БГ мама се била разцепила???

От: БГ мама се била разцепила???

Касеопея, или там както се нарич, нещо не разбирам що е тая ненавист към това де почти целия форум, го подкрепи и продължава да го прави?

1. Завист, че ти не си била приета така в форума?
2. Завист, че идеята и реализацията не са твои?
3. Завист щото просто аз, не мога така?

Много се нервя, на такива глупости и простотии, радвай се , че не ти по-смъкнах малко самочувствието в форума.

П.П. Другите, посредствени драскачи в темата няма да ги коментирам, че как съм изнервен днес, ще сипя сол на всеки.....

Завист ме тресе яко Пич!

1. Аз бях приета повече от прекрасно и от принцеса. За което съм благодарила на когото е нужно.
2. Каква идея? На отцепничка от друг форум. Нямам нито време нито ми се занимава с женски ... проблеми.
3. Мога много неща, но ти специално никога няма да разбереш.

Със здраве! Има хапчета и билки за нерви! Пробвай, понякога помагат.
А за какво можеш или би ми "ПОСМЪКНАЛ"! (една дума) ми дреме на шишарката.
Със здраве!
 
От: От: БГ мама се била разцепила???

Видях, как и къде си била приета.....

А. епитети, като пич пускай на приятеля си или приятели те си, не и на мен....

Завист ме тресе яко Пич!

1. Аз бях приета повече от прекрасно и от принцеса. За което съм благодарила на когото е нужно.
2. Каква идея? На отцепничка от друг форум. Нямам нито време нито ми се занимава с женски ... проблеми.
3. Мога много неща, но ти специално никога няма да разбереш.

Със здраве! Има хапчета и билки за нерви! Пробвай, понякога помагат.
А за какво можеш или би ми "ПОСМЪКНАЛ"! (една дума) ми дреме на шишарката.
Със здраве!
 
От: БГ мама се била разцепила???

Очевидно си чувствителен на обръщението "Пич"? Извинявай! Слагам си го в папката "very important losers" :|

Просто винаги има по-зле. Може и да ти хареса някой ден, че в началото съм употребила "Пич", а не ... абе има какво 8)
 
От: БГ мама се била разцепила???

Хора, мисля, че прекалено много се вживяваме и излизаме извън темата. Дайте да не се дърлим за глупости, че скоро може да има и тема "Отцепничките от бг-мамата разцепиха и Предприемача" :lol:
 
От: От: БГ мама се била разцепила???

Показа ли си слиповете сега?

Пък, колкото до мен, има много ама страшно много хляб докато стигнеш а нивото на което съм. Ей те- тука има страшно много хора които да го потвърдят, повервай ми.

Левак... Още малко ще търпя....
Очевидно си чувствителен на обръщението "Пич"? Извинявай! Слагам си го в папката "very important losers" :|

Просто винаги има по-зле. Може и да ти хареса някой ден, че в началото съм употребила "Пич", а не ... абе има какво 8)
 
От: БГ мама се била разцепила???

оффтопик:

Изключително се изкушавам, да ти коментирам снимката на аватара... няма такъв ... да се римува с "пъб", "гълъб" ...
 
От: От: БГ мама се била разцепила???

Касиопея, няма да е зле все пак да последваш собствените си съвети.


Добре. Но все пак виж и оцени кой започна ;) И това ми показва моето Огледало, заради което и така отговарям.
Аз мога и да си мълча като безропотна мама, но все пак само един ... не може да ми развали удоволствието да пиша тук :)
 
От: От: БГ мама се била разцепила???

И, подозирам, че беше достатъчно провикирана от това, което четох. И не знам дали си видяла, но аз лично не страдам от скрупули и дори да не са ми изисквали изрично снимка си постнах такава. Ей така, не от суета, а защото не виждам нищо лошо, хората реално да имат образ и евентуално, ако имат съмнения и мислят да ме "цакат" с външен вид (дали не съм генномодифицирано куче, което може да ползва комп и да пише във форум или обикновен "чип"/програма), поне да имат и основание ... коментирайки конкретно носа ми, цвета на косата, кофти роклята или каквото и да е друго.
Така както ти подходи беше някак ... обидено (да го наречем). Очаквах едва ли не да постнеш каталог или някакъв бук на манекенка, за да пресечеш нежеланото любопитство. А ти? Коментираш очите и вената на някакво лице от аватар. Ми трябва да има реципрочност. Може да не ти харесва примерно да те оценят по външен вид, а по мненията и думите, но тогава и ти не го прави дори и косвено.
Това не са съвети, а приятелското ми все още отношение към теб. Аз също съм тук, защото си прекарвам добре и има свестни хора.
Така че, нека бъдем приятели!
Мир! и просперитет на форумът ВИ!

Айде да си направя реклама :) По принцип на мен ми е през проветривите дупки дали ме мислят за гмо-жувотно, обачееее - направих си блог. Още ме е срам да го показвам, щото нямам много писано, обаче за по-нататък, ако закъсам за трафик, ще си плясна блога в подписа си. Там съм с истинските си имена, че и снимка имам. Тъй че - за репове няма да се покажа, ама за трафик може :))
 
От: От: БГ мама се била разцепила???

Ох! Защо така се изкриви комуникацията ми с теб не знам? Вероятно причината е в мен и с нещо съм те засегнала и те дразня.
Като цяло, не ми е приятно, как интерпретираш отговорите ми и си ги ползваш, за да се показваш като онеправдана или с нещо "по-". Сигурно си млада, хубава, обещаваща.
С няколко думи- не ми харесва тонът ти към мен.
Моля те, да не си отговаряме вече една на друга. Прескачай ме, щом те дразня.
Поздрави. Касио.
 
Re: От: От: БГ мама се била разцепила???

Айде да си направя реклама :) По принцип на мен ми е през проветривите дупки дали ме мислят за гмо-жувотно, обачееее - направих си блог. Още ме е срам да го показвам, щото нямам много писано, обаче за по-нататък, ако закъсам за трафик, ще си плясна блога в подписа си. Там съм с истинските си имена, че и снимка имам. Тъй че - за репове няма да се покажа, ама за трафик може :))

Давай смело. Всеки тук е имал и добри и лоши стартове. Повечето сме тези с лошите стартове. Така, че разберем. :) За какво е блога? Имаш право на 4 линка в подписа, правила на форма. :)
 
От: Re: От: От: БГ мама се била разцепила???

Ами, за писане ми е блогът и за мен :) Няма да го слагам сега, просто се сетих за една ТВ-реклама, където казваха нещо от сорта "Не забравяйте да видите какво ще се случи на ...(еди-коя си дата)". И аз всеки ден тръпнех в очакване да видя какво ще се случи. Даже не си спомням за какво точно беше рекламата, но си спомням за това очакване. Та затова сега се хваля, да има напрежение :) Пък и да видя дали ще ми излезе подписът - на по-старите коментари нямаше нищо и очевидно трябваше да напиша нещо ново :)
 
От: От: БГ мама се била разцепила???

Дай ми КАСИ бира и ще ти пОПЕЯ! :D
Дай ми КАСата с парИте и охО ще те възПЕЯ!

Сигурно си ........., ......., обещаваща.

Абе това Лилето не била на космонавта унуката, а най ми била депутатка! :lol:
Щом Обещава! Да не е от партията на Барек Дудуков? :mad:
Е ако дава тогава и аз ще гласувам за нея с аверите със знак ...две кожени торби и кост и ще я направим дупедатка! :lol:
 
От: БГ мама се била разцепила???

Е, то няма значение каква съм в действителност - важното е, че ще има излъгали се, които ще ми влязат в блога, за да ме видят :D
 
От: От: БГ мама се била разцепила???

Дай ми КАСИ бира и ще ти пОПЕЯ! :D
Дай ми КАСата с парИте и охО ще те възПЕЯ!



Абе това Лилето не била на космонавта унуката, а най ми била депутатка! :lol:
Щом Обещава! Да не е от партията на Барек Дудуков? :mad:
Е ако дава тогава и аз ще гласувам за нея с аверите със знак ...две кожени торби и кост и ще я направим дупедатка! :lol:


оффтопик:

Тук вече сме поне на четвъртата ... мастика :)

Но няма нужда от непредизвикана грубост все пак.
Всеки си избира ник с различна ... символика. Докато не се докаже нещо за роднините на Гагарин, само ще тръпнем в очакване :lol: и ще следим възторжено блогът! Алелуя.
 
Re: От: БГ мама се била разцепила???

Е, то няма значение каква съм в действителност - важното е, че ще има излъгали се, които ще ми влязат в блога, за да ме видят :D

Да, някои на това разчитаме. Да се видим, да се опознаем. :) Айде, айде, пожелавам ти много трафик. Не бъди скромна, скоро да не си просим линкове от блога ти. :)
 
От: БГ мама се била разцепила???

Е, то няма значение каква съм в действителност - важното е, че ще има излъгали се, които ще ми влязат в блога, за да ме видят :D

Аз обещавам да не съм от тях. (не че ти е през проветривите дупки, но все пак да отбележа, да не се притесниш от прекален наплив)

Като загубя интерес е завинаги. Дори да се предлагат животоспасяващи мантри за Рак!

Това го пиша, за да те тренирам, да ми прескачаш мненията 8)
 
От: Re: От: БГ мама се била разцепила???

Да, някои на това разчитаме. Да се видим, да се опознаем. :) Айде, айде, пожелавам ти много трафик. Не бъди скромна, скоро да не си просим линкове от блога ти. :)

Кхъ кхъ, разбрах, че си го виждал вече :) Май само някои ще тръпнат в очакване :)
 
От: БГ мама се била разцепила???

Ти, пак ли се незадоволен бре ***?

Аз обещавам да не съм от тях. (не че ти е през проветривите дупки, но все пак да отбележа, да не се притесниш от прекален наплив)

Като загубя интерес е завинаги. Дори да се предлагат животоспасяващи мантри за Рак!

Това го пиша, за да те тренирам, да ми прескачаш мненията 8)
 
Последно редактирано от модератор:
От: БГ мама се била разцепила???

Аз мога и да прескачам мнения, но принципно предпочитам, ако някой има излишна отрицателна енергия, да си я изкарва в офф-топика, вместо в по-важни за мен теми :)
 

Горе