БГНЕС: Сашо Диков и Канал 3 отвя всички телевизии

Test

Well-Known Member
Сега попаднах на нещо интересно в БГНЕС и така като се замисля, имат право. За най-големите медии като че ли не беше от особено значение, че десетки хиляди хора са излезли на протести в цяла България.
2013_02_17_231525.jpg

http://news.bgnes.com/view/1066815
2013_02_17_231525.jpg
 
От: БГНЕС: Сашо Диков и Канал 3 отвя всички телевизии

Чак като се видяха на тясно започнаха да пускат димни фишеци повечето телевизии. Опитнат се по всякакъв начин да внушат, че лошите гамени и наркомани, ултраси и незнамквиси са правили провокации с политическа цел... което не е вярно...Евала на Сашо и канал 3
 
От: БГНЕС: Сашо Диков и Канал 3 отвя всички телевизии

Нормално - Диков не, е толкова зависим от парламента. Все пак всички най-гледаеми телевизии са на хранилка при парламента. Най-лоши впечатление, обаче ми направиха босфора, които отново заложиха на клишираното за футболни агитки, наркомани, ултраси и т.н. за да опетнят протеста!! Другата неделя всички от всички градове в София пред парламента и да ги събаряме!!
 
От: БГНЕС: Сашо Диков и Канал 3 отвя всички телевизии

На Сашо Диков и оная му работа е журналист - а най важното е че има сърце и дупе - Евалата му правя.

А на всички национални телевизии дето се правят на бити лисици май реват да дойде някой на власт и да им вземе лицензиите тия лицензии са ги взели да отразяват новините а не да се крият като мишоци.
 
От: БГНЕС: Сашо Диков и Канал 3 отвя всички телевизии

Излъчването на живо беше 5 часа. Хванах последните 2 часа и подчертавам, че операторите и Сашо Диков си свършиха много добре работата.
Даваха информация постоянно а операторите и журналистите бяха в тълпата като интервюираха доста хора и хванаха доста добри моменти от предните редици.
 
От: БГНЕС: Сашо Диков и Канал 3 отвя всички телевизии

Чак аз гледах канал 3 днес, не го бях правил доста отдавна. Иначе националните "медии" бяха ужас. Най се смях на бтв като обявиха, че протестиращите ултраси се сбили с фенове на Атака:) На всеки протест с един и същи номер излизат.
 
От: БГНЕС: Сашо Диков и Канал 3 отвя всички телевизии

Диков винаги прави това. Преди 10 години се беше запалила един цветарски магазин край министерския съвет. Ама тогава нямаше 3G и смартфони.

Кво направи Сашето? Прати екип с камера и касети. Онези записват 10-15 минути. Спират и вадят касетата и почват следващата. Първата касета с такси отива до Канал3 и се пуска на живо. И така само касетите се въртят с таксита. Щот нали няма кинти за бусовете със сателитните чинии както са на ьТВ и нТВ.
 
От: БГНЕС: Сашо Диков и Канал 3 отвя всички телевизии

Вие да не очаквахте адекватна реакция другите са будистки медии - те такива работи не снимат. :D
 
От: БГНЕС: Сашо Диков и Канал 3 отвя всички телевизии

Никой не отрази като хората протеста във Варна, а той беше нещо, което аз лично нямам спомени да се случило - може би 97г е било така нямам големи спомени за мащабност спомените ми бяха свързани от канал 1.
Диков да вземе прати повече екипи в другите крайща на страна и особено във Варна, доста ще му се вдигне рейтинга. Все пак някой трябва да информира. Най-добрата медия за споделяне са именно алтернативни уебмедии и самите хора които споделят особенно във фацето - само от там да гледаш си добиваш представа за мащабите.
 
От: БГНЕС: Сашо Диков и Канал 3 отвя всички телевизии

За съжаление при нас организаторите на протеста са имали глупостта да поканят само трите слепи , глухи и неми телевизии.Ако бяха заявили колко сме сериозни в намеренията си тук, в Петрич пред канал 3 сигурно щеше да ни отразят.Може би стигнахме до 1000 протестиращи срещу монопола на ЧЕЗ , а шествието срещу кражбите на ромите достигна до 2000 души предполагам...Много хора....123.jpg
 
От: БГНЕС: Сашо Диков и Канал 3 отвя всички телевизии

За съжаление при нас организаторите на протеста са имали глупостта да поканят само трите слепи , глухи и неми телевизии.Ако бяха заявили колко сме сериозни в намеренията си тук, в Петрич пред канал 3 сигурно щеше да ни отразят.Може би стигнахме до 1000 протестиращи срещу монопола на ЧЕЗ , а шествието срещу кражбите на ромите достигна до 2000 души предполагам...Много хора....Виж файлът 5718

Дам, наистина е жалко, че не се отразиха както трябва навсякъде протестите. Ако го нямаше нета половин България нямаше и да разбере, че е имало протест. :( Срам и позор за медиите и за Буда!
 
От: БГНЕС: Сашо Диков и Канал 3 отвя всички телевизии

Сашо Диков сменя Карбовски в Нова ТВ?

http://www.blitz.bg/news/article/182877

Там остана вакантно мястото за водещ на две предавания - “Отечествен фронт” и “Карбовски: Директно”, след като титулярят отиде в ТВ7. Очаква се името на второто предаване да се смени.

Не мога да коментирам, каза лаконично Николай Русакиев от продуцентската фирма “Телеман”, която стои зад двете продукции.

Самият Сашо Диков първоначално също отказал да потвърди или отрече информацията. А след това през смях казал, че ще може да коментира “до дни”.

Интересно... много интересно...

PS: Слух е!
 
От: БГНЕС: Сашо Диков и Канал 3 отвя всички телевизии

Все повече се убеждавам че управлението на ГЕРБ най вероятно ще приключи с гражданска война - убеден съм че ББ няма да пусне властта без бой.

Това съм го писал във форума точно преди една година 26.02.2012 - Даже и аз не вярвах че толкова бързо ще се случат нещата.


ПП
Специални поздрави за Агейнста че слезе от Титаник точно навреме :)
 
От: БГНЕС: Сашо Диков и Канал 3 отвя всички телевизии

Нормално - Диков не, е толкова зависим от парламента. Все пак всички най-гледаеми телевизии са на хранилка при парламента. Най-лоши впечатление, обаче ми направиха босфора, които отново заложиха на клишираното за футболни агитки, наркомани, ултраси и т.н. за да опетнят протеста!! Другата неделя всички от всички градове в София пред парламента и да ги събаряме!!
бътъвъ-то е първа за събаряне.
 
От: БГНЕС: Сашо Диков и Канал 3 отвя всички телевизии

Другата неделя всички от всички градове в София пред парламента и да ги събаряме!!

Така трябва, аз ще съм там ;)
 
От: БГНЕС: Сашо Диков и Канал 3 отвя всички телевизии

Сега попаднах на нещо интересно в БГНЕС и така като се замисля, имат право. За най-големите медии като че ли не беше от особено значение, че десетки хиляди хора са излезли на протести в цяла България.

http://news.bgnes.com/view/1066815

това не е ли за СЕМ?
най-големите протести и те да не предават на живо?
4-те национални тв само по новините ли го споменаха?


521306_350831021697597_550830929_n.jpg


Помните добре, че филма на ДПС- ФИЛМ СТУДИО се предаваше по всички медии директно, А ВЧЕРАШНИТЕ ПРОТЕСТИ НЕ!!!!!
ДАЛИ АХМЕД ДОГАН Е ПО-ВАЖЕН ОТ БЪЛГАРСКИЯТ НАРОД ЗА НАШИТЕ НАЦИОНАЛНИ МЕДИИ.!!!! С ИЗКЛЮЧЕНИЕ НА КАНАЛ 3 И АЛФА ТВ.
 
Последно редактирано:
От: От: БГНЕС: Сашо Диков и Канал 3 отвя всички телевизии

това не е ли за СЕМ?
СЕМ няма правомощия да ги кара да отразяват определени новини или да следи дали са пристрастни. Медиите са частни и имат право да са пристрастни колкото искат и сами да решават как ще отразяват новините. Само БНТ и БНР подлежат на по-строга регулация, но и там редакторите сами решават как да реагират. По закон са задължени само да отразяват работата на парламента и да дават думата на синоди, генерали и др. подобни,
 
От: БГНЕС: Сашо Диков и Канал 3 отвя всички телевизии

Дето се вика всеки сам решава как да си съсипе телевизията.

Сигурно много хора не помнят на протестите 1997г пак така медиите се правеха на недочули и единствено Дарик радио отразяваше протеста - по онова време почти неизвестно - След това стана едно от най слушаните радиа. Сега вероятно и те се ослушват.

Така че който прави качествена журналистика рано или късно ще бере плодовете - останалите времето ги заличава. След тези протести канал 3 със сигурност ще влезе в топ 5 на най гледаните телевизии
 
От: От: БГНЕС: Сашо Диков и Канал 3 отвя всички телевизии

Вие да не очаквахте адекватна реакция другите са будистки медии - те такива работи не снимат. :D
Да, тия едно земетресение не успяха да отразят навреме, пък какво остава и за протестите, които хулят тяхната дойна крава - правителството. Всички медии, с изключение на няколко малки, са толкова зле. За това и те не стават за нищо. Няма да се учудя ако видя и модерирани коментари под постове или видеа, хранещи сегашните на власт. Друго си е да ти дадат един турски сериал или предавания, обсъждащи някакви неясни и безинтересни за всички теми. Грам не се движат със ставащото, но явно това им е и политиката.

Видяхме резила на Доган. И то по 100 канала, сякаш ни пукаше. Като се прибрах в нас исках да науча нещо за случващото се и нищо по телевизията. Само глупости. Даже се чудя сега защо го включих. И веднага към лаптопа, за да видя наистина какво се случва, защото по телевизията гаранция, че е 1:1 с истината клони към 0, както се и получава последно време. Не знам даже за какво се мъчат милите да имат новини, като нищо свързано с управляващите не е както го представят. Дано някой ден изчезнат и да остане свободата на интерент. Това е бъдещето.
 

Горе