БГ мама се била разцепила???

От: От: БГ мама се била разцепила???

Ммм, закъсняхте, това вече го правиха в Бг-мамма, пък не трябва да копираме, все пак :)
 
От: БГ мама се била разцепила???

Аве направили. Защо и другите да не го направярт. Какъв е проблема? Аз съм с 5 ръце :))) за Алтернативата им. Бг-мамма станаха толкова самонадеяни, че вече се оливат. Гледам я шефката им ги плаши авторско право и за името на домейна. Bul-mamma било близо до Bg-mamma. Абсолютни глупости. Искрено се надявам новото сайтче да просперира. Успех УФСЪ :)
 
Ммм, закъсняхте, това вече го правиха в Бг-мамма, пък не трябва да копираме, все пак :)

Здравей и добре дошла. Аз видях, че организирате някакъв конкурс, но не разбрах какъв? Това не е лоша идея. :)

Днес сядате и започвате да оправяте всичко, което може от към техническа гледна точка. Помислете за дизайна, както и модула за банери. След като за 8 дни имате толкова поста, можете съвсем спокойно да си позволите да отворите няколко банер позиции. А с продаването - както ми писа @Rocksatedy, може и тук да пуснете една оферта за тези, които искат и имат желание от реклама там. Все пак трябва да се наберат и малко средства за материали и други инвестиции по форума. ;)
 
От: БГ мама се била разцепила???

Аз всъщност се записах, защото правя един друг сайт и ми се иска да го развия, но нямаше да ви открия без тая тема :D
Благодаря ви за идеите, има и полезни неща в тези 11 страници!
 
Аз всъщност се записах, защото правя един друг сайт и ми се иска да го развия, но нямаше да ви открия без тая тема :D
Благодаря ви за идеите, има и полезни неща в тези 11 страници!

Какво правиш? Магазин или блог? Често чета за майки, правещи онлайн магазини, с които продават това, което са произвели или детски дрехи и аксесоари. Както и за такива, стартиращи блог, в който дават практични съвети информация в дадена област - да речем домашни любимци, готвене, отслабване и прочие. :)

Ще помагаме с каквото може. ;) За това сме се събрали тук.
 
От: БГ мама се била разцепила???

Гледам я шефката им ги плаши авторско право и за името на домейна. Bul-mamma било близо до Bg-mamma. Абсолютни глупости.
Я дай линк, и го счупи да е некативен.
 
От: БГ мама се била разцепила???

Гледам я шефката им ги плаши авторско право и за името на домейна. Bul-mamma било близо до Bg-mamma. Абсолютни глупости. Искрено се надявам новото сайтче да просперира. Успех УФСЪ :)

Що така правите сега? Ми сложи един линк да видим и ние...

Между другото винаги съм се чудел и не съм успявал да формулирам какво точно ме е дразнело в онзи форум...Сега като видях новия и ми светна - мнения от 1-2-3 думи и подпис с gif/jpg и ей такива...Направо ослепявам да се взирам и открия текст между тая мигаща и святкаща шарения.
 
Що така правите сега? Ми сложи един линк да видим и ние...

Между другото винаги съм се чудел и не съм успявал да формулирам какво точно ме е дразнело в онзи форум...Сега като видях новия и ми светна - мнения от 1-2-3 думи и подпис с gif/jpg и ей такива...Направо ослепявам да се взирам и открия текст между тая мигаща и святкаща шарения.

lqllqlq, правилата не се определят от собствениците, те дамо ги пишат. Това, което един потребител трябва да представлява в даде общност си е нещо като аватар в даденото общество. Или казано с други думи за това, което писа - този тип аудитория си пада по бляскащите неща, разнообразието, нестандартните подписи.

Аз пък бях учуден от един (сигурно има повече) потребител с над 5К мнения и в подписа му една картинка, която не води никъде, просто една статична картинка. Викам си "Ебаси загубата на ресурс". Но това бих си го казал аз. Неговите съфорумци сигурно си мислят, че е тъпо да имаш подпис или че може да сложи по-голяма. Това си е до начин на възприятие.
 
От: БГ мама се била разцепила???

Те трият подписите, които водят насам-натам, особено ако "насам-натам"-то вади по някакъв начин пари - счита се за реклама :)
Иначе аз в 2 мнения имам единия ми сайт, но той е некомерсиален все още, не съм го развила, та не са го изтрили :D
 
От: БГ мама се била разцепила???

Blinky, извинявай, сега ти видях въпросите. 2 сайта имам, едното е сайт, другото е блог към уърдпрес. Аз не съм от произвеждащите майки, от снимащите съм :D Въпреки че започнах да снимам много преди да стана майка и последното, което мога да снимам, са деца :rolleyes: Та сайтът е фотографски, но сгреших на коя платформа да го направя и сега чакам да мине годината абонамент, за да си го прехвърля на уърдпрес, където ще ми е далеч по-удобно. А блогът е за организация и идеи за по-различни сватби и се надявам някой ден да се разрастне до там, че хората да искат да пиша за техните сватби, както е offbeatbride.com:)))
 
Те трият подписите, които водят насам-натам, особено ако "насам-натам"-то вади по някакъв начин пари - счита се за реклама :)
Иначе аз в 2 мнения имам единия ми сайт, но той е некомерсиален все още, не съм го развила, та не са го изтрили :D

Да, това ми е другото любимо нещо на форумите от този тип - караш потребителите ти да пишат тонове контент, а като стане въпрос те да се облажат леко от него - греда.

lqllqlq, не е ли така сега? :) Да вземе да напише в подписа си [слот под наем]. То пък ще те баннат, ако продаваш линкове. :) Ни така, ни иначе. :)
 
От: БГ мама се била разцепила???

На "предприемачите" съм им свикнал вече, но определено ми харесва начина на мислене на някои от мамите...

Учителката пита:
-Коя е фамилията на автор, която започва с К и завършва с В?
Иванчо казва: Каралийчев!
-Не, Каравелов, но ми харесва начина ти на мислене!
-Коя е фамилията на автора, която започва с В и завършва на В?
-Вазов- отговаря Иванчо.
-Не, Вапцаров, но ми харесва начина ти на мислене!
След часа Иванчо пита госпожата:
-Кой е автора, чиято фамилия започва с Х, в средата има У, а в края Й.
Госпожата го завежда при директора, а Иванчо казва:
- Аз ви питах за Хемингуей, но ми харесва начина ви на мислене
 
БГ мама се била разцепила??? bg mama

Blinky, извинявай, сега ти видях въпросите. 2 сайта имам, едното е сайт, другото е блог към уърдпрес. Аз не съм от произвеждащите майки, от снимащите съм :D Въпреки че започнах да снимам много преди да стана майка и последното, което мога да снимам, са деца :rolleyes: Та сайтът е фотографски, но сгреших на коя платформа да го направя и сега чакам да мине годината абонамент, за да си го прехвърля на уърдпрес, където ще ми е далеч по-удобно. А блогът е за организация и идеи за по-различни сватби и се надявам някой ден да се разрастне до там, че хората да искат да пиша за техните сватби, както е offbeatbride.com:)))

Идеята ти е много добра. И определено щом ти е и ходи ще има успех. Аз много се радвам на такива сайтове, защото не само хващат много трафик, но и имат силно влияние в социалните мрежи. Достатъчно е да се поставят шер бутончета насам-натам и магията се случва. Естествено, ако потребителите намерят контента за интересен и приятен. ;)

Ето някое друго предложение за дизайн на такъв тип блог:

wp.themecss.com/Photo

demo.template.my.id/photography

masonthemes.com/phtgrphy

pixelgrade.com/demos/themes/?product=lens

Цветовете могат да се променят. И е важно да ти кажа, че за чуждия пазар ще е по-добре да прави такъв тип сайт. Има интеграция на модул за езици, което значи, че ако разбираш от няколко, ще обхванеш този пазар със сигурност. :)
 
От: БГ мама се била разцепила???

Мами, добро утро! След дълго умуване по вашето присъствие искам да ви помоля нещо - раждайте деца! Бъдещето на нацията лежи на вашите бедра, ХОРА НИ ТРЯБВАТ, ХОРА!!! Икономиката е във вашите ръце, произвеждайте малки човеци, колкото се може повече.

Благодаря ви! Айде лек ден :twisted:

А кой ще ги възпитава тези деца?

Аз искам да знам кой ще ги възпитава тези деца и започвам да правя наред /почти професионалсит съм/!
Моля кандидатки от бг мама да не се записват за ред, няма начин в близките 20 години да ме заинтересуват.
Аз съм против раждането, но подкрепям правенето! 8)
 
От: От: БГ мама се била разцепила???

Ако ще правите конкурс Мис Булмама, предлагам да сме жури! Не за друго, а защото ще сме безпристрастни
cool.gif

5505a.jpg

PLIZZZZZZZZZZZZZ SHUT MEEEEEEEEEEE!@!!!!q@#@#$@

Al_Bundy_Gun_To_Head.jpg

26494.jpg

0623_aafe.jpegno-maam.jpg


please%u00252Bshoot%u00252Bme.jpg
 
От: БГ мама се била разцепила???

Да, бе, по-скоро сме някакви патки/овце/домакини по чехли, които не знаят какво и как да го направят, та да дойдат "да ни оправят". Някои от потребителите там се държаха прилично, но повечето демонстрираха пренебрежително превъзходство от "висотата" на първичните полови белези.

Бг мами, искам да ви кажа следното - К*Р ЗА ФЕМИНИЗМА!! Ние тука не делим хората според пола, а според това, което могат да правят. Това, че има хора, които тролят и вие се засягате значи просто, че не можете да носите на майтап. Значи сте едни скучни и сиви мами (тия които се засягат). Пу!
 
От: БГ мама се била разцепила???

Бг мами, искам да ви кажа следното - К*Р ЗА ФЕМИНИЗМА!! Ние тука не делим хората според пола, а според това, което могат да правят. Това, че има хора, които тролят и вие се засягате значи просто, че не можете да носите на майтап. Значи сте едни скучни и сиви мами (тия които се засягат). Пу!

И аз го мернах същото и леко с нотка на завист и комплекс ми зазвуча...

+ 1 от мен @redrum
 

Горе