Безплатен .EU домейн от ICN.BG за членове на Predpriemach.com

От: Безплатен .EU домейн от ICN.BG за членове на Predpriemach.com

Към момента регистрираните домейни са 113 бр., като в момента се обработват още няколко заявки. Колегите пуснаха малко повече домейни поради големия интерес.

Забавянето е нормално поради факта, че всяка заявка се преглежда ръчно. Ръчното преглеждане и верифициране се налага поради много зачестили злоупотреби с тази и подобни на нея промоции.
Целим да предоставим домейни за всички желаещи а не да се регистрират само от няколко потребителя.
Верифицират се дублирани IP адреси, невалидни акаунти, неверни данни, несмислени домейн имена и много други. За съжаление това е реалността.

Честито на всички които успяха да регистрират EU домейни от промоцията на ICN.Bg. Ползвайте ги със здраве и ползотворно.
Още веднъж, честито!

Всеки потребител по един домейн ли може да получи?
 
От: Безплатен .EU домейн от ICN.BG за членове на Predpriemach.com

Всеки потребител по един домейн ли може да получи?

Бяха пуснати 100 бр. безплатни домейн имена за потребители на форума със специален код. Няма специално изискване за броя на домейни, които да регистрира един потреби, но за да има за всички или поне за повечето желаещи не се регистрират повече от 2-3 домейна на потребител.
 
От: От: Безплатен .EU домейн от ICN.BG за членове на Predpriemach.com

Бяха пуснати 100 бр. безплатни домейн имена за потребители на форума със специален код. Няма специално изискване за броя на домейни, които да регистрира един потреби, но за да има за всички или поне за повечето желаещи не се регистрират повече от 2-3 домейна на потребител.
Ако това е причината за забавянето се извинявам много за острите думи по-горе.
 
От: Безплатен .EU домейн от ICN.BG за членове на Predpriemach.com

Еее.. на какво прилича това има 100 домейна със 50 мнения в темата и кода вече не е валиден к'ва е тая държава и к'ви са тия циганни да регвате по 1 милион домейни.
Няма к'во друго да кажа :)

ICN.bg След като казвате "За всеки да има" да бяхте казали на всеки по 1 ,а не първия да награда сичките домейни ,а другите да скляпат " Цигания "

Поздрави :)
 
От: Безплатен .EU домейн от ICN.BG за членове на Predpriemach.com

Еее.. на какво прилича това има 100 домейна със 50 мнения в темата и кода вече не е валиден к'ва е тая държава и к'ви са тия циганни да регвате по 1 милион домейни.
Няма к'во друго да кажа :)

ICN.bg След като казвате "За всеки да има" да бяхте казали на всеки по 1 ,а не първия да награда сичките домейни ,а другите да скляпат " Цигания "

Поздрави :)
Ами ти като влизаш във форума веднъж на 1 месец какво искаш?И аз несъм се вузпозлвал от много други промоци във форума,но какво??Чакаш следващата (ако има такава) и се надяваш да я хванеш.
Поздрави
 
От: Безплатен .EU домейн от ICN.BG за членове на Predpriemach.com

Аз си взех само един. Последните дни съм накупил толкоз домейни че не знам какво да ги правя вече. Пък и eu областта точно нещо не ми допада.
 
От: Безплатен .EU домейн от ICN.BG за членове на Predpriemach.com

Е хубаво взел си един ама тия пешлемета дето взимат домейните и после ги продават ???
Говоря точно за тях ,че взимат без да им трябва и продават всеедно с 4.80 или 6 лева ще станат по богати .

Не съм за домейна нито за хоста домейните ги взимам на по 50 стотинки ,а хостинга мога да го взема за по 3-4 лева на месец хубав и добър :)
 
От: Безплатен .EU домейн от ICN.BG за членове на Predpriemach.com

Е хубаво взел си един ама тия пешлемета дето взимат домейните и после ги продават ???
Говоря точно за тях ,че взимат без да им трябва и продават всеедно с 4.80 или 6 лева ще станат по богати .

Не съм за домейна нито за хоста домейните ги взимам на по 50 стотинки ,а хостинга мога да го взема за по 3-4 лева на месец хубав и добър :)
Я сподели откъде
 
От: Безплатен .EU домейн от ICN.BG за членове на Predpriemach.com

Фирмата е българска с анлийски сайт :)
Повече информация няма да дам за сайта
 
От: Безплатен .EU домейн от ICN.BG за членове на Predpriemach.com

Очаквайте до 2 3 дни да се напълни пазара с продвам домейн .eu :) Някой хора ще забогатят от това :lol:
 
От: Безплатен .EU домейн от ICN.BG за членове на Predpriemach.com

Няма смисъл да ги продават за по 4.80 или 6 лв. след като при www.icn.bg тези домейни до 31.01 са на цена от 1.98 лв.
 

Горе