БОКЛУЦИ !

От: БОКЛУЦИ !

Ей направо стомаха ми се обърна... на бързо го прхвърлих .. Одавна не бях изпитвал така ярост зад компа докато гледам някакво клипче..!
Направо съм в шок честно :( :( :(
 
От: От: БОКЛУЦИ !

В този случай (със сирийските бунтовници ) е кофти това, че му изяжда сърцето. А не, че го убива?

Мен като ми теглят ножа ми е все тая дали ще ми ядат сърцето или оная работа ще ми ближат :)

Така е, ония знаят какво се случва и защо се случва,
а животното се чуди, защо хората ми причиняват това.

Ако някой има план за унижаване на човечеството, да свирка, ще помагам.
 
От: От: БОКЛУЦИ !

Така е, ония знаят какво се случва и защо се случва,
а животното се чуди, защо хората ми причиняват това.

И знаеш ли кое е най-тъжното? Че това животинче, с което се отнесоха по този долен начин, ако след това го бяха погалили поне малко и се бяха отнесли добре, то щеше веднага да забрави тормоза и да се превърне в "първа дружка". Въпреки, че това, което би трябвало да направи е да ги захапе със злоба. :(
 
От: БОКЛУЦИ !

Състояние This video was removed
Детайли We reviewed the video you reported for containing theft or vandalism. Since it violated our Community Standards, we removed it. Thanks for your report. We let c.ronaldo VS messi know that their video has been removed, but not who reported it. Facebook never discloses who submits a report.
Шиб***о е , че това се случва и със ХОРА .
 
От: БОКЛУЦИ !

Исках да видя за какво става въпрос,но видеото е изчезнало явно наистина е нещо потресаващо,дайте линк
В тоя свят човек трябвада свиква с насилието защото ще ни става ежедневие както е тръгнало
 
От: От: БОКЛУЦИ !

И знаеш ли кое е най-тъжното? Че това животинче, с което се отнесоха по този долен начин, ако след това го бяха погалили поне малко и се бяха отнесли добре, то щеше веднага да забрави тормоза и да се превърне в "първа дружка". Въпреки, че това, което би трябвало да направи е да ги захапе със злоба. :(

стига маааааааааааа :), не съм го гледал не ми го разказвай не мога спа послеееее:oops:
 
От: От: БОКЛУЦИ !

Малко в страни от темата за което се извинявам предварително.
Между другото нали сте виждали как аджеба идва месото в супермаркветите то не се бере по дърветата нали знете,то преди да стане на месо е живо същество което в един момент бива омъртвявано по що годе хуманен начин висящо на поточна лини закачено на чингел надолу или нагоре с главата,обезглавявано или умъртвявано с ток,така,че в този свят постоянно се случват неща за които може би не искаме да знаем.
Аз се учудвам как някой е изненада от такова нещо,хората всъщност не сме толкова хуманни колкото се пишем всичко е само поза.
Сори,че може би съм малко вулгарен,но това е светът в който живеем.
Свикнали сме отиваме до супермаркета и напазаруваме,а замисляли ли сте се прадедите ни дали са правели така и какво им е коствало да си набавят това което днес ние считаме за даденост.
Малко се отплеснах и може би всичко това ще кажете,че няма общо с издевателството над животни,но като се замислите нещата може да се окажат много близки,нима малките лъвечта не се учат да ловуват играейки си с повалената от майка им жертва отхапвайки месо от живата и плът.
Разбира се ние сме хора и почнем ли да възприемаме такава гавра като нещо нормално сме изгубени,но просто дадох няколко примера,който може би не бяха много удачни,но също не са и най-хуманното нещо на света,още повече,че ние консуматорите определяме това да се случва.
Аз също ям месо,но предпочитам да не виждам как то достига до супермаркета,предполагам и вие също.
 
От: От: От: От: БОКЛУЦИ !

Приемам почерпка само ако НЕ е алкохолна. ;)

Второто не ме блазни. 8)

аааа тук ме изтърва, мелби не черпя от последното дело...
 
От: От: БОКЛУЦИ !

Малко в страни от темата за което се извинявам предварително.
Между другото нали сте виждали как аджеба идва месото в супермаркветите то не се бере по дърветата нали знете,то преди да стане на месо е живо същество което в един момент бива омъртвявано по що годе хуманен начин висящо на поточна лини закачено на чингел надолу или нагоре с главата,обезглавявано или умъртвявано с ток,така,че в този свят постоянно се случват неща за които може би не искаме да знаем.
Аз се учудвам как някой е изненада от такова нещо,хората всъщност не сме толкова хуманни колкото се пишем всичко е само поза.
Сори,че може би съм малко вулгарен,но това е светът в който живеем.
Свикнали сме отиваме до супермаркета и напазаруваме,а замисляли ли сте се прадедите ни дали са правели така и какво им е коствало да си набавят това което днес ние считаме за даденост.
Малко се отплеснах и може би всичко това ще кажете,че няма общо с издевателството над животни,но като се замислите нещата може да се окажат много близки,нима малките лъвечта не се учат да ловуват играейки си с повалената от майка им жертва отхапвайки месо от живата и плът.
Разбира се ние сме хора и почнем ли да възприемаме такава гавра като нещо нормално сме изгубени,но просто дадох няколко примера,който може би не бяха много удачни,но също не са и най-хуманното нещо на света,още повече,че ние консуматорите определяме това да се случва.
Аз също ям месо,но предпочитам да не виждам как то достига до супермаркета,предполагам и вие също.

Не разбирам какво искаше да кажеш...
кучетата не са предназначени за ядене (или ние и тези от клипа нямаме такива традиции) и да ги сравняваш не е уместно.

Относно това как се отнасят в последните часове с животните предназначени за храна - и според мен има какво да се направи (трябва по-хуманно отношение). Всичко е по-автоматизирано защото иначе няма да може да се задоволи пазара.
 
От: БОКЛУЦИ !

Както каза redrum - по-големи изродии има и това с кучето е само капка в морето. По-големите от вас може би си спомнят преди години видеото как чеченци отрязаха главата на един руски войник, все едно беше прасе ... А най-лошото е, че хора постоянно биват подложени на какви ли не мъчения, но светът си затвара очите. Пример: В Руанда, Нигерия ти режат ръката просто ей така войниците, щото си примерно неусмихнат .... И един съвет: който няма нерви да не гледа такива неща, че после няма да му е добре дълго време :)
 
От: БОКЛУЦИ !

@nortrant ,искам да кажа,че всичко е относително,за мен,за теб,за нас кучетата не са предназначени за ядене,но не така стои въпроса при други народи,когато бяха виетнамските общежития нямаше едно бездомно куче,дали са ги убивали хуманно не знам.
За нас клането и консумацията на крави е нормално,но що не питаш Индииците дали е нормално
"Тричане на куче" или както му викат там за нас е пълна идиотщина,ненормалщина и мародерство,а за жителите на не си спомням селото как се казваше това е за здраве и берекет и е напълно нормално,защото така са израснали с обеждението,че това не е издевателство над живо същество...
А за хора въобще не искам и да говоря,убииствата са ежедневие в днешно време...
 

Горе