Безплатен скрипт за добавяне на Фейсбук фенове

От: Безплатен скрипт за добавяне на Фейсбук фенове

Благодаря ти, въпреки че дори няма да го смъкна :-o:lol:

Сериозно, има ли някой който да го използва? Толкова мрънкахте, дава ви човека без пари нещо много добро и никой не го ползва, голямо шоу :lol:
 
От: Безплатен скрипт за добавяне на Фейсбук фенове

Благодаря ти, въпреки че дори няма да го смъкна :-o:lol:

Сериозно, има ли някой който да го използва? Толкова мрънкахте, дава ви човека без пари нещо много добро и никой не го ползва, голямо шоу :lol:

Страх ги е да си признаят, сигурно са зарязали всичко друго и само това правят :)
 
От: Безплатен скрипт за добавяне на Фейсбук фенове

Благодаря ти, въпреки че дори няма да го смъкна :-o:lol:

Сериозно, има ли някой който да го използва? Толкова мрънкахте, дава ви човека без пари нещо много добро и никой не го ползва, голямо шоу :lol:

апсолютише :)
 
От: Безплатен скрипт за добавяне на Фейсбук фенове

Аз го използвам за 2 часа изкарах 200лв. Ако някой иска да разбере как ще му кажа срещу 300лв. Получава кодирано ръководство и специални очила за декодиране! :lol:


Аз го пробвах, но то от такива фенове файда няма освен за пълнеж.. нагласих го да работи във директория, за да не се налага цял домейн. Но със собствен домейн ефекта от прилъгването си е по достоверен!
 
От: Безплатен скрипт за добавяне на Фейсбук фенове

Очилата като тия на аватара ти ли са или някакви по-спИцЯлни :lol:
 
От: Безплатен скрипт за добавяне на Фейсбук фенове

Аз пък не можах да го подкарам...беше ми интересно да видя ефекта. То и нямам големи ФБ страници така че не очаквам нещо...ама любопитство...
 
От: Безплатен скрипт за добавяне на Фейсбук фенове

Изглежда че mihluzin не иска да съдейства нито тук нито в Скайпа...нека някой който е подкарал скрипта да ми пише на ЛС за едно рамо
 
От: Безплатен скрипт за добавяне на Фейсбук фенове

Изглежда че mihluzin не иска да съдейства нито тук нито в Скайпа...нека някой който е подкарал скрипта да ми пише на ЛС за едно рамо
Съжалявам, просто нямам никакво време. Затова е темата - за да може да си съдействате относно инсталиране и работа на скрипта.
 
От: Безплатен скрипт за добавяне на Фейсбук фенове

Пробрах скрипта, и не знам в мен ли е грешката или в скрипта, но при мен като минавам през потвърждението, не харесвам страницата която съм я задал, а я споделям!?
 
От: Безплатен скрипт за добавяне на Фейсбук фенове

И аз имам проблем с подкарването на скрипта. Нека, който може да ми помогне да драсне едно ЛС.
 
От: Безплатен скрипт за добавяне на Фейсбук фенове

И аз имам проблем с подкарването на скрипта. Нека, който може да ми помогне да драсне едно ЛС.
Аз още не съм правил нищо но тези които не могат да се справят, кажете до къде стигате.. какво правите? опишете проблемите си! С гадание не става.
 
От: Безплатен скрипт за добавяне на Фейсбук фенове

Аз още не съм правил нищо но тези които не могат да се справят, кажете до къде стигате.. какво правите? опишете проблемите си! С гадание не става.
При мен всичко точно - освен, че вместо с ушким потвърждаващия години бутон да харесва дадена страница - той я споделя?!
 
От: Безплатен скрипт за добавяне на Фейсбук фенове

Нека тези които имат проблеми, да напишат какви точно са проблемите - при инсталация, при работа - дайте малко повече подробности, за да можем да ви помогнем...
 
От: Безплатен скрипт за добавяне на Фейсбук фенове

Пробвах скрипта и работи перфектно.Благодаря
 
От: Безплатен скрипт за добавяне на Фейсбук фенове

Според мен темата трябва да се заключи че сега всеки от форума ще се изреди да пише ,че скрипта не работи ,а той си работи
а до мижлюзина - пич голям автогол си вкара ей сега вече те чака яко спам в ЛС и навсякъде другаде където се сетиш
 
От: Безплатен скрипт за добавяне на Фейсбук фенове

на безплатен домейн няма ли да стане?
а тези на които не им се дава пари за домейн - може да си вземат .инфо за долар
или тук ако има някои с домейн който така и така няма да използва а има няколко месеца живот :-o
 
От: Безплатен скрипт за добавяне на Фейсбук фенове

Бачка перфектно и се настройва много лесно, щом и ламер като мен се справи.
Евала! Не знам само как да ти дам репутация

Единственото кофти е, че линквоете излизат много дълги
http://домеин.цом/?h=http://interes...vo-ni-pokaza-Terminatorat-Shvartseneger&key=1
това има ли как да се поправи?
 
От: Безплатен скрипт за добавяне на Фейсбук фенове

Добре правя всичко както трябва , слагам страница и неще и неще моля помагаите svejarsko.info , какъв ли е проблема , хост смс хостинг
 

Горе