Безплатни статии срещу ревю

От: Безплатни статии срещу ревю

Добре, имам ви предвид.
 
Последно редактирано:
От: Безплатни статии срещу ревю

Хареса ми оформлението на Торбалан, та ще го ползвам и аз... :)

Абсолютно в целта е. :) Точно за лятото, свежа и интересна, лесно се чете. 6+
Уникалност - 100% 5/5
Дължина 458 думи - 5/5
Нито ЕДНА правописна грешка - 5/5
Стил на писане (леко закачлив и с персонализаране)- 5/5
Читабелност - 5/5
Форматиране на текста - 5/5
Заглавие - 5/5 (явно е наблегнал на проблема, който уж имаше ;-)

Отлично изпълнение!
 
От: Безплатни статии срещу ревю

Късно снощи получих статията и съм много доволен от изпълнението. Нямаше как да я публикувам до сега и да напиша ревюто но статията вече е публикувана и можете да я прочетете от тук

Първо трябва да споделя, че темата образование е трудна, но статията е много добра и е дори по-добра от това което аз си представях.

Лесна е за четене, не е прекалил с ключовите думи, поне според моите разбирания, интересна е. Грешки не открих. Форматирането бе почти отлично. Имаше два параграфа които започваха с цифри и не ми хареса така и замених цифрите с тирета и разделих параграфите, но това вече зависи и от човека. Правописа е отличен. Статита е с много добра дължина - 525 думи. Уникалноста пък е завидна - 99%

И сега и ревю във формата който са използвали колегите.

Уникалност - 99% 5/5
Дължина 525 думи - 5/5
Нито ЕДНА правописна грешка - 5/5
Стил на писане (леко закачлив и с персонализаране)- 5/5
Читабелност - 5/5
Форматиране на текста - 4,9/5
Заглавие - 5/5
 
От: Безплатни статии срещу ревю

Благодаря за отзивите!
 
Искам да поздравя автора на темата. Благодарение на него имаме още една интересна статия тук за форума. Както споменах и преди - работя с него постоянно и съм много доволен от услугите му, дори пазарувам на големи пакети от него. Силно го препоръчвам на всеки, който иска добро съдържание за сайта си. Ще продължа да работя с него и в бъдеще и се надявам да си го "разделяме" справедливо. :) Успехи и наистина евалата на човека. Рядко се случва да попадам на човек, с който толкова време да продължавам съвместна работа, говоря за фрилансване и аутсорсване на някои неща, в случа създаване на съдържание. ;)
 
От: Безплатни статии срещу ревю

Благодаря и на теб Блинки. Днес ще се заема с някоя от ревю статиите, извинявам се за закъснението.
 
От: Безплатни статии срещу ревю

Получих статията и много ми хареса, ето и моята оцена по форумулата на колегите:

Уникалност - 100% 5/5
Дължина 633 думи - 5/5
Нито ЕДНА правописна грешка - 5/5
Стил на писане- 4/5
Читабелност - 5/5
Форматиране на текста - 5/5

Крайна оценка: 5/5 Отлично изпълнен текст, със сигурност си направих автор вече :)
 
От: Безплатни статии срещу ревю

Благодаря за отзива!
 
От: Безплатни статии срещу ревю

Не ми е спешно, но точно от това имам необходимост... При удобно за теб време, брой и мен, моля.
 

Горе