Безплатна дебитна карта от Payoneer

wood

Well-Known Member
Ако имате плащания от PayPal, Amazon, Moneybookers, Apple можете да си вземете Master Card от Payoneer.
Теглите парите си от цял свят от всеки банкомат, плащате онлайн или на пос терминали с логото на Master Card.

Ще попитате за какво вие след като от тези сайтове ви превеждат парите също във вашите БГ карти / сметки.
Ако ви превеждат парите тук в БГ...Дянков веднага знае кой и колко е получил, и има вероятност утре от НАП да ви кажат че дължите еди колко си данък. До като с Master Card от Payoneer парите се превеждат в сметка на Payoneer САЩ и теглите от където си искате.
Самата регистрация е безплатна, картата ви пристига по поща на адреса който сте задали при регистрацията. Повече подробности можете да видите в Правила и Условия на Payoneer.

При регистрация ТУК или в подписа ми, вие след като направите в картата 100$ оборот, Payoneer ви подарява еднократно още 25$ бонус в картата ви.

П.С. Линковете са Афф.
 
Последно редактирано:
От: Безплатна дебитна карта от Payoneer

Страхотна и полезна тема,
изсра един афф линк и нахрани Дянков и това е?

В такава тема се очаква да има:
Такси за месечна поддръжка
Такси за теглене!!!
Такса за преиздаване на картата

и всякакви други такси ...

Накрая като теглиш чертата да не би да се окаже, че ще дадеш повече за такси от колкото евентуално на дянков??
 
От: Безплатна дебитна карта от Payoneer

Хохохо, ето каква червена ряпа получих от дърваря:


Теб мърси ли те да прочетеш Правила и Условия на Payonner ---

Хайде всички регвайте се под него за да направи някой долар, него май го мързи да каже за какво става дума :))))
 
От: Безплатна дебитна карта от Payoneer

Звучи добре , но и мен ме интересуват какви са таксите
 
От: Безплатна дебитна карта от Payoneer

Който има интерес ще влезне в сайта и ще прочете за Условия, такси и други подробности.
Също много се съмнявам че годишните такси ще са повече от данъците ако някой търгува с Amazon, Moneybookers, Apple. Тук са все грамотни хора и всеки може да си направи сметка. Когато преди година и половина си взех моята карта, годишната такса беше 20$ .

Колкото до червената точка която получих от теб за темата...:) / ти пръв ми даде червен реп /... развесели ме в Неделя сутрин. Вярна е поговорката че в неделя много стават с г...ът нагоре.
Вместо аз traki ти отговори и за такси и при какви условия си заслужава да ползваш услугите...
 
От: Безплатна дебитна карта от Payoneer

Който има интерес ще влезне в сайта и ще прочете за Условия, такси и други подробности.
Също много се съмнявам че годишните такси ще са повече от данъците ако някой търгува с Amazon, Moneybookers, Apple. Тук са все грамотни хора и всеки може да си направи сметка. Когато преди година и половина си взех моята карта, годишната такса беше 20$ .

Колкото до червената точка която получих от теб за темата...:) / ти пръв ми даде червен реп /... развесели ме в Неделя сутрин. Вярна е поговорката че в неделя много стават с г...ът нагоре.
Вместо аз traki ти отговори и за такси и при какви условия си заслужава да ползваш услугите...
Прост си момче, вместо да се поправиш и да напишеш таксите и да споделиш лични впечатления почваш да пишеш глупости. Така не се прави афф тема, така не се правят пари, но ще го разбереш някой ден ...

$30 на година
$3.15 + до3% за всяко теглене
до 3% за плащане на ПОС в друга валута ...

Ама това аз ли трябва да го пиша в темата или ти??
 
От: Безплатна дебитна карта от Payoneer

Ето таксите...

Card
Annual card account maintenance $29.95 Per Card From available card balance each year
Card replacement $12.95 Per card One time - when issuing a replacement card
ATM Cash Withdrawals or Transactions
ATM withdrawal $3.15 Per Trx When withdrawal is requested
Declined ATM withdrawal $1.00 Per Trx When withdrawal request is declined
Purchase Transaction Free * Per Trx When card is used for purchases
ATM Balance inquiry $1.00 Per Trx When inquiry is made
 
От: Безплатна дебитна карта от Payoneer

Ето таксите...Защото без да се регистрирате не можете да ги видите.

Card
Annual card account maintenance $29.95 Per Card From available card balance each year
Card replacement $12.95 Per card One time - when issuing a replacement card
ATM Cash Withdrawals or Transactions
ATM withdrawal $3.15 Per Trx When withdrawal is requested
Declined ATM withdrawal $1.00 Per Trx When withdrawal request is declined
Purchase Transaction Free * Per Trx When card is used for purchases
ATM Balance inquiry $1.00 Per Trx When inquiry is made

Ахахах ... ама май забрави да напишеш за това със звездичката :)))
Изложи се зверски в тази тема, като някакъв дребен мошенник се представи :)

При теглене и плащане в друга валута има такси до 3% от стойността :)
 
От: Безплатна дебитна карта от Payoneer

Ето таксите...

Card
Annual card account maintenance $29.95 Per Card From available card balance each year
Card replacement $12.95 Per card One time - when issuing a replacement card
ATM Cash Withdrawals or Transactions
ATM withdrawal $3.15 Per Trx When withdrawal is requested
Declined ATM withdrawal $1.00 Per Trx When withdrawal request is declined
Purchase Transaction Free * Per Trx When card is used for purchases
ATM Balance inquiry $1.00 Per Trx When inquiry is made

Да разбирам ли това всеки път като тегля пари от банкомата, че ще ми дърпа $3.15 или още не съм се разсънил?
 
От: Безплатна дебитна карта от Payoneer

Да разбирам ли това всеки път като тегля пари от банкомата, че ще ми дърпа $3.15 или още не съм се разсънил?

+до 3% от сумата, ама автора на темата си мълчи, за него е важното за спечели някой долар от балъците във форума :)
 
От: Безплатна дебитна карта от Payoneer

Като иска да му станем афилейти - Червено докато не редактира първият пост с всички написани такси и пояснения.
 
От: Безплатна дебитна карта от Payoneer

netsurfer, такива като теб развалят настроението на много тук във форума. Автора е упоменал че линковете са Афилитейт, друг ти написа че тази система е добра само за хора който има добри приходи и така за сега се скриват от нашата данъчна система.
Още повече не виждам каква измама има след като регистрацията е безплатна, можеш да се откажеш по всяко време и автора на темата не задължава никой.
Лично аз му дадох зелена ряпа за тази тема. Лично мен не ме устройва защото приходите са ми малки и нямам изгода от тази карта.
По на долу е дал подробни такси...
 
От: Безплатна дебитна карта от Payoneer

Абе тази карта ще ви бъде полезна само ако работите с доста пари. Таксите за поддръжка са 3$ на месец. Около 1 година ми взимаха по 3$, но след това почнаха да взимат по 1$. Има такси за зареждане на картата. 2$ за зареждане, когато някой ви прати пари. Но и до днес не разбрах как изчисляват курса на долара и каква е таксата за теглене на банкомата. Винаги когато тегля от банкомата пресмятам всичко предварително, но винаги, когато тегля 400 лева излиза че съм платил такса 15 лева.
Пазаруването с картата не се облага с такси. По принцип е голямо удобство тая карта, но при по-големи суми. На мен лично ми върши перфектна работа.
 
От: Безплатна дебитна карта от Payoneer

Абе тази карта ще ви бъде полезна само ако работите с доста пари. Таксите за поддръжка са 3$ на месец. Около 1 година ми взимаха по 3$, но след това почнаха да взимат по 1$. Има такси за зареждане на картата. 2$ за зареждане, когато някой ви прати пари. Но и до днес не разбрах как изчисляват курса на долара и каква е таксата за теглене на банкомата. Винаги когато тегля от банкомата пресмятам всичко предварително, но винаги, когато тегля 400 лева излиза че съм платил такса 15 лева.
Пазаруването с картата не се облага с такси. По принцип е голямо удобство тая карта, но при по-големи суми. На мен лично ми върши перфектна работа.
В условията пише, че има такса ако плащането не е в долари и тя е до 3%!!!!
Не къжете хората.
 
От: От: Безплатна дебитна карта от Payoneer

netsurfer, такива като теб развалят настроението на много тук във форума. Автора е упоменал че линковете са Афилитейт, друг ти написа че тази система е добра само за хора който има добри приходи и така за сега се скриват от нашата данъчна система.
Още повече не виждам каква измама има след като регистрацията е безплатна, можеш да се откажеш по всяко време и автора на темата не задължава никой.
Лично аз му дадох зелена ряпа за тази тема. Лично мен не ме устройва защото приходите са ми малки и нямам изгода от тази карта.
По на долу е дал подробни такси...

Ти прочете ли условията или само да си пишеш глупости без грам да разбираш?
 
От: Безплатна дебитна карта от Payoneer

Уфффф, netsurfer май половината ти постове са направени от такива безсмислени коментари в темите на други хора.
Защо си заобяснявал че никой нищо не разбира само ти разбираш...всеки може да си преведе условията и да прецени дали му изнася или не. На мен ми изнася и за това от година и половина им ползвам услугите.
Човек трябва вече да се замисля дали да пуска тук теми, защото някой адвокат като теб все нещо няма да му изнесе и с готовност ще осере темата със СПАМ.
Тук влизат големи хора който сами могат да взимат решения, така май обиждаш и другите като им казваш че са невежи.

Очаквам следващият ти коментар :).
 
От: Безплатна дебитна карта от Payoneer

Абе тази карта ще ви бъде полезна само ако работите с доста пари. Таксите за поддръжка са 3$ на месец. Около 1 година ми взимаха по 3$, но след това почнаха да взимат по 1$. Има такси за зареждане на картата. 2$ за зареждане, когато някой ви прати пари. Но и до днес не разбрах как изчисляват курса на долара и каква е таксата за теглене на банкомата. Винаги когато тегля от банкомата пресмятам всичко предварително, но винаги, когато тегля 400 лева излиза че съм платил такса 15 лева.
Пазаруването с картата не се облага с такси. По принцип е голямо удобство тая карта, но при по-големи суми. На мен лично ми върши перфектна работа.

В условията пише, че има такса ако плащането не е в долари и тя е до 3%!!!!
Не къжете хората.


К'во съм излъгал бе смелчага?
 
От: Безплатна дебитна карта от Payoneer

Уфффф, netsurfer май половината ти постове са направени от такива безсмислени коментари в темите на други хора.
Защо си заобяснявал че никой нищо не разбира само ти разбираш...всеки може да си преведе условията и да прецени дали му изнася или не. На мен ми изнася и за това от година и половина им ползвам услугите.
Човек трябва вече да се замисля дали да пуска тук теми, защото някой адвокат като теб все нещо няма да му изнесе и с готовност ще осере темата със СПАМ.
Тук влизат големи хора който сами могат да взимат решения, така май обиждаш и другите като им казваш че са невежи.

Очаквам следващият ти коментар :).
Коментара е излишен, видя се колко си коректен, искаш да искараш по $25 от човек, но те мързи в 2 реда да обясниш за какво става въпрос и караш всеки да си чете условията ... смях ... Вземи разгледай когато нормалните хора пускат афф теми предлагат и съпорт на тези които се запишат под тях, а не ги карат да четат условията :)
К'во съм излъгал бе смелчага?
Не си прочел условията, такса има и е до 3% ако пазаруваш в различна валута от долари!!!
 
От: Безплатна дебитна карта от Payoneer

Коментара е излишен, видя се колко си коректен, искаш да искараш по $25 от човек, но те мързи в 2 реда да обясниш за какво става въпрос и караш всеки да си чете условията ... смях ... Вземи разгледай когато нормалните хора пускат афф теми предлагат и съпорт на тези които се запишат под тях, а не ги карат да четат условията :)

Не си прочел условията, такса има и е до 3% ако пазаруваш в различна валута от долари!!!


Смешник, ти въобще прочел ли си условията за този Афф та бръщолевиш глупости. Афф линка получава комисионна едва след като някой има оборот от 100$ с картата, а не при регистрация. А малко хора от тук ще вземат такава карта защото както казаха по горе...удачна е при големи обороти.
До тук видяхме че всеки който не е съгласен с теб е невежа...за това смятам повече да не ти чешам " егото ".
Съжалявам че хората са принудени да гледат че повече от половината тема да е с твоите глупости.
 

Горе