БЯЛ СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Да бъдат ли изредени "добрите" в списък или да се дават само мнения

  • Да се води положителен списък с потребителите

    Votes: 78 75.0%
  • Да се дават само похвали за определени потребители

    Votes: 26 25.0%

  • Общо гласове
    104
Статус
Not open for further replies.
От: БЯЛ СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Здравейте! Да кажа и моето мнение ! До сега съм работил с Изида и Борисов и са изкючително точни, препоръчвам Ви ги! Предполагам, че има още доста потребители който са като тях! :)
 
От: БЯЛ СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Най съм доволен от Lill, поради доброто заплащане, честите ангажименти и коректното отношение.
 
От: БЯЛ СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

xopacuo
pesho92
cybervn


С тези хора имам търговски отношения от сравнително дълго време и съм се убедил, че са изключително точни и коректни. Мисля, че няма спор по този въпрос.
 
От: БЯЛ СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

ами първо да благодаря за включването във въпросния списък и още едно предложение за членство: amoun - много коректен
 
От: БЯЛ СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

physnews - много коректен, проявява разбиране, удоволствие е да се работи с него :)
 
От: БЯЛ СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

"amoun - много коректен "
 
От: БЯЛ СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

интересно ми е , ако не фигурира потребил в списъка - следователно не трябва да се работи с него ли ?
 
От: БЯЛ СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

интересно ми е , ако не фигурира потребил в списъка - следователно не трябва да се работи с него ли ?

Ако не фигурира, а колегите са доволни от него, да го похвалят.
Тук са хората, от които сме доволни и може да се разчита на тях.
При издънка - излитат от списъка. Списъкът е повече поощрителен и стимулиращ, отколкото откровен :wink:
Има много добри колеги, които не са в него, но това не означава, че не са точни, а че просто не са ги похвалили :)
 
Статус
Not open for further replies.

Горе