БЯЛ СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Да бъдат ли изредени "добрите" в списък или да се дават само мнения

  • Да се води положителен списък с потребителите

    Votes: 78 75.0%
  • Да се дават само похвали за определени потребители

    Votes: 26 25.0%

  • Общо гласове
    104
Статус
Not open for further replies.
От: БЯЛ СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Това с белия списък ми се вижда наивна идея. Има много хора, които да речем са си коректни, но си работят тихичко и не създават голям шум около себе си. Има и други, които често са по-избухливи или просто имат навика да дразнят болшинството с изказванията си, но като цяло си работят коректно.
Просто няма как да се изгради глобален бял списък. Някои предпочитат да работят с едни, други с други.
 
От: От: БЯЛ СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Това с белия списък ми се вижда наивна идея. Има много хора, които да речем са си коректни, но си работят тихичко и не създават голям шум около себе си. Има и други, които често са по-избухливи или просто имат навика да дразнят болшинството с изказванията си, но като цяло си работят коректно.
Просто няма как да се изгради глобален бял списък. Някои предпочитат да работят с едни, други с други.

Дам, напълно съм съгласен с теб.Аз съм на мнение, че огромен процент от потребителите тук са адски коректни, и има тук-там по някой селски "тарикатин", който прави фалове :)
 
От: БЯЛ СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

И все пак, не е лоша идеята да има списък. 3 емайла са си 3 акаунта и така ще си имаш "+" в йТрейдъра. Друго е да видиш похвала за някой с който работиш или ще работиш.
 
От: БЯЛ СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Значи всички в този форум до някаква степен се опитват да градят интернет бизнеса в България
МММ интересно е, че ако поне един от хората за когото гласувате в белия списък най-много когото обичате един вид пусне да речем тема, че продава сайт за 150 лв. но вие не оценявате за толкова толкова няма да му напишете нищо в темата, но да речем radev пусне, че подава сайт за 2000лв. и сайта реално струва толкова ще започнете да се гаврят буквално повечето от вас в темата.

Идеята е, че на вас ви харесват хора който си подценяват труда.
Замислете се .................
И то това е логиката, защо да му дам повече като може и по-малко.
А за мен лично ме кефят хората дори и които си го надценяват и започват да го изравняват по някакво равнище което е високо.
Забележете зъболекарите и лекарите какво правят. При тях няма ефтино, а труда им колкото и да е сложен не струва такива пари каквито вземат в България така наречените специалисти които буквално се гаврят с хората.

А по темата ето го и моя списък:

1. radev
2. Sobieski
 
От: БЯЛ СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Разбирам всички, но според анкетата, повечето искат списък и списък има! Знам че ще бъде голям, но няма значение, важното за мен е положителните емоции да бъдат повече тук, отколкото отрицателните...
 
От: БЯЛ СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Според мен понеже списъкът е в секция "Услуги", трябва да се слагат хора които си вършат качествено и коректно работата, или са свършили възложената им работа както трябва, а не кой е пич и кой не е.

Идеята е да знаеш, че можеш да работиш с някой от списъка и да знаеш че ще си свърши коректно работата. :)
 
От: От: БЯЛ СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Според мен понеже списъкът е в секция "Услуги", трябва да се слагат хора които си вършат качествено и коректно работата, или са свършили възложената им работа както трябва, а не кой е пич и кой не е.

Идеята е да знаеш, че можеш да работиш с някой от списъка и да знаеш че ще си свърши коректно работата. :)

Подкрепям това мнение :)
 
От: От: БЯЛ СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Според мен понеже списъкът е в секция "Услуги", трябва да се слагат хора които си вършат качествено и коректно работата, или са свършили възложената им работа както трябва, а не кой е пич и кой не е.

Идеята е да знаеш, че можеш да работиш с някой от списъка и да знаеш че ще си свърши коректно работата. :)

+ да се знае каква работа е свършил всеки един от потребителите с цел определяне неговите умения и т.н. и т.н. :)
 
От: БЯЛ СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

+ i-trader слагайте за всеки случай :)
 
От: БЯЛ СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Adi, Аз не слагам i-Trader понеже така и не разбрах как:)
 
От: БЯЛ СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Несъмнено
Izida
brad1985

Иначе съм работил и с доста други...само,че честно казано не се сещам никовете им.:clap: Общо взето съм попадал на честни и приветливи хора в този форум.
 
От: От: БЯЛ СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Adi, Аз не слагам i-Trader понеже така и не разбрах как:)

Нямаш проблем, ще те просветим: докато си в секция пазар кликваш на цифрата, обозначаваща броя на положителните събмитнати фийдове за даден потребител, намираща се вдясно от ника и аватара съответно (там, където втория въобще го има де), точно с/у iTrader. Кликаш Submit Feedback For ... и оттам нататък смятам ще се оправиш (positive/ negative, ..) . :)
 
От: От: От: БЯЛ СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Нямаш проблем, ще те просветим: докато си в секция пазар кликваш на цифрата, обозначаваща броя на положителните събмитнати фийдове за даден потребител, намираща се вдясно от ника и аватара съответно (там, където втория въобще го има де), точно с/у iTrader. Кликаш Submit Feedback For ... и оттам нататък смятам ще се оправиш (positive/ negative, ..) . :)
ААА, Мерси значи !
Като направим сделка с теб ще го пробвам първо на твоя профил !:)
Eдит: Че аз повече сделки имам с хора от форума, отколкото ми е на i-tradera ! Моля, който ме е пропуснал да се разпише !
 
От: БЯЛ СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Хм ... глупака откри крана за топлата вода.
 
От: БЯЛ СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Смятам, че темата е излишна. Достатъчен е черния списък, 'щото това, че доста потребители ги няма тук, не означава, че не може да се работи с тях и са по-некоректни от вас. Няк'во тъпо става.. :arrow:

"Да бъдат ли изредени "добрите" в списък или да се дават само мнения"

Тея дето не са в списъка лоши ли са тогава ? Изредете добрите, другите ги ръгнете в черния списък.
 
От: От: БЯЛ СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Смятам, че темата е излишна. Достатъчен е черния списък, 'щото това, че доста потребители ги няма тук, не означава, че не може да се работи с тях и са по-некоректни от вас. Няк'во тъпо става.. :arrow:

Явно не си разбрал самата идея на темата...
 
От: БЯЛ СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Хаха, Изида пак ме впечатлява положително. Но защо пак аз съм първи. :) Мерси за класирането. Много се радвам, че водя списъка.

Мен ме има. Спокоен съм.:D
Е как няма да те има? Ти си тук емблема. ;) Само не се карай с останалите бате, ще е помоля.

2 бутилки от админите за цялата групичка ( 18+) на някоя среща на форума ???

Определено ще има такава, защото аз лично искам да се запозня с някои нови. ЩЕ бъде отворена скоро и тема по въпроса. ;)

Моя списъм е вече даден от Изида, както и от:

http://www.predpriemach.com/memberlist.php?order=DESC&sort=reputation&pp=30

Самите Вие определяте това. ;)
 
От: БЯЛ СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Тя репутацията е малко вятър работа, защото никой не дава.:)

Аз ако се вредя за някоя среща на форума, ще донеса 2 бутилки (без изискване 18+) ама ако минат ченгетата на проверка, не знам нищо за никакви бутилки:lol:
 
Последно редактирано:
От: БЯЛ СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Хаха, Изида пак ме впечатлява положително. Но защо пак аз съм първи. :) Мерси за класирането. Много се радвам, че водя списъка.

Класирането е по азбучен ред, може да се направи и по точки в и-тредъра или поне да се добавят на всеки срещу името, но нямам време за това.

Сори, админе, но не е четка към теб, просто ника ти е с "B" :D
 
Статус
Not open for further replies.

Горе