Безплатни домейни?

Хайде ще пробвам, трябва ми сайт, където предлагат регистрацията на безплатен домейн, от типа на .ком, нет и т.н.?
 
cecipenev каза:
Хайде ще пробвам, трябва ми сайт, където предлагат регистрацията на безплатен домейн, от типа на .ком, нет и т.н.?
Толко ли немаш 15 лв. А и се съмнявам да има такива.
 
бре аз си имам и домейни и пари и всичко, само че го правя заради човек, който явно няма възможност да се разплаща на място, а няма и карти и т.н. Както и да е.
 
Все още има пощенски записи доколкото знам (ако ще регваш домейна от БГ фирма).
Все пак и аз съм ходил преди 3г., когато нямаше карти и нищо, да пращам пари по пощата за интернет услуги - някакви смешни суми по 7, 10лв, лелките се шашкаха.
Начини винаги има :)
 
да но неможе да няма в нета нещо за безплатни домейни...
 
Аз съм срещала някои хостинги да дават регистрация на безплатен домейн -един бр. но при условие че ползваш хостинга им и плащаш за него разбира се така че и това не те устройва в случая.
 
banditko.info каза:
Има няколко форума в които ти дават безплатен домейн срещу определен брой мнения. Но като цяло май не си заслужава.
Ако това те устройва потърси и ще ги намериш.

аре да си направя реклама да не търси човека :lol:

http://bezplatno-bg.com
 
едно време имаше - за една година и си бях взел името(.)com ;)
ама несъм виждал отдавна.
А неможеш ли да направиш услуга на този индианец??
 
Безплатни Домейни?

Здравейте!!!Аз имам около 80 домейна и се чудя какво да ги правя мисля да ги продам или да ги изтривам , та ако някой искам нека ми пише в скайп че за по лесно и по барзо скайпа ми е xdream93 Искам да поясня малко значи долу горе ви го давам за 5$ и + форум и много място в тях>абе направо си е хостинг ама както и да е .Айде казвайте по барзо пишете ми в скайп защото нямам време иначе ги трия.Първите 10 им го давам за 4$ .Парите можете да ми ги изплащате в Paypal или E-gold
 

Горе