Безплатна реклама на вашия сайт - Опасно За Адсенс !!!

Безплатна реклама на сайта ви !

Здравейте ! Вече можете да си рекламирате сайта ,напълно безплатно ! В u-connect.sytes.net можете да добавите своя реклама , която ще се показва с сайтове със същата тема и език . При регистрация получавате 20т., който може да разпределите в рекламите на сайта ви . Колкото повече точки има 1-на реклама толкова повече пъти ще ви се показва рекламата. Когато някой натисне върху вашата реклама от друг сайт , вашите точки от рекламата се намаляват с 1т. . За да печелите точки трябва да копирате и сложите кода за Фрейма (който ще вземете след регистрация) във вашия сайт и всеки път когато някой натисне върху реклама от вашият сайт вие получавате точка. :D:wink: u-connect.sytes.net :wink:
 
От: Безплатна реклама на сайта ви !

Контента все още е убийствено развлекателен. :D
Иначе честито, ако вече официално е пусната системата.

Имам и 1 въпрос - рекламите, които са аднати до момента, някой е проявил интерес или май май са добавяни от теб/вас?
 
От: Безплатна реклама на сайта ви !

U-connect
Безплатна рекламация
на вашия сайт !

:)
 
От: Безплатна реклама на сайта ви !

Безплатна рекламация
на вашия сайт !
Между реклама и рекламация има ОГРОМНА разлика.
 
От: От: Безплатна реклама на сайта ви !

Между реклама и рекламация има ОГРОМНА разлика.
Имаше тема преди няколко дни за този сайт и в сайта им пишеше "Рекламация"
 
От: От: Безплатна реклама на сайта ви !

Между реклама и рекламация има ОГРОМНА разлика.

Аз безплатна рекламация неща, платена също не искам :)
 
От: Безплатна реклама на сайта ви !

За да печелите точки трябва да копирате и сложите кода за Фрейма (който ще вземете след регистрация) във вашия сайт и всеки път когато някой натисне върху реклама от вашият сайт вие получавате точка. :D:wink: u-connect.sytes.net :wink:


Глей ти да не получиш точка - алено червена. :mrgreen:
 
От: Безплатна реклама на сайта ви !

Контента все още е убийствено развлекателен. :D
Иначе честито, ако вече официално е пусната системата.

Имам и 1 въпрос - рекламите, които са аднати до момента, някой е проявил интерес или май май са добавяни от теб/вас?

1.Мерси! Сайтът е пуснат ,но все още в развитие :)
2.Тези в началната страница за аднати от мен и са 2 , на моят сайт и фирмата която ми дава хост :) ! А другите се показват във регистрираните сайтове , НЕ В ИНДЕКСА ! :wink:
3. За контента - както казах все още се развива :)
 
Re: Безплатна реклама на сайта ви !

Колкото и да се развива, не можеш да пуснеш един толкова непрофесионално изглеждащ сайт. Да не говорим и за това, че няма грам текст, а това, което е написано е меко казано смешно и бая народ ти го каза, а ти все още не си го оправил.

И за тези сайтове, май им мина модата преди около 2 години.
 
От: Безплатна реклама на сайта ви !

Е не може да кажете, че нищо не е направено... Домейна е сменен :))
 
От: Безплатна реклама на сайта ви !

Добре разбирам ви , може ли всеки от вас да пусне по 1 отговор на въпросите :
1.Бихте ли се регистрирали и защо ?
2.Какво бихте искали да смените ?
3.Ако направим всичко това , бихте ли се доверили на безплатен сайт за реклами ?

А и системата за рег и вход по едно време се беше развалила ,ама вече е оправена :) и домейна за сега си остава http://u-connect.tk/
 
Re: Безплатна реклама на сайта ви !

Не бих се регистрирал защото:

1. Непрофесионален домейн.
2. Непрофесионално изготвен сайт и дизайн.
3. Непрофесионално написан текст.
4. Кофти домейн.
5. Като цяло сайтът не вдъхва доверие.
6. Защото лъжете
Registered: 1941 Total ads: 384
.
7. Защото модата на тези сайтове отмина.
8. Защото ще ми носи нетаргетиран трафик, от който нямам нужда.
 
От: Re: Безплатна реклама на сайта ви !

Не бих се регистрирал защото:

1. Непрофесионален домейн.
2. Непрофесионално изготвен сайт и дизайн.
3. Непрофесионално написан текст.
4. Кофти домейн.
5. Като цяло сайтът не вдъхва доверие.
6. Защото лъжете .
7. Защото модата на тези сайтове отмина.
8. Защото ще ми носи нетаргетиран трафик, от който нямам нужда.

Питам ви като човек , а ти как ми отговаряш ..... а и да е отминала модата на тия сайтове , пак ще създам :)
 
Re: Безплатна реклама на сайта ви !

Добре аз не ти ли отговаря като човек? Какво повече да ти кажа? "Оооо, да с удоволствие ще се регистрирам!", като цялото това "ооо" е подкрепено със силни и пищни звуци като от клизма?
 
youads.comeze.com -->> Вече можете да си рекламирате сайта ,напълно безплатно ! Mожете да добавите своя реклама , която ще се показва с сайтове със същата тема и език . При регистрация получавате 20т., който може да разпределите в рекламите на сайта ви . Колкото повече точки има 1-на реклама толкова повече пъти ще ви се показва рекламата.:clap::clap:
 
Безплатна реклама на вашия сайт !!!

youads.comeze.com -->> Вече можете да си рекламирате сайта ,напълно безплатно ! Mожете да добавите своя реклама , която ще се показва с сайтове със същата тема и език . При регистрация получавате 20т., който може да разпределите в рекламите на сайта ви . Колкото повече точки има 1-на реклама толкова повече пъти ще ви се показва рекламата.
 
От: Безплатна реклама на вашия сайт !!!

Какъф туй име?
 
От: Безплатна реклама на вашия сайт !!!

Какъв е смисъла да пускаш тема със сайт, който не съществува?
 

Горе