Безплатни Facebook харесвания

От: Безплатни Facebook харесвания

Девил, импресиите на банери, как се отчитат?
Импресиите на банерите поставени с кредити се отчитат на сесия за клик. Не знам дали се изразих съвсем правилно но ако един потребител презареди 2 пъти страницата и на нея се появи вашия банер,на вас ви се отчитат 2 клика.А лично на вас искам да ви припомня общите условия (http://devil-like.com/tos.php) и по-конкретно условията за участие в конкурса за реферали....
 
От: Безплатни Facebook харесвания

На мен лично сайта ми харесва и вече седмица се възползвам за новите ми странички.
 
От: Безплатни Facebook харесвания

Добра идея за сайта! Даже супер! Само да подобриш дизайна, да бъде малко по-професионален и привлекателен, за да има повече потребители ще има успех! Добре си го замислил. ;)
 
От: Безплатни Facebook харесвания

Само ако може сложи да се променят линковете, за фейсбук групата, че обърках адреса, сложих 700 кредита, и сега не мога да променя адреса, нито да изтрия кампанията.
 
От: Безплатни Facebook харесвания

Регистрирах се незнам дали още има промо код, харесах определени страници и добавих към страницата си 26 кредита, после ще сложа и на профила си промовията с 250-те кредита Искам да попитам колко кредита са 1 харесване горе долу?
 
От: Безплатни Facebook харесвания

Добавил сам 260 кредите и уж сам ги пуснал.Засега нямам нито 1 харесване а цената е 5 кредита. Защо се получава така?!?!
 
От: Безплатни Facebook харесвания

При вас сайта зарежда ли ? При мен от няколко часа не зарежда.
 
От: Безплатни Facebook харесвания

И при мен не зарежда, има някакъв проблем май
 
От: Безплатни Facebook харесвания

Поради технически причини,и по-точно проблеми с хостинг компанията,сайта не беше достъпен,но в момента работи на пълни обороти.Искам да благодаря на колегата uni-web за това че помогна за разрешаването на проблема :beer:
 
От: Безплатни Facebook харесвания

Може ли и на мен на лична да ми пуснеш промо код , ако има още де...Благодаря!
 
От: Безплатни Facebook харесвания

От време на време хрома блокира сайта и показва това съобщение:

Warning: Something's Not Right Here!
devil-like.com contains content from meonet.org, a site known to distribute malware. Your computer might catch a virus if you visit this site.
Google has found malicious software may be installed onto your computer if you proceed. If you've visited this site in the past or you trust this site, it's possible that it has just recently been compromised by a hacker. You should not proceed, and perhaps try again tomorrow or go somewhere else.
We have already notified meonet.org that we found malware on the site. For more about the problems found on meonet.org, visit the Google Safe Browsing diagnostic page.
 
От: Безплатни Facebook харесвания

Потребител беше добавил сайта meonet.org към опцията за уеб трафик,за това се получаваше така.Сайта вече е премахнат от нашата система и не би трябвало да има проблеми.А относно промо кода-бяха раздадени отдавна.
 
От: Безплатни Facebook харесвания

Здравейте отново - бих искал да попитам какво става със сайта - обемите намаляват, като че ли аудиторията се изчерпва? Нека направим нещо по въпроса, че от такива сайтове определено има доста полза.
 
От: Безплатни Facebook харесвания

днес си цъкам харесванията, отчита ги на хората, но на мене нито грам, нещо не върви
 
От: Безплатни Facebook харесвания

Аз си добавих 1500 кредита 5 cpc на тест фен страница Thepizza.org във фейсбук, ще давам отзиви дали вървят нещата... =)

EDIT:

Нулев резултат при 5 CPC никакъв резултат затова вкарах VIP И сложих на 10 CPC, чакаме резултати... =D
 
Последно редактирано:
От: Безплатни Facebook харесвания

http://s15.postimage.org/m23c536rd/dsadsa.png

Минаха вече 12 часа на 10 CPC кредити, и нямам нито едно посещение... вкарах 290$ от фейсбук и спечелих единствено 1000 лайкс за ден
 

Прикачени файлове

  • test.jpg
    test.jpg
    39.8 KB · Преглеждания: 17
Последно редактирано:

Горе