Безплатни Facebook харесвания

От: Безплатни Facebook харесвания

натискаш лайкваш и точки нула, това не е безплатни харесвания а никакви харесвания, работи точно една седмица
 
От: Безплатни Facebook харесвания

Все още съм на 1500 кредита 10 CPC (Максималния) и нямам нито едно посещение 24 часа.
 
От: Безплатни Facebook харесвания

Все още съм на 1500 кредита 10 CPC (Максималния) и нямам нито едно посещение 24 часа.

За по-малко от 5 часа 1500 кредита, при 10 CPC - 15 new likes.
 
От: Безплатни Facebook харесвания

http://s15.postimage.org/py7h9nxkp/x_D.png
При мен още никакви резултати...

Долен трик... Ама сложи нещо от рода на "Пици и цици - само при нас!" :D

EDIT: Не, сериозно... Намали CPC-то и помоли някой познат да се регистрира и да види дали всичко е наред със системата. Дали се зарежда изобщо, дали позволява кликване/харесване и т.н.
При мен да речем, че за последните 5 клика не ми е взело кредити.
 
От: Безплатни Facebook харесвания

Долен трик... Ама сложи нещо от рода на "Пици и цици - само при нас!" :D

EDIT: Не, сериозно... Намали CPC-то и помоли някой познат да се регистрира и да види дали всичко е наред със системата. Дали се зарежда изобщо, дали позволява кликване/харесване и т.н.
При мен да речем, че за последните 5 клика не ми е взело кредити.

Ми не ми се занимава да притеснявам приятели, но промених на 5 CPC може някой от вас да види дали ви се появява рекламката... =)
 
От: Безплатни Facebook харесвания

Facebook правят промени по кодовете си и поради тази причина харесванията не се генерират.До 1-2 дни новият код ще бъде вкаран в системата ни.

Edit: Проблема е отстранен
 
Последно редактирано:
От: Безплатни Facebook харесвания

Значи много добра услуга. Единствения проблем е, че все още няма много потребители, които я ползват. След известно количество докарани фенове, вече спряха да идват, защото явно няма други потребители. Ще е чудесно ако дойдат и други хора!
 
От: Безплатни Facebook харесвания

има малко раздвижване по въпроса, може да е кодовете както пише девил
 
От: Безплатни Facebook харесвания

И в други подобни сайтове за осигуряване на facebook лайкове има проблеми - може би fb се опитват да взимат някакви мерки.
 
От: Безплатни Facebook харесвания

Системата почна да работи при мен, вече съм изразходил 1/3 от кредитите на CPC за 2 дни. 1500 кредита при 10 кредита на CPC.
 
От: Безплатни Facebook харесвания

За сега много бавно става за два дена само 15 харесвания, дано се съберат по-бързо потребители на сайта.
 
От: Безплатни Facebook харесвания

Май през повечето време фейсбук харесванията не работят.
 

Горе