БОКЛУЦИ !

Valentinn

Active Member
Не мога да повярвам, че има такива хора ! По принцип съм много спокоен човек, и се нервирам супер трудно, ама от това направо се разтреперих от гняв. Гледах го само 10 секунди от средата и направо останах потресен !

Предупреждавам: видеото не е за хора със слаби сърца - има насилие на животни:

https://www.facebook.com/photo.php?v=624199444308883&set=vb.228338813894950&type=2&theater

Дано ги намерят тия, и да лежат доживот в затвора.
 
От: БОКЛУЦИ !

Кой ще ги намери и в какъв затвор ще лежат? Същите тия ядат кучета по принцип. Иначе е изродщина, малоумие и психопатщина, спор няма. Аз го изгледах цялото.
 
От: БОКЛУЦИ !

Кой ще ги намери и в какъв затвор ще лежат? Същите тия ядат кучета по принцип. Иначе е изродщина, малоумие и психопатщина, спор няма. Аз го изгледах цялото.

Нямам нервите да го изгледам цялото аз.
А иначе наистина трудно ще ги намерят, но щом в България ония дядо дет влачи кучето си го осъдиха, защо не и тези. Дано им се върне.
 
От: БОКЛУЦИ !

Щом става въпрос за животни не искам и да го отварям.
Убедил съм се, че има много изроди, психари, ненормалници, уруди... по света.
 
От: БОКЛУЦИ !

Клипчето го изгледах цялото много е психарско съветвам жени даже да не си помислят да го пуснат а мъже със слаба психика да не го гледат също !
 
От: БОКЛУЦИ !

На мен друго ми е интересно къде ги намирате тея клипчета???
 
От: БОКЛУЦИ !

Мисля, че над главата ни висят много по-реални проблеми, че да се ядосваме за това как някакви китайки убили кученце. Да, гадно е. Ама честно да ви кажа, рязането на глави от сирийските бунтовници е по-гадно то това. И яденето на сърца. Много изродщини има по тоя свят, това е положението.
 
От: БОКЛУЦИ !

Спрях го на 3-тата секунда и то не щото ще получа инфаркт, ами понеже ще го мисля постоянно. Но от това, което успях да видя за тия секунди също ми дотежа. Такива отвратителни хора не знам как може да има!!!! :Х
 
От: БОКЛУЦИ !

Това се връща. Иначе няма смисъл този свят. На тях утре така ще им го върнат отгоре, че ще разберат за какво иде реч. И ще е с лихвите. Могат да са сигурни.
Абсолютно, тъпкано ще им се върне!
 
От: БОКЛУЦИ !

Бах кви хора имало, чак сега ми зареди клипчето.
А като се сетя, че днес прибрах 3-та котка от улицата чак се чудя луд ли съм
 
От: БОКЛУЦИ !

Бах кви хора имало, чак сега ми зареди клипчето.
А като се сетя, че днес прибрах 3-та котка от улицата чак се чудя луд ли съм

Кво говориш? Аз имам повече котки, отколкото сме хора вкъщи. И що? Щото сърце не ми дава да ги захвърля нанякъде. Та затова сега 5 храня, ама си ги обичам.

Обаче тия са изроди. След онзи филм "Земляни", въобще не искам да гледам подобни клипове. :Х :Х
 
От: БОКЛУЦИ !

Е кажи сега и как ги сдобряваш, мойте ще се избият. Вкъщи е като бойно поле сега. Трябва да следя котките постоянно
Кво говориш? Аз имам повече котки, отколкото сме хора вкъщи. И що? Щото сърце не ми дава да ги захвърля нанякъде. Та затова сега 5 храня, ама си ги обичам.

Обаче тия са изроди. След онзи филм "Земляни", въобще не искам да гледам подобни клипове. :Х :Х
 
От: БОКЛУЦИ !

Еми едното коте го намерих на улицата и се разбраха с другото (което имах отпреди) да живеят под един покрив. :D :D Та това същото е майка на малките 3 котета и покрай нея се разбират и с другото. Най-забавното е, че живеят в хармония с кучето. :D :D Вярно, че от време на време го гонят (което е странно имайки предвид големината му), но по принцип живеят в хармония.

Ако се бият за храна - това си е съвсем нормално. :D :D Моите се тъпкат като кюфтета, но стане ли дума за храна - няма родЪ, братче - сингъл стори... Може оттам да е проблема при теб. :D
 
От: БОКЛУЦИ !

Да, наистина имало чудовища.. Много се ядосах, искам да ги хвана тия и да удрям, да удрям, да удрям...
 
  • Like
Реакции: fifi
От: БОКЛУЦИ !

Най-ужасното е, че не е една, а са се събрали няколко такива мърши. Тоест не е толкова трудно да се намерят болни мозъци. Тези трябва да се хванат, съдят и накажат със същото отношение - да бъдат ритани и мачкани до смърт. За съжаление в по-голямата част от света хората са варвари, психопати, социопати и каквито още се сетите. И още по-тъжното е, че много от тях не са пряко виновни за това. Не е случайно, че най-големите изверги са в арабския свят и Азия, където са на светлинни години от свободното и цивилизовано общество.
 
От: БОКЛУЦИ !

На мен друго ми е интересно къде ги намирате тея клипчета???

Мой приятел го беше коментирал, и ми беше излязло на стената. Нямах си и на идея, че е нещо такова, иначе въобще не бих го отворил.
 
От: БОКЛУЦИ !

Свиквай, такива са хората...изроди. :(
За твое нещастие си обречен цял живот да живееш сред тях, освен ако не те дръпнат на кораба майка за анални интервенции.
Отдавна спрях да гледам подобни клипове и си живея като извратен щтраус с глава в задника, опитвайки се да забравя с какви "хора" съм длъжен да си деля планетата и да не обръщам внимание на страничните ефекти..
 
От: БОКЛУЦИ !

Ама честно да ви кажа, рязането на глави от сирийските бунтовници е по-гадно то това. И яденето на сърца. Много изродщини има по тоя свят, това е положението.

Kaк може да сравняваш беззащитно кученЦЕ със напълно здрав човек с автомат в ръка който не би се поколебал да те гръмне?
това е войната - рисковете са ясни.

В този случай (със сирийските бунтовници ) е кофти това, че му изяжда сърцето. А не, че го убива?
 

Горе