БГ мама се била разцепила???

От: Re: От: БГ мама се била разцепила???

не е петъчна :) тук няма хейт, агресия, усмиване и странни бизнес предложения - ами се получи интересна симбиоза между две теми в два форума :) Надявам се накрая за всички да е по-полезно това :)

ооо...да....дори се заговори за появата на булпредприемач октомври-ноември....
 
Re: От: БГ мама се била разцепила???

А ако е от *буля*? :)

Добър вечер.

Добър вечер :) Ами не съм напълно сигурен (понеже не съм правист )

Nо съществува фирма bultrade както и сайт bultrader има платформа за търговия с акции BG Trader на Benchmark и отделно има Trader.bg и не са се хванали за гушите в съда обаче нямам право да давам правни съвети и като се изказвам по такива теми трябва да го пиша, намерете във вашия форум някоя мама адвокат или със такъв съпруг и да се провери официално...
 
От: От: БГ мама се била разцепила???

Аве и ти си един писател...

Това с писателството е минало бешело, както се казва! :mad: Вече съм заклет преводач и ми се разгони фамилията от работа. :cry: Затова с иронична горчивина ви завиждам на волната приказка. :rolleyes: Вече дори сънувам на инглиш. Мъкааа. :cry:
 
От: БГ мама се била разцепила???

От малък ги заобикалям отдалеч.
Много ме товари толкова целулит и битови драми на едно място.
Даже не знаем как са се променили като дизайн.


Но този коментар е верен:
45.
fen
(анонимен)
29 януари 2014,
22:44
отговори
БГ мама е яка работа можеш да научиш всичко от минет до атомна бомба
 
  • Like
Реакции: fifi
Re: От: Re: От: БГ мама се била разцепила???

ооо...да....дори се заговори за появата на булпредприемач октомври-ноември....

Трябва много на бързо да станат неща за октомври ноември... ама тогава вече ще трябва за кръстници вълшебници да се изберат модераторите и от двата форума :D предполагам в нашия ще искат да ни видят снимките (компромати) на мен и блинки от кръщането :D
 
Да, ще полеем новото рожбе. :) На слизане от Драгалевци след отпразнуването на 1 милионния пост. :)

А по темата - ако запазената марка е бг мама, а не бул мама, няма какво да гонят. И аз не съм правист, не давам съвети, разсъждавам на глас и споделям това, което съм чувал.

То първо трябва да се разбере какво обвинения ще повдигнат, защото няма това е като онова. Има патент или запазена марка за точна марка. Но си е за консултация. И само за протокола, ще се съглася с другите мнения, че остава и това да направят и направо ви оправят бизнеса на 100%. :)
 
От: БГ мама се била разцепила???

Булпредприемач, интересно. Дано обаче не стане буламач :shock:
 
От: БГ мама се била разцепила???

redrum, добре че сме ние, че да ви освежим темата тази вечер... 4 стр. за няколко часа...
неподобаващо.... жалко..
 
при нас страниците са по 20 поста не по 10 :) така че 8 ваши страници :) но не сме такива машини :) при вас днес има 3000+ нови поста :) на нас днес ни е втория най-изписан ден със около 670 поста някъде, но пък офтопика ни е 12% само от форума засега :)

а относно съвместно име на мен добре ми звучи predprie-mamma :)
 
От: БГ мама се била разцепила???

@stoineff
Нещо не знам дали ми се е получи с ЛС-то може да ме откриете на ЛС тук, дано да си спомня паролата, след кашата в главата ми, още по сигурно на bul-mamma на ЛС няма как да не ме намерите там. Лека нощ Ви желая.
 
От: БГ мама се била разцепила???

:shock:

За първи път виждам подобна тема!

11 страници иронично представяне на мамите като клюкарки от големите предприемачи - по КЛЮКАРСКИ НАЧИН. :twisted: 8)

В същото време всяка страница с иронии е разцепена от някой друг дружелюбен администраторски коментар.

Които пък мнения са разцепени от защитни коментари от мамите, които пък са разцепени от дружелюбни коментари от админите на другия форум.

:lol:

Въй, въй, въй!!! По-зле сте и от тийнейджъри плюещи враговете на One Direction (повярвайте ми там ситуацията е много сериозна).

Яко се е получило. Add-вам се да следя.

П.П.: Някоя от мамите беше писала за монетизирането на бг-мама. Само да попитам - наясно ли е с нужните разходи за поддръжка на един подобен голям форум като бг-мама, както и другите разходи свързани със фирма и т.н., щото това си е част от фирма. Звучи банално, но цифрите със сигурност са големички. Това го казвам само като "вметка" - проучете и ще разберете, защото ако форума Ви се развие и вие няма да имате друг избор, освен да го монетизирате, за да покриете разходите по поддръжката, примерно... Само отбелязвам. :)

А иначе за дизайна на бг-мама - влизах веднъж преди няколко години (5-6)? Не помня точно колко, визията беше що годе добре - влязох миналата година - беше гадна.

Влязох за 3-ти път преди малко - още по-зле. :X

Новият сайт също е грозен, но поне е с лесна навигация, което определено кара хората да предпочитат него. :)

П.П.: Иначе си имаше някои интересни и полезни теми във форума.

П.П.2: Един въпрос за бг-мама понеже не ми е много ясно. Щом не са се толерирали линковете и рекламите - защо тогава постоянно се пускаха реклами към сайтовете за колективно пазаруване под формата на въпроси?
 
От: БГ мама се била разцепила???

@fifi, БгМама е много далеч тази утопична система, която описа и разходите, които трябва да се покриват. Тук иде реч за сериозни сериозни печалби от реклама, като за български сайт :)
А това разцепване ще им бръкне дълбоко в джоба, затова и са толкова ядосани.

Честит ви нов форум, отцепници :)
 
От: Re: БГ мама се била разцепила???

при нас страниците са по 20 поста не по 10 :) така че 8 ваши страници :) но не сме такива машини :) при вас днес има 3000+ нови поста :) на нас днес ни е втория най-изписан ден със около 670 поста някъде, но пък офтопика ни е 12% само от форума засега :)

а относно съвместно име на мен добре ми звучи predprie-mamma :)

Това са офф-топик статистиките не трябваше да го казваш, въпреки че съм убеден, бе в положителен аспект. Ама си е чиста проба автогол, защото в женски форум офф-топик няма - всичко е само ОН-топик. :D
Ти жена да говори не по съществена тема и да си го признава срещал ли си? :D
 
От: БГ мама се била разцепила???

Мами, добро утро! След дълго умуване по вашето присъствие искам да ви помоля нещо - раждайте деца! Бъдещето на нацията лежи на вашите бедра, ХОРА НИ ТРЯБВАТ, ХОРА!!! Икономиката е във вашите ръце, произвеждайте малки човеци, колкото се може повече.

Благодаря ви! Айде лек ден :twisted:
 
От: БГ мама се била разцепила???

Мами, добро утро! След дълго умуване по вашето присъствие искам да ви помоля нещо - раждайте деца! Бъдещето на нацията лежи на вашите бедра, ХОРА НИ ТРЯБВАТ, ХОРА!!! Икономиката е във вашите ръце, произвеждайте малки човеци, колкото се може повече.

Благодаря ви! Айде лек ден :twisted:

:lol::lol: Едва ли ти трябват репове ,ама ако мога 10 ще ти дам :lol::lol:
 
От: БГ мама се била разцепила???

Ако ще правите конкурс Мис Булмама, предлагам да сме жури! Не за друго, а защото ще сме безпристрастни
cool.gif
 

Горе