БЛАГОДАРЯ

V.Andreev

Well-Known Member
Здравейте Колеги,

Искам да кажа едно голямо БЛАГОДАРЯ на всеки който ми е помогнал, на всеки с който сме вършили работа, на админите на този форум и на всички хора който отделиха време за да помогнат, за да споделят нещо ново, нещо което са сметнали за ценно БЛАГОДАРЯ ВИ
 
От: БЛАГОДАРЯ

Гледах по новините, че днес било международен ден на думата "благодаря". Скоро щяло да има и ден на "снега". Сигурно има и ден на "предприемача" ама не го знам :wink:
Благодаря на всички и наздраве за празниците и поводите :beer:
 
От: БЛАГОДАРЯ

:) Съвпадение, не я пуснах заради него :) а защото просто от много време трябваше да го направя!
 
От: БЛАГОДАРЯ

:) Съвпадение, не я пуснах заради него :) а защото просто от много време трябваше да го направя!
Добро съвпадение, пусни си едно тото :rolleyes:
[video=youtube;PxMgycZbegU]https://www.youtube.com/watch?v=PxMgycZbegU[/video]
 
От: БЛАГОДАРЯ

Поздравявам V.Andreev за темата, той е първият човек от този форум, с който се свързах, ползвах услугите му и помощта му. Това беше преди 5 години, благодаря приятел!

Поздрав и към всички момчета тука, с които бачкахме и все още бачкаме и сме всеки ден на скайп и решаваме проблемите и прайм парите. Респект братя, голям респект към вас!
 
От: БЛАГОДАРЯ

Тези виртуални благодарствения са доста безсмислени. Нямаше да ми направи впечатление ако ги бях прочел във фейсбоклук
 
От: БЛАГОДАРЯ

Дано не е нагло да ползвам чужда тема, но и аз искам да благодаря на всеки, който ми е помогнал с нещо в Форума!
Евала на Андреев за хубавата тема, има адски малко хора в форума, които биха го направили!!!

Успех на всички и бъдете по-добри :D
 
От: БЛАГОДАРЯ

Лелее, толкова ли сте зле, че чак едно "Благодаря" ви прави впечатление? Щом е така положението - никак не сте за завиждане, напротив.

Благодарността е нещо лично, само между конкретните хора, останалото е проява на егоизъм: "Вижте ме кой съм - аз благодаря!", така както и благотворителността: "Вижте ме кой съм - аз давам пари!".
 
От: БЛАГОДАРЯ

Е, то има и прекалено любезни хора, нищо чудно да ти благодари за мнението:wink:
 

Горе