А вие знаете ли, че...фирма с вече 12 лайка ще прави сошъла на ЦИК?

Blinky

Owner
Повече по темата: http://offnews.bg/news/Izbori_18760...uk-kampaniiata-na-TcIK-za-90-bona_647974.html

Не, че нещо но странна работа. Но не е като да виждаме такова нещо за пръв път. И за да не сме прекалено гадни, трябва да споменем, че въпросната фирма е спечелила по уж честен начин обществената поръчка за воденето на рекламната им кампания в социалните мрежи.
 
да, знаем, въпроса е кой трябва да вземе отношение по въпроса и да им спре тока
Защо някой да взима мерки. Седим и гледаме шоу отстрани, както винаги го правим. :) Сигурно са спечелили тънко, тънко.
 
Май тотално са го ударили през просото:

2.jpg

Красота. Голямо парти се очаква с такова узвочаване и явно с такава мрежа и wifi, явно ще влизат и в директен контакт с извънземните. :) Ще е някакво лайф стриим парти, аз така си го обяснявам. :)

Мисля, че изродийте предстоят. :)
 
Поредната "made in bg" простотия... Как никой не ги следи тия неща и никой не протестира... Няма оправия в тая държава, сега и конституционния съд призна изборните правила като невалидни, какво да се очаква от "честните избори"
 
Blinky, предлагам да изпратим покана на шефа на фирмата да стане член на форума, да почете нещо, да разберат как се правят нещата, па може да хване някой колега от тук и поне да го направят като хората. :):):)
 
СИЛНО се надявам фирмата спечелила парите да не ги използва по предназначение! За мен е подигравка данъците на пенсионерите да отиват за пълнене гушата на еврейна зукърбърг и не стига това, ами и без резултат който може да се измери... :mad:
 
То резултат има, но със страница от 12 лайка кого ще информират? То и тези лайкове сигурно са само техни. Ако имаха 500к. страница да кажем, че ще се информират хората, ще споделят с приятели и така, но това тук си е подигравка...
 
е той май става въпрос за реклама - т.е. ще рекламират клипа на цик който обяснява как се гласува... все едно живеем в камбоджа...
целта е била да мотивират хората да гласуват.. на мен пък ми действа точно обратното - демотивиращо е да харчат пари за такива глупости..
 
Последно редактирано:
То резултат има, но със страница от 12 лайка кого ще информират? То и тези лайкове сигурно са само техни. Ако имаха 500к. страница да кажем, че ще се информират хората, ще споделят с приятели и така, но това тук си е подигравка...
Еее, това не се случва на бранд страници, ако не са Кока Кола, Пепси, Адидас и подобни. Такава фирма в бг, в най-добрия случай да има 10-15К фена, които да си я слеят. Сега, ако предлагат и по-масов продукт, а не сошъл реклама и дигитални услуги, ще е повече, но 50-100К е подозрително. :)

@PetkanDiv , съгласен съм. Трябва да чуем какво мисли той по темата. Ама е ясно....може да се окаже дори, че са малко за изискванията, които са поставили и от ЦИК, така че не можем да съдим много тежко ситуацията. ;)
 
Не се джуркайте за глупости. Харесва ми в този форум, че има мислещи хора
 
СИЛНО се надявам фирмата спечелила парите да не ги използва по предназначение! За мен е подигравка данъците на пенсионерите да отиват за пълнене гушата на еврейна зукърбърг и не стига това, ами и без резултат който може да се измери... :mad:
Вместо да се запиташ за цялата работа, ти се надяваш да източат парите по друго направление ... опасен си ;)
 
Бачкаието у чужбуната, а тук запустели селца..
 
Вместо да се запиташ за цялата работа, ти се надяваш да източат парите по друго направление ... опасен си ;)
Корупцията не сме я измислили ние и няма да я унищожим ние. Подобни теми като тази са безмислени - борите се с вятърни мелници. ops грешка! Още по-лошо - МИСЛИТЕ, че се борите с вятърни мелници :D :D
 
Корупцията не сме я измислили ние и няма да я унищожим ние. Подобни теми като тази са безмислени - борите се с вятърни мелници. ops грешка! Още по-лошо - МИСЛИТЕ, че се борите с вятърни мелници :D :D
С нищо не се боря просто ми беше интересна логиката ти, но си прав, че с теми няма да се случат нещата.
 
С нищо не се боря просто ми беше интересна логиката ти, но си прав, че с теми няма да се случат нещата.
За това никой нищо не трябва да мисли за това, а просто с пуканките и да гледаме цирка. :) Да, малко ние си го плащаме....а шоуто е някак евиридж. :)
 
Според това което разбрах, Здравка Симеонова е с добро име в бранша, а тези, които са работили с нея казват, че е професионалист и си разбира от работата, работила е в рекламния отдел на БНТ . Не е някоя куха фирма, създадена с тази цел, имат си дейност назад в годините. Ще видим как ще се справи с работата си, дали ще оправдае доверието и спечелената поръчка или ще претупа нещата.
 
Щом е добра и позната в бранша, значи не само по технически характеристики е заслужила и получила поръчката. На ЦИК обаче други им движат банер кампанията. Явно са ги пръснали добре нещата. Дано им мине добре. За жалост за такива инициативи винаги има пари. Кофти е когато политиката е най-голямата хранилка на малък и голям бизнес. Ама живи, здрави,както се вика. :)
 

Горе