БГ мама се била разцепила???

От: БГ мама се била разцепила???

Спрете искането за потвърждение на рега. Когато се регистрираш във форум, обикновено е за да пишеш в него.
Т.е. потвърждение по мейл не ви трябва.
 
От: БГ мама се била разцепила???

Има ограничение - трябва да направиш 10 мнения и ще може да пращаш ЛС, тогава и грешката ще изчезне...

Понеже не мога да пусна ЛС на който и да е. Пляскам съобщението тук

Има един warning, когато се изпраща ЛС има и скриншот, ама не мога да пусна линка.
Код:
Warning: trim() expects parameter 1 to be string, array given in ..../private.php(1307) : eval()'d code on line 23

prikachi.com/images.php?images/117/7012117k.png
 
От: От: От: БГ мама се била разцепила???

Лили, какво разбираш под подривна дейност? Това, което вие ли правите? Отцепвате се от някакъв форум с определена насоченост и копирате всичко от него (това, което смятате за добро) почти едно към едно и най-вече се стремите да засмучете същата аудитория - ти кажи как се нарича този процес, но бъди честна и справедлива? За разлика от теб, аз нямам нищо общо с космоса, прекалено съм на земята и дори имам запазено място под нея, но все пак "не ям доматите с колците", колкото и да е модерно напоследък! :lol:



Фифи, никога не съм гледал на жените като на инкубатори, независимо, че в краткият си, но съдържателен живот се е случвало определени жени да ми приписват роли
на "портфейл", "бик", "шут" , "добро приятелче" и т.н. Когато срещнах жена, която погледна съвсем равностойно на мен, й предложих брак, а другите вече са ми през
"нали се сещаш"? Сама забележи, че форума се казва бг Мамма, новия също съдържа думата "мама". Значи самите участници акцентират върху това си качество, което няма да се лъжем, често им дава редица предимства в обществото. Да си бяха кръстили форума "за жената" или "жената днес".:roll:

Пошегувах се за подривната дейност :) Всеки има право да си създаде собствен сайт или форум :)

Държа да отбележа, че аз съм обикновен потребител, както и тук. Нямам нищо общо с администрацията в bul-mamma. Ако с нещо мога да съм полезна, ще се радвам, но е това в общи линии.

Ще коментирам това, което съм потъмнила, защото то е много важно. Относно копирането - значи, това, че Минка е отделила страшно много от личното си време безвъзмездно, понякога и в продължение на години, за да пише по някаква тема във някакъв форум (в чиито условия пише, че отговорност за съдържанието на темите и коментарите носят единствено техните автори), систематизирала е собствените си знания, изготвила е библиотека и т.н., значи ли, че Минка е крадла, ако използва нещата, които е създала сама и в друг форум? Естествено, че с течение на времето, въпросната тема, ще бъде обогатявана с нова информация, ще заживее собствен живот, както се казва, и ще започне да се различава от първоначалното й пускане на друго място в интернет. Да, неприятно е, че Гугъл ще го отчита като копирано/дублирано съдържание, което е във вреда на новосъздадения форум. Ако имате някакво решение по този проблем, помагайте. Не съм сигурна, че ще стане само с пренаписване на началния пост. Добавете и факта, че Минките са много, темите - също и картинката се усложнява.
 
Понеже не мога да пусна ЛС на който и да е. Пляскам съобщението тук

Има един warning, когато се изпраща ЛС има и скриншот, ама не мога да пусна линка.
Код:
Warning: trim() expects parameter 1 to be string, array given in ..../private.php(1307) : eval()'d code on line 23

prikachi.com/images.php?images/117/7012117k.png
Да, това ще го погледнем защо така дава ерорче.

@УФСЪ, има ли някакви рестрикции за нови потребители, защото вчера писах статия, която не се е публикувала? Подлежат ли на одобрение или просто нещо съм уцелил кофти момент. Жалко, беше добра статия. :)
 
От: БГ мама се била разцепила???

Blinky, няма рестрикции за нови потребители. Нещо техническо е станало. Не я ли пазиш някъде?
 
От: От: От: От: БГ мама се била разцепила???

За да стане уникалното съдържание повече от копираното, отговорът е елементарен - флууд, а вие това го можете :)

Пошегувах се за подривната дейност :) Всеки има право да си създаде собствен сайт или форум :)

Държа да отбележа, че аз съм обикновен потребител, както и тук. Нямам нищо общо с администрацията в bul-mamma. Ако с нещо мога да съм полезна, ще се радвам, но е това в общи линии.

Ще коментирам това, което съм потъмнила, защото то е много важно. Относно копирането - значи, това, че Минка е отделила страшно много от личното си време безвъзмездно, понякога и в продължение на години, за да пише по някаква тема във някакъв форум (в чиито условия пише, че отговорност за съдържанието на темите и коментарите носят единствено техните автори), систематизирала е собствените си знания, изготвила е библиотека и т.н., значи ли, че Минка е крадла, ако използва нещата, които е създала сама и в друг форум? Естествено, че с течение на времето, въпросната тема, ще бъде обогатявана с нова информация, ще заживее собствен живот, както се казва, и ще започне да се различава от първоначалното й пускане на друго място в интернет. Да, неприятно е, че Гугъл ще го отчита като копирано/дублирано съдържание, което е във вреда на новосъздадения форум. Ако имате някакво решение по този проблем, помагайте. Не съм сигурна, че ще стане само с пренаписване на началния пост. Добавете и факта, че Минките са много, темите - също и картинката се усложнява.
 
Blinky, няма рестрикции за нови потребители. Нещо техническо е станало. Не я ли пазиш някъде?

За съжаление, не. Не я пазя. Мислех, че след като е там, си е там. :) Еее, здраве да е. :) Нищо. Скоро ще намеря време да пусна друга тема. :)

Мерси за съпота тук.
 
От: БГ мама се била разцепила???

Редактирам, вече всичко е ок, рестартирах браузъра.
 
Последно редактирано:
От: БГ мама се била разцепила???

Малко да изпреваря събитията:)

Добавете си сайта в GOOGLE WMT и си добавете 2-3 линка от авторитетни сайтове. Примерно този и този. Оправете си и мета таговете на идекса, защото в момента не са добре. На първо време това е достатъчно да почнете да излизате по домейна поне.

Много е важно да излизате по домейна, защото много потребители си мислят, че щом сайта го няма в гугъл, значи го няма никъде:)




Погледнете тук: https://www.google.com/webhp?sourceid=chrome-instant&ion=1&ie=UTF-8#q=site:bul-mamma.com
Има много малко индексирани страници. Около 1200, което изключително малко. УФСЪ питай предприемачите за съвет!
 
Редактирам, вече всичко е ок, рестартирах браузъра.

Тъкмо това щях да ти пиша, да си изтриеш кашето от браузъра. Явно е има временен проблем, който браузъра ти е "запаметил" :)

Добре дошла при нас и приятен престой тук. Може да пускаш от време на време някое друго мнение, а ако искаш и някой друг лев да изкараш от Интернет, тук също е мястото. :)
 
От: БГ мама се била разцепила???

(Гова не е Гея.)

Извинявам се за грешката в такъв случай :|
Заблудих се, защото тя ми измисли тази титла, която даже се опитах да си сложа като лична в "краварника", но с новата визия нещо не ми се получи :mrgreen:
 
От: БГ мама се била разцепила???

И на Фейсбук ми смениха толкова пъти дизайна,ама не се разцепи:shock:
 
Re: От: БГ мама се била разцепила???

Понеже не мога да пусна ЛС на който и да е. Пляскам съобщението тук

Има един warning, когато се изпраща ЛС има и скриншот, ама не мога да пусна линка.
Код:
Warning: trim() expects parameter 1 to be string, array given in ..../private.php(1307) : eval()'d code on line 23

prikachi.com/images.php?images/117/7012117k.png

Има ограничение - трябва да направиш 10 мнения и ще може да пращаш ЛС, тогава и грешката ще изчезне...

На 6 поста е ограниченито за писане на ЛС, плъгина който контролира това пак се е бъгнал... ще го погледна след като си изпия кафето

девелопъра на плъгина го позаряза преди две версии и всеки го кърпи сам колкото може :) важното е че си върши работата защото и това не правеше след последния ъпдеит...:oops:

иначе да кажа гледам на скрииншота липсват банерите, хубаво се ползва адблок ама с него с изпускат готините оферти :) нарочно гледам въртя оферти за домейни за по два три долара, и хубави впси от по $5 за 512 рам в банерите :) кой видял видял
 
Последно редактирано от модератор:
Адблокърът не е никаква опция, защото утре ще се завърти някоя кампания на форума ви и тези които не са много чести потребители и не следят всички теми, ще я пропуснат. ;) За това, не е хубава опция. Естествено, говорим за форум с минимална реклама, а не мигащ банер и в него форум. :) Хаххаха. :)
 
От: БГ мама се била разцепила???

Вече си излизате на първо място с домейна, което стана доста бързо всъщност, но все пак доста силно рамо ви удариха всички... Сега спешно си оправете мета таговете, че гугъл хваща разни работи от съдържанието, слага за дескрипшън и се получава доста странно, да не кажа грозно.:)
 
Re: От: БГ мама се била разцепила???

Вече си излизате на първо място с домейна, което стана доста бързо всъщност, но все пак доста силно рамо ви удариха всички... Сега спешно си оправете мета таговете, че гугъл хваща разни работи от съдържанието, слага за дескрипшън и се получава доста странно, да не кажа грозно.:)

май им трябва някакъв плъгин обаче понеже SMF скритпа ако ползваш дефултните полета за киурди слагаше еднин и същи навсякъде, за дескрипшъните също мисля слагаше категориите на всички теми

и роботс файла трябваше да се барне има някакъв специфичен с Rocksatedy венднъж човъркахме един такъв за негов форум
 
От: БГ мама се била разцепила???

Теглят Optimus Brave мода - перфектен е + ще им дам готов robots.txt (че дефолтнатия ще ви затрие :D, но Coolice му видя сметката ) и сте готови. Пишете ми лс или в темата, ако имате нужда от настройки, че който не се е занимавал е главоблъсканица, докато се орентира в тая стара, но за сметка на това добра безплатна система ;) Също така, ако искате, ще ви дам и още полезни съвети как да се превърне SMF от това дърво, което е в базов вариант, в добър за потребителите форум.

П.П. Виждам, че сте на 2.0.6, което не е зле да се ъпдейтне до 2.0.7, щото имаше проблем с логването. А именно първото въвеждане на паролата не се отчита (дори да е вярно), чак на втория опит влиза потребителят.

+ Мисля, че е задължително да си сложиш SA Facebook модула - т.е. да се логва/регистрира с фейсбук потребителя. За мамински форум е must have 100%
 
От: От: От: От: БГ мама се била разцепила???

Пошегувах се за подривната дейност :) Всеки има право да си създаде собствен сайт или форум :)

Държа да отбележа, че аз съм обикновен потребител, както и тук. Нямам нищо общо с администрацията в bul-mamma. Ако с нещо мога да съм полезна, ще се радвам, но е това в общи линии.

Ще коментирам това, което съм потъмнила, защото то е много важно. Относно копирането - значи, това, че Минка е отделила страшно много от личното си време безвъзмездно, понякога и в продължение на години, за да пише по някаква тема във някакъв форум (в чиито условия пише, че отговорност за съдържанието на темите и коментарите носят единствено техните автори), систематизирала е собствените си знания, изготвила е библиотека и т.н., значи ли, че Минка е крадла, ако използва нещата, които е създала сама и в друг форум? Естествено, че с течение на времето, въпросната тема, ще бъде обогатявана с нова информация, ще заживее собствен живот, както се казва, и ще започне да се различава от първоначалното й пускане на друго място в интернет. Да, неприятно е, че Гугъл ще го отчита като копирано/дублирано съдържание, което е във вреда на новосъздадения форум. Ако имате някакво решение по този проблем, помагайте. Не съм сигурна, че ще стане само с пренаписване на началния пост. Добавете и факта, че Минките са много, темите - също и картинката се усложнява.

Поздравления, Лили! :) Харесва ми как разсъждаваш! Вероятно ще имате нужда от уникални авторски статии на различни тематики в недалечно бъдеще? С удоволствие ще ви напиша нещо на прилична цена и без да имам претенции за авторско право. Ще задоволя всеки ваш каприз - елегантно, с изискан вкус, без скандали и гъделичкащо приятно. :roll::lol:
 
От: БГ мама се била разцепила???

Забаван, и той съобщи за Разцепването Bg-mama vs Bul-mama.

Пуснал съм и едно линкче към бул мамите, другите мами не ма кефят толкова, а и нали сме приятели тука предприемачите и те :p
 
От: БГ мама се била разцепила???

Влизам в новите мамита гледам половината предприемач там :lol: Кво ще правим, от както фейс и гоогле ми показаха среден пръст ще взема да стана домакиня :lol:
 

Горе