Безплатен .EU домейн от ICN.BG за членове на Predpriemach.com

От: Re: От: Безплатен .EU домейн от ICN.BG за членове на Predpriemach.com

Регистрираните безплатни домейни с кода за predpriemach.com Вече са 52 бр. Това са само заявки активирани със завъртяния код EuPredirmach
52 само за 1 ден, добре е. Дано повече народ има шанса да си вземе .EU домейни от специалната промоция на ICN.BG. :)
 
От: Безплатен .EU домейн от ICN.BG за членове на Predpriemach.com

Бях тръгнал и аз да пробвам кода, ама видях че като потребител с активна хостинг услуга също имам право на един безплатен .еу домейн.
Толко промоции последните седмици, вече не знам какво да регистрирам хаха
 
От: Безплатен .EU домейн от ICN.BG за членове на Predpriemach.com

Регистрирах си домейн,пратиха ми емайл,но немога да се логна във саита им,някой ако е имал подобен проблем да подсказва :Д

Моля потайте се да ресетнете паролата си за потребителската част на ICN.Bg, защото може да има символи на кирилица или друга пречка поради която не успявате да влезете в система ни.
Съветвам Ви да се обърнете към колегите от денонощната поддръжка които ще Ви съдействам своевременно([email protected] или http://icnhelpdesk.net)
 
От: Безплатен .EU домейн от ICN.BG за членове на Predpriemach.com

Аз направих всичко както трябва,но все пак хостинга си ми остана платен.

Хостинг план: Web хостинг : Икономичен план (3 месеца) / 20.70 лв.
Дата център: България, София (ICN.Bg DC (Telepoint))
Обща цена: 38.16 лв.
Отстъпка промо код - домейн (100%): - 17.46 лв.
Цена без ДДС: 17.25 лв.
ДДС: + 3.45 лв.
Общо: 20.70 лв.

Писах на съпорта,дано да погледнат :)
 
От: Безплатен .EU домейн от ICN.BG за членове на Predpriemach.com

Мен ме праща да плащам, макарче сумата е 0.00лв.
Пробвах няколко пъти, но пак същото!
 
От: Безплатен .EU домейн от ICN.BG за членове на Predpriemach.com

Мен ме праща да плащам, макарче сумата е 0.00лв.
Пробвах няколко пъти, но пак същото!

Отиваш да плащаш, отказва ти плащането и след няколко часа всичко е наред. Имаш домейн ...
 
От: Безплатен .EU домейн от ICN.BG за членове на Predpriemach.com

И аз си поръчах, ама не знам как да ви пратя 0.00 лв.

Вашата поръчка беше изпратена успешно!
След отразяване на плащане за избраните от Вас услуги, те ще бъдат активирани до 30 минути. Моля имайте в предвид , че заявката Ви е активна за период от 14 дни (2 седмици). Моля да забележите, че регистрация на Домейн имена започва при отразено плащане.
С услугата Вие получавате лесен за управление и изключително функционален контролен панел, 24 часова техническа поддръжка и гаранция за Вашите пари. След активацията на направената от Вас заявка, Вие ще получите подробно е-мейл съобщение с указания за ползване на услугата, както и помощна информация.
За да се запознаете с условията за ползване на ICN.Bg, моля посетете следния адрес: http://icn.bg/default.icn?show=about&status=politics-terms
Подробна информация за направената поръчка можете да видите по-долу.

Благодарим Ви, че избрахте услугите на ICN.Bg.

=====================================================================
Избрани услуги
=====================================================================
Домейн име: domain.eu (1 година) / 17.46 лв.
Хостинг план: хостинг : план ( месеца) / 0.00 лв.
Дата център: България, София (ICN.Bg DC (Telepoint))
Обща цена: 17.46 лв.
Отстъпка промо код - домейн (100%): - 17.46 лв.
Цена без ДДС: 0.00 лв.
ДДС: + 0.00 лв.
Общо: 0.00 лв.

=====================================================================
Обща дължима сума
=====================================================================
Дължима сума с ДДС: 0.00 лв.

=====================================================================
Начин на плащане
=====================================================================
Плащане в над 1100 Каси в страната - Easypay.bg
Важно: Как става плащането на сметките чрез Easypay. - Kлиента заявява на гише, че желае да преведе сума в полза на Е-търговец - ICN.Bg (Интернет Корпорейтед Нетуъркс) - Заявява на служителят сумата на превода. *Моля посочвайте номер на Заявка като основание за плащането . Номера на фактурата(плащането) съвпада с Номера на Заявката Ви. 1. издава се разписка/вносна бележка за извършеното плащане.

Информация: Списък с над 1100 Каси в страната, в които може да заплатите в брой, с дебитна и/или кредитна карта без никаква комисионна ще намерите на този адрес: http://easypay.bg/?p=centrove

=====================================================================
Персонална информация
=====================================================================
Име: ********
E-mail: ********
Град: ********
Потребителско име: ********
Парола: ********
Заявка №: 64901

Внимание! Посочете Вашия Номер на Заявка (НЗ) (№64901) като основание при превода.

Ако не сте подали фирмeни данни и желаете издаване на Данъчна фактура, моля запознайте се с информацията за издаване на такава на следния адрес: http://icn.bg/default.icn?show=about&status=politics-legal#invoice

Какво да правя сега? Домейна няма да ми се активира докато не преведа 0.00 лева :lol:
 
От: Безплатен .EU домейн от ICN.BG за членове на Predpriemach.com

И аз си поръчах, ама не знам как да ви пратя 0.00 лв.



Какво да правя сега? Домейна няма да ми се активира докато не преведа 0.00 лева :lol:

То няма начин да го платиш и да искаш,нали кода е 100% и дължимата сума става 0 лева.
Сега само си чакаш мейла за потвърждение :)
 
От: Безплатен .EU домейн от ICN.BG за членове на Predpriemach.com

И при мен беше така, но като минаха няколко часа получих съобщение, че домейна е активиран :)
 
От: Безплатен .EU домейн от ICN.BG за членове на Predpriemach.com

Освен това не мога да се логна. Кога се активира акаунта? Би трябвало поне това да бачка!
Аз съм леко разочарован от тези първи моменти с icn...
 
От: Безплатен .EU домейн от ICN.BG за членове на Predpriemach.com

Освен това не мога да се логна. Кога се активира акаунта? Би трябвало поне това да бачка!
Аз съм леко разочарован от тези първи моменти с icn...
След като ми активираха домейна, потребителя също беше активиран.
Почакай, няма да остарееш :)
 
От: Безплатен .EU домейн от ICN.BG за членове на Predpriemach.com

За никъде не бързам. Просто се чудих дали това са отново проблеми със сайта им, понеже такива неща в нормалните фирми стават за секунди.
 
От: Безплатен .EU домейн от ICN.BG за членове на Predpriemach.com

И при мен имаше забавяне и след като им писах отговора беше нещо от рода на:
B извънработно време,демек след 17 часа на работа е само съпорта и става по бавно.
В моя случай отне повече от 4 часа,но всичко беше ОК.
А в акаунта ще може да си влезнеш едва след като си получиш мейла че домейна вече е твой.

пп. Дали е добра идея,някой да отвори тема и всеки да се похвали какво е пазарил от всичките тези промоции на .EU
 
Последно редактирано:
От: Безплатен .EU домейн от ICN.BG за членове на Predpriemach.com

Към момента регистрираните домейни са 113 бр., като в момента се обработват още няколко заявки. Колегите пуснаха малко повече домейни поради големия интерес.

Забавянето е нормално поради факта, че всяка заявка се преглежда ръчно. Ръчното преглеждане и верифициране се налага поради много зачестили злоупотреби с тази и подобни на нея промоции.
Целим да предоставим домейни за всички желаещи а не да се регистрират само от няколко потребителя.
Верифицират се дублирани IP адреси, невалидни акаунти, неверни данни, несмислени домейн имена и много други. За съжаление това е реалността.

Честито на всички които успяха да регистрират EU домейни от промоцията на ICN.Bg. Ползвайте ги със здраве и ползотворно.
Още веднъж, честито!
 

Горе