА ДА СЕ ИЗМЪКНЕШ БЕЗНАКАЗАН ОТ ЦЯЛАТА ТАЗИ РАБОТА! Добре запомни това! Ще съсипя живота на всички ви, защото след като ви намеря, не само че ще ви осакатя, ами след това ще ви съдя години наред за

1. Обида 2. Набеждаване 3. Уронване на доброто име 4. Морален тормоз 5. Тероризъм

Все сериозни престъпления, за които със сигурност ще получите ефективни присъди. АЗ НИКОГА НЯМА ДА БЪДА СЪДЕН, ЗАЩОТО СЪМ НЕ САМО ВЕЛИК ЧОВЕК, НО И МНОГО ПОЧТЕН. Но аз след броени дни ще знам всичко за вас, защото освен всичко друго съм и преподавател в полицейската академия и колегите от ГДБОП ще ми свършат с удоволствие тази услуга. Аз безмилостно унищожавам всеки, който ми посяга към хляба. Ще се убедиш в това
А сега чакам с нетърпения сайта ви. Да видите тогава кой съм и какво мога.

И да разберете най- сетне, че ние богатите можем да правим с вас- слугите всичко. АБСОБЛЮТНО ВСИЧКО.

Какво се правиш на бабит, бе педал? Ще те видим в съдебната зала. А защо не се представиш официално, за да посетя фамозната ви фирма. Какво като се 5 души. Имам 16 деветмилиметрови патрона в пищова и ще ви изпозастрелям при законна самоотбрана със законно притежаван пистолет за броени секунди. Нали се досещаш- нападат ме 5 души и аз горкия какво да правя- ами отбранявам се, застрелях ги.
 
От: А.А.: Върнах се!

И аз си мислех че са го прибрали в лудницата ама не.. там само психично здрави прибират.
 
От: А.А.: Върнах се!

Това е най-великия БГ СЕО/ИМ/Everything Специалист :D:D:D
Апостол Апостолов

София, ж. к. Младост 2, бл. 201, ап. 43

Телефон: 02 884 0011

E-mail: [email protected]

Работно време: 8.00 – 19.00ч.
 
От: А.А.: Върнах се!

Той едва ли не се изкара като Ширичин Мой (Човек написал над 5000 книги УЖ)
 

Горе