БГ мама се била разцепила???

От: БГ мама се била разцепила???

Е, то няма значение каква съм в действителност - важното е, че ще има излъгали се, които ще ми влязат в блога, за да ме видят :D

Лили, дали случайно знаеш кои разчитат на външния си вид? Това ли е "Алтернативата"? Без да правя намеци и никаква връзка, си спомних как някой беше казал
"Нов бардак със стари ......" ( само циганите довършват песни и цитати :D ). Това защо го казах, ....момент да си допия петата мастичка, че е настинала нещо.

Сега малко сериозно - Вие какво правите когато видите една много голяма локва с много кал и тиня вече? Нали не викате общината да я пресуши? Аз поне не, но с удоволствие сосно плюя в нея. Затова няма да кажа модераторите да затрият тази тема, не няма да го кажа, кой съм аз че да го казвам. Но ми прилича на една особено голяма локва и вече знам какво ще правя в нея. Наздраве! :lol:
 
От: БГ мама се била разцепила???

Ами, penman, аз специално не разчитам на външния си вид... И затова ми става много смешно от мнения как едва ли не трябвало да си постна снимка в Предприемача, за да докажа или опровергая нещо си, че иначе не било честно. То как да не се изкодоша по темата :)

Не плюя на публични места - това сериозно :)
 
От: БГ мама се била разцепила???

Аз мога и да прескачам мнения, но принципно предпочитам, ако някой има излишна отрицателна енергия, да си я изкарва в офф-топика, вместо в по-важни за мен теми :)

Ха! Що реши, че ми е вповече отрицателната енергия? От къде да я взема? Няма. Поскъпна.
Покажи, че можеш. А тук сякаш е точно раздела за "оффтопик" или ти визираш Алтернативата?
Но опитът е хубаво нещо, защото всеки може да прескача в неважните му теми, но пък във "важните" се става ...сержант поне.
 
От: БГ мама се била разцепила???

:D:D:D
Ти, сериозно ли?

Я, да те видим Ти какво можеш, пък после съди другуите.... абе това админите спят.....

Покажи, че можеш.
 
От: БГ мама се била разцепила???

:D:D:D
Ти, сериозно ли?

Я, да те видим Ти какво можеш, пък после съди другите.... абе това админите спят.....

Няма как реално да ти покажа какво мога, но ако ти го напиша ще е малко неудобно и не за този форум. Още повече, да не те подтисна, че ти не го/ги можеш.
За това по-добре не изваждай от контекст думите ми (ако схващаш какво е това, което ти пиша) и си пиши в Новия бардак :) Там ще те оценят по достойнство, сигурна съм!
 
От: БГ мама се била разцепила???

Ха! Що реши, че ми е вповече отрицателната енергия? От къде да я взема? Няма. Поскъпна.
Покажи, че можеш. А тук сякаш е точно раздела за "оффтопик" или ти визираш Алтернативата?
Но опитът е хубаво нещо, защото всеки може да прескача в неважните му теми, но пък във "важните" се става ...сержант поне.


Да не кажеш, че ти прескачам мненията. Не съм решила, че само на теб отрицателната енергия ти е в повече. На повечето хора им се случва понякога - и аз нещо съм се била чалдисала снощи.
В този раздел, в който сме в момента, е видно, че е създаден с ясното съзнание, че както при една придошла река, която няма как да пресъхне, се отбива течението, за да не наводни хорските къщи, примерно, така и във всеки форум трябва да има място за губене на време и на отрицателна енергия. Пък и всеки ще знае, че ако влезе там, ще е с ясното съзнание, че е, за да се разнообрази и да изгуби малко време.

Разбира се, че във важните за мен теми ще съм от генерал нагоре. Както и всеки от останалите, за които дадена тема е важна. Извинявай, ама човек си е пуснал тема за извършване на някаква услуга, за работа, и идва някой не само неадекватен, но и зловреден, че и безполезен за темата и почва да спами. Айде, един път да се случи, объркал се е човекът, но системно не върви. В същото време ще влязат още петима, които могат да свършат работа, но нямат излишно време за губене, обаче като видят всичкия този спам, ще им се отще да четат и да разберат, че могат и имат желанието да свършат тази работа. Ясно е кои коментатори и участници в темата са по-важни в такива случаи.

Реално, щом няма как да покажеш какво можеш тук и услугите и възможностите ти са неподходящи за представяне в портфолио, да речем, наистина е много странно чий го дириш в подобен форум.
 
От: БГ мама се била разцепила???

Ама контент генераторите са тия мами - 33 страници с напълно уникален и абсолютно безполезен брътвеж. Мамита, респект.
 
Re: От: БГ мама се била разцепила???

Ама контент генераторите са тия мами - 33 страници с напълно уникален и абсолютно безполезен брътвеж. Мамита, респект.

Има и интересни неща. Определено. ;) Актуалните теми с полезна информация си се пълнят по-често то безсмислените. Но и много постове са от типа на две-три думи и нищо конкретно. Но това е от самите потребители. Иначе пълненето на съдържание е на лице, скоро ще ударят (bul mamata) 100 000 поста, което не е никак малко. :)
 
От: Re: От: БГ мама се била разцепила???

Има и интересни неща. Определено. ;) Актуалните теми с полезна информация си се пълнят по-често то безсмислените. Но и много постове са от типа на две-три думи и нищо конкретно. Но това е от самите потребители. Иначе пълненето на съдържание е на лице, скоро ще ударят (bul mamata) 100 000 поста, което не е никак малко. :)

Бе то аз разгледах последните няколко страници и ми се разместиха чакрите... Иначе ми събират очите със скоростта си. А не дай боже да стане разпра... Тия жени работа нямат ли? Или мъже? Тръпки ме побиват....
 
Re: От: Re: От: БГ мама се била разцепила???

Бе то аз разгледах последните няколко страници и ми се разместиха чакрите... Иначе ми събират очите със скоростта си. А не дай боже да стане разпра... Тия жени работа нямат ли? Или мъже? Тръпки ме побиват....

Да, машини са, спор няма. :) Аз като гледам как се пълнят самите теми. Гледаш тема, отваряш на следващия ден тема от 10 страници. Някъде си говорят двама един на друг, после гледаш някой добър съвет, трети дават примери и цитати. Като цяло е доста силно, но и в същото време човек да откачи. Но точно това привлича и другите хора - успяват поне някой пост да ми грабен вниманието.

Представи си (примерът да не се чете от деца), че някой не може да си залепи надуваемата кукла. Седи и търси в нета, а това, което търси определено не може да пита на улицата или в компания, та намира темата - и гледа, че някой е решил проблема като е отишъл с хартиен плик на главата на вулканизатор. Ето, проблем - решение. И в един момент се сеща, че тук може да получи и друга информация. :)
 
От: БГ мама се била разцепила???

Айде мерси от такова решение! Да ми се увреди психиката само от ровене, крепен от надежда, че някой може би ако са му се подредили планетите в правилна конфигурация и е отговорил по темата. Няма нужда!
Мега неоринтирана история е заради подписи с картинки (wtf?!)/gif-ве и прочие мигащи/бляскащи/святкащи чудеса, които те принуждаваш да скролваш като луд, което може да ти докара и артрит на показалеца...

За чий са ми контент генератори, като над 90% е абсолютна плява?!

За да не кажете, че съм голословен само вижте темата за логото им: Тема: Конкурс за лого на Алтернативата (Прочетена 3551 пъти), 13 страници, от които има 5-7 предложения по темата, а другото е:

Шегичка. :mrgreen:
- 2-3 мнения

следват поне 5 само с емотикон (отново wtf?!)
Аз седем логота направих, но ще чакам и ще мисля дали да ги пускам. Много стилни ги докарах, само едно е с розова овца. :mrgreen:

следва лавина на снимки на овце в различни ситуации...Всичко това е само в първите 2-3 страници.
 
От: БГ мама се била разцепила???

А аз да попитам кога ще имаме бутон "не показвай повече тази тема в Какво Ново?" :oops:

Отиваш в "Контролен панел" --> Там виждаш в кои теми си писал. --> слагаш човка на темата, за която не искаш да получаваш известия -->
Долу вдясно има бутон "Избрани теми"--> Маркираш кръгчето на "Изтрий подписката" и вече не поглеждаш в темата.
В "Какво Ново" няма да се показва, ако е заключена или няма нищо ново, т.е. никой не пише в нея...
 
От: БГ мама се била разцепила???

Те не генерират контент - спинват го в големи количества. :)

П.П.: Сигурна съм, че баунс рейта на бг мама и бул мама е по-голям, отколкото на всеки друг сайт.... просто, защото трябва време, за да свържеш разговор между двама от една тема, имайки предвид, че един говори за едно, друг за друго и т.н. :lol: :)

P.S. Преувеличавам малко де. :)
 
От: БГ мама се била разцепила???

Е, то само аз и още двама-трима, дето си оставяме комповете включени и постоянно логнати по 20 часа в денонощието, решаваме проблема с баунс рейта.
 
От: БГ мама се била разцепила???

Не знам колко овце и постинги в минута постват, но модерацията ще им затрие главата. Като рефери на селски мач са. Реферът нов и некомпенентен, изтърва мача и после се чуди защо футболистите му скачат на главата. Извинете за аналогията, да не се обиди сега някой на произход, но имам близки връзки с професионален рефер и термина "селски мач" от там го знам. Бул-мамма е точно това в момента.
В алтернативата постигнаха това, което в много по-слаба степен се получи в другата мама. Ако в старата мама само извъртаха истината за да има обща угодия, тук истината се извърта на 180 градуса за да се угоди на някоя истерясала модераторка. Няма такова модериране просто. Както и да е. Всеки има право да се самопрецаква със скорост обратно пропорционална на умствения му багаж.
 
Какво имаш предвид, защото не съм попадал под ударите на тяхната модерация все още, освен, че учтиво ме помолиха да си редактирам подписа, да не е текстови линк, а просто URL линк, което реално не е голяма драма за мен. Повечето форуми и това не дават. А ти нещо конкретно ли визираш или? Няма как да се угоди на всеки, но модерацията реално се налага при нарушаване на прави, всичко извън това е меко казано прищявка на модераторския екип. Обществото са хората в него и модераторите следват него, а не обратното. Както казах (написах), съобразно правилата на съответното общество.
 
От: От: БГ мама се била разцепила???

Нищо общо с правилата. Правят си буквално каквото искат, според фазите на луната. Няма как да се посочи нищо конкретно, защото трият и местят на поразия и никой не може да им хване края. Всъщност е доста по-дълбоко и ако успееш да се зачетеш в хаотично наредените подфоруми може и да се сетиш. Става дума за нечувана елементарна недалновидност. Всичко е точно като на селски мач, както писах по-горе. Само публиката си е същата и всъщност само на нея се крепи това крехко нещо, но бързо го съсипват. Женските форуми са място, където разни жени си бъбрят. Тези, които се харесват могат да го правят и по ФБ, и по скайп, и по телефона. И всъщност нищо не им коства да го правят. Само че тези с платформите много бързо си мислят, че са им предоставили безплатен терен за парти и даже едва ли не потребителите са им на гости. Еми не е така. Трябва нещо много повече от предоставено място за да задържиш женска аудитория. Не сме чак толкова руси всичките.
 
От: БГ мама се била разцепила???

За това си има лесно решение, да не се включва/ме в такива "общества" :) защото реално, аз го и писах вече нито преди, нито сега има какво да науча.
Ни да готвя, ни да правя атомна бомба. Мога да се информирам от други места.
Всичко останало, т.е. контингент или "контент" е от скучаещи и навик. Това за мен е натоварващо.
Някакви непознати по много да ми идват в кварталното кафе за щяло и нещяло- не мерси.
Наистина да си обърнат внимание на децата, които имат, на мъжете, които все още ги задържат и на ... външния си вид, ако държат на него.
Останалото е по-зле от секта.
Или форум на анонимните алкохолици.
Каква е разликата? Че на едно безобидно мнение могат да ти отговорят 100 жени??? Не, мерси!

п.п. Но очевидно вие сте от врагините на техния форум. И неправилно сте решили срещу Гагарин да се изправите. Ако нямате совалка конструирана от Айрънмен и търпение придобито от д-р Хаус и Йода. Успех!

п.п.2 А пък съвсем от десета гледна точка тарторката и лидерка на амазонките с ник (забележете) УФСЪ!- това не знам колко изпразнен от въображение трябва да си, да се наречеш така, баси!- дори да е съкращение на Уникално Ферментирал СЪсел, пак е тъпо!
 

Горе