Безплатни PR статии

hellsmash

Member
Рейтинг - 100%
2   0   0
Здравейте на всички,
За колеги от форума мисля да направя малка промоция - безплатни PR статии. От днес до края на месеца е валидна тази оферта. Става дума за сайта ejednevnik.com . Единственото условие е съдържанието да е уникално (да няма копиран текст или да не е копирана статията от друг сайт) и статията да може да се върже към рубриките в сайта.
Който има желание да публикувам статия за него или неговия бизнес да пише лс.
 
Аз имам желание бате. :) Имаш репче от мен. Прати ми налично мейла да пратя PR статия. ;) Мерси предварително. Ако не - аз да пратя? Както ти е по-удобно. ;)

П.П:

You have given out too much Reputation in the last 24 hours, try again later.
Ох, ще дам следващия ден. Днес много полезни хора имаше във форума. :) Дори не съм отварял други сайтове. :)
 
От: Безплатни PR статии

Според мен това не са ПР статии, а гест блогинг.
Все пак ще погледна :)
 
От: Безплатни PR статии

Също така какво и е пр. на статията, като сайта няма и пр. 0 дори. :)
Каква е логиката да ползваш новини от чужди сайтове, а в същото време да искаш уникални статии? :)
 
От: Безплатни PR статии

И за какво ти е линк от сайт без ПР. ? Ти по-добре да си пуснеш в някоя директория с 0-1-2-3-4 .
Всеки си има мнение, за мен това не е добра оферта.
Е пр е представителен мателиал, а не връзка от страница с гугъл пейдж ранк.
 
От: Безплатни PR статии

Е да де всеки си има разбипане за СЕО. Пък и мога само име на сайта да спомена. Тогава съвсем ще го направим ПР статия, пък бранда знаеш, че е важен в днешни дни.
 
От: Безплатни PR статии

Абе вие правите ли разлика от PR статии и статии за page rank? Две различни неща са!
 
От: Безплатни PR статии

Ми новините, които са хем копирани, хем с линк що върви? :)

Я обясни по-подробно? Нещо не разбрах за копираните новини с линк? Ти като копираш новини не слагаш линк към първоизточника ли?
 
От: Безплатни PR статии

Не мога да повярвам какви коментари прочетох ... какво общо има Page rank-a на сайта ми с PR статията..... :cry: Целта на PR статията е да популярираш бранда си и няма нищо общо със SEO-то. Сайта в момента прави по около 1000-2000 (знам, че изобщо не е много) посещения дневно , но мисля, че за без пари тези статии, които подарявам са си далавера... Който ми прати копирани статии няма да бъдат пуликувани ! ....
 
От: Безплатни PR статии

Не мога да повярвам какви коментари прочетох ... какво общо има Page rank-a на сайта ми с PR статията..... :cry: Целта на PR статията е да популярираш бранда си и няма нищо общо със SEO-то. Сайта в момента прави по около 1000-2000 (знам, че изобщо не е много) посещения дневно , но мисля, че за без пари тези статии, които подарявам са си далавера... Който ми прати копирани статии няма да бъдат пуликувани ! ....

Бе те тука са великите seo оптимизатори, знаят и могат всичко. :)
 
От: Безплатни PR статии

И сайта, и офертата на колегата са добри, та бих се възползвал. hellsmash, ако мислиш, че може да се вмести една статия за сайт за врати в рубриките, прати ми и-мейл на който да дам статия, моля! :) Благодаря предварително!
 
От: Безплатни PR статии

Ей сега ще ти обясня. Сайта ти е с копирано съдържание, нямаш никакъв ранг в гугъл, а посещенията ти са от фейсбук. Една статия струва поне 5 кинта, а линк от такъв сайт не искам, значи хвърлям 5 лева за да видят има-няма 50 човека статията. Какъв бранд и какви филми ми говорите. Както и трафика ти идва на 100% от категориите ти видео и снимки, ако правиш по 5-10 посещения от гугъл на ден ще си резна главата, ако трябва и двете.
Не мога да повярвам какви коментари прочетох ... какво общо има Page rank-a на сайта ми с PR статията..... :cry: Целта на PR статията е да популярираш бранда си и няма нищо общо със SEO-то. Сайта в момента прави по около 1000-2000 (знам, че изобщо не е много) посещения дневно , но мисля, че за без пари тези статии, които подарявам са си далавера... Който ми прати копирани статии няма да бъдат пуликувани ! ....
 
От: Безплатни PR статии

Ами не претендирам да съм експерт, но поне при мен на 99% от трафика идва от гугъл, и знам за какво се пуска ПР. статия.
Бе те тука са великите seo оптимизатори, знаят и могат всичко. :)
 
От: Безплатни PR статии

Писах ти ЛС и благодаря за офертата. :)
 
Re: От: Безплатни PR статии

Ей сега ще ти обясня. Сайта ти е с копирано съдържание, нямаш никакъв ранг в гугъл, а посещенията ти са от фейсбук. Една статия струва поне 5 кинта, а линк от такъв сайт не искам, значи хвърлям 5 лева за да видят има-няма 50 човека статията. Какъв бранд и какви филми ми говорите. Както и трафика ти идва на 100% от категориите ти видео и снимки, ако правиш по 5-10 посещения от гугъл на ден ще си резна главата, ако трябва и двете.

Абе бате, вие нормални ли сте? Човекът предлага фри статия - взимаш или не, кви ги дрънкате? Като не искаш теглиш хикса на таба и забравяш на темата. Пък и като знам какви сайтове имаш и линк от НАСА няма да ти помогне на теб. :D

Нека ти обясня как се прави в такива сайтове брандинг - банер, споменаване на бранд, линка не е задължителен. Индексира ли се? Индексира се. Има ли бранда в тайтъла? Има. Споменава ли се в контента бранда и услугите? Споменава се. Направете разлика между SEO, трафик привличане и брандинг. Ако не правите, не давайте некомпетентни мнения, моля. ;) И бате, сори, че ще го кажа, ама май в политиката ти е най-добре. :)

П.П: И аз ще се възползвам.
 

Горе