Безплатни Facebook харесвания

От: Безплатни Facebook харесвания

Некачествена стана услугата. За Google+ пише, че имам 25 клика, а в действителност са с 1 по-малко от преди....

За фейсбук няма да коментирам, ей така си вървят кредитите, а лайкове няма. Даже аз пробвах, лайквам страницата и след това веднага я ънлайквам, дава ми кредити, а лайк в действителност няма.

Системата е добра, но не достатъчно добра. Трябва още да се поработи върху нея :(
 
От: От: Безплатни Facebook харесвания

Некачествена стана услугата. За Google+ пише, че имам 25 клика, а в действителност са с 1 по-малко от преди....

За фейсбук няма да коментирам, ей така си вървят кредитите, а лайкове няма. Даже аз пробвах, лайквам страницата и след това веднага я ънлайквам, дава ми кредити, а лайк в действителност няма.

Системата е добра, но не достатъчно добра. Трябва още да се поработи върху нея :(

Използвал съм единствено facebook приложението и при мен няма никакви забележки.
Погледни с 4 поста по назад и ще видиш снимката. Получих към 130 лайка за около 2-3 дни.
 
От: Безплатни Facebook харесвания

Аз го ползвам за трафик ама нещо не ме кефи идеята, а и 10 посещения на ден не са много, а за ляйковете какво да ви кажа кредитите надолу ляйкове няма, а и повечето май са тийнове в сайта, защото 90 % от фейсбук страниците са за някакви Disney "звезди". Инъче ляковете са от долу горе реални профили.
 
От: Безплатни Facebook харесвания

Нещо напоследък нямам особено уеб трафик :( Имам по 4-5 посещения на ден. Нормално ли е?
 
От: Безплатни Facebook харесвания

регистрирах се , направих някой друг кредит сега съм пуснал да видим какво ще стане , ако има още промо код със удоволствие ще се възползвам. пратил съм ти лично
 
От: Безплатни Facebook харесвания

Имам въпрос.
Защо не ми приема регистрацията във форума като само ми я предлага? И една забележка като цъкнеш да гласуваш в бгтоп не ти го отваря в нов потпрозорец, а влиза директно в сайта!
 
От: Безплатни Facebook харесвания

Поздравления за идеята. Ще я пробвам и да видим. Ще пиша после какво се е случило и какво ми е мнението по въпроса. Успех!
 
От: Безплатни Facebook харесвания

И статуси става, само трябва да си активирал "Абониране".
Пробвах и за ден-два събрах около 30 харесвания на статуса. :)
За момента не се приемат статуси и снимки.Само харесвания на страници :)
 
От: Безплатни Facebook харесвания

Пробвах, но за мен ще е трудно да се възползвам в голям мащаб. Изисква време, което нямам, но пък иначе поздравления за идеята и инициативата. Препоръчвам го като една наистина добра алтернатива на платените харесвания! Успех! :)
 
От: Безплатни Facebook харесвания

Нова функция: Facebook Споделяне
Добавяте вашият сайт в системата а потребителите започват да споделят страницата която сте добавили на стената си във Facebook за което получават кредити.
По повод новата услуга пускам нови 20 промо кода на стойност 100 кредита за да пробвате и вие.Пишете ми на ЛС потребителското си име и аз ви връщам промо кода :)
 
От: Безплатни Facebook харесвания

Нова функция: Facebook Споделяне
Добавяте вашият сайт в системата а потребителите започват да споделят страницата която сте добавили на стената си във Facebook за което получават кредити.
По повод новата услуга пускам нови 20 промо кода на стойност 100 кредита за да пробвате и вие.Пишете ми на ЛС потребителското си име и аз ви връщам промо кода :)

Къде точно се намира функцията за споделяне на страници, че нещо не мога да я видя в сайта? Как потребителите споделят страницата, която съм добавил, като аз не мога да видя подобна функция? Има ли някакъв начин за следене на споделянията или трябва да се довериме на сляпо?
 
От: От: Безплатни Facebook харесвания

Къде точно се намира функцията за споделяне на страници, че нещо не мога да я видя в сайта? Как потребителите споделят страницата, която съм добавил, като аз не мога да видя подобна функция? Има ли някакъв начин за следене на споделянията или трябва да се довериме на сляпо?
Страниците се споделят от "Спечели кредити -> Facebook споделяне" . Страница за споделяне може да се добави от "Добави страница" а статистиката може да следиш от "Моите страници"

Вкарал съм 600+ кредита, но за 2 дена само 1 клик :X
Не е важно колко кредита си вкарал а какво CPC си сложил :wink:
 
От: От: Безплатни Facebook харесвания

Страниците се споделят от "Спечели кредити -> Facebook споделяне" . Страница за споделяне може да се добави от "Добави страница" а статистиката може да следиш от "Моите страници"

Чак сега го видях. Аз по принцип горните менюта не ги ползвам, някак си невзрачни са ми. По-добре добави опцията и на страницата "Печелете кредити" с иконка както другите. А ако не искаш да разваляш симетрията можеш да махнеш Google + споделянето, че и без това е безполезно поради огромния процент на ънлайкване (при мен лично 100%).

п.п. На всяка втора публикация ми дава грешка, въпреки че съм споделил публикацията.

ERROR: Facebook says you did not Share the website! Please refresh the page and try again.
 
От: Безплатни Facebook харесвания

Моля дайте инфо- за новосъздадена страница, за да й се съберат около 2000 лайка, каква сума трябва да се заплати.Наистина нямам време да събирам кредити, а искам директно да ги купя.
 
От: Безплатни Facebook харесвания

Моля дайте инфо- за новосъздадена страница, за да й се съберат около 2000 лайка, каква сума трябва да се заплати.Наистина нямам време да събирам кредити, а искам директно да ги купя.
Купи си направо фенове ;)
 

Горе